Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, WielkiAtraktor napisał:

 

Chyba o wyświetlanie wszystkich lubiących post jawnie pod tekstem (teraz trzeba kliknąć "Wyświetl reakcje"). Rzecz na pewno do zrobienia (jak Adamowi pilne problemy się skończą ;)), np. w SGL  (ten sam silnik) mają listę skróconą (po najechaniu na "8 others" pokazują się pozostali w dymku):

Hmm, no ale przecież jest lista bez klikania:

like.png.6893376c4b1b274559100b7482f16a24.png

Co prawda nie taka fajna, jak poprzednio i nie wiadomo, kto co dał, ale jest. Także tragedii nie ma, ale może być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji taka drobnostka związana z powiadomieniami. Otóż, gdy wyświetli mi się powiadomienie na pulpicie (to w prawym, dolnym roku wyskakujące) i kliknę na nie, przechodząc np tam, gdzie ktoś mnie zacytował, to nie "odklikuje się" analogiczne powiadomienie u góry strony, w "dzwonku", trzeba je "odkliknąć" ręcznie. Drobiazg, ale warty poprawy.

 

Druga, podobna rzecz to powiadomienia przy pw. Jak już ktoś zauważył, przychodzi pw, oraz powiadomienie o nim w dzwonku, któe nie odklikuje się wraz z przeczytaniem wiadomości. Moim zdaniem raczej to powiadomienie w dzwonku jest niepotrzebne, skoro obok mamy analogiczną informację przy skrzynce (koperta).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzędziel napisał:

Jednak kiedyś jak otwierałem fajne zdjęcie Twoje Adam, Wesela, Pawła, Dzikiego, MaPy, czy innych doskonałych astrofociarzy to od razu widziałem 40-50 polubień i to było fajne. Teraz muszę klikać i czekać, aż się nowe okno z listą otworzy.

Jak najedziesz na "innych", to pokazuje się trochę więcej, jak na moim screenie. Wiadomo - było fajniej, ale też nie jest teraz źle.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzędziel napisał:

Jednak kiedyś jak otwierałem fajne zdjęcie Twoje Adam, Wesela, Pawła, Dzikiego, MaPy, czy innych doskonałych astrofociarzy to od razu widziałem 40-50 polubień i to było fajne. Teraz muszę klikać i czekać, aż się nowe okno z listą otworzy.

 

Też to lubiłem (w końcu sam to wymyśliłem ;)) Zapisałem to sobie na liście. Na pewno jest to do robienia, tylko trzeba grzebnąć w kodzie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _Spirit_ napisał:

Czy da się zrobić tak żeby po dłuższym czasie można było edytować treść własnych wpisów?

 

Da się, ale nie ukrywam, że takie dodatkowe "przywileje" chciałbym odblokować tym, którzy będę "wspierać" AP (płatne konta). Jakieś benefity musimy mieć dla nich. Nie? :)

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Spirit_ napisał:

No wiecie co :P

 

 

Haha :) Ale w tym aspekcie to akurat jest tak, jak zawsze było. O ile mnie pamięć nie myli, na AP można modyfikować swoje posty przez 24h. Dłużej mogą Ci, którzy prowadzą jakieś projekty i potrzebują modyfikacji z natury.

 

PS. I tak oto wyłudziłem od ciebie odpowiedź, czy wesprzesz, czy nie wesprzesz :P O taka sonda uliczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam_Jesion napisał:

 

Da się, ale nie ukrywam, że takie dodatkowe "przywileje" chciałbym odblokować tym, którzy będę "wspierać" AP (płatne konta). Jakieś benefity musimy mieć dla nich. Nie? :)

No właśnie, wielokrotnie taka możliwość edycji wpływa na merytoryczność wątku. Niekiedy jest konieczna z różnych powodów. Nie jestem przekonany, czy traktowanie tego jako "płatny przywilej" będzie dobre dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartolini napisał:

Przepraszam - gdzie mogę wyedytować swoją sygnaturkę?

 

Klikasz na siebie na górnym pasku i dajesz ustawienia konta, potem "podpis" z lewej.

 

Sam tego chwilę szukałem, moim zdaniem bardzo nieintuicyjnie i mało sensownie ustawienia są rozdzielone na "ustawienia konta" oraz "profil".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pasują mi kòłka w awatarach.

2. Po co te cukierkowe serduszka, usmiechy przy lajkach zamiast zwyklego kciuka w górę ? To mnie najbardziej odrzuca że aż nie chce mi sie wchodzić na forum. Czuję się jak na pudelku.

3. Nie rozumiem idei zdjęć u samej góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MateuszW napisał:

Klikasz na siebie na górnym pasku i dajesz ustawienia konta, potem "podpis" z lewej.

 

Sam tego chwilę szukałem, moim zdaniem bardzo nieintuicyjnie i mało sensownie ustawienia są rozdzielone na "ustawienia konta" oraz "profil".

No właśnie zawsze zmóżdżałem się czy to w ustawienia czy profil.

Ale teraz nigdzie nie widzę tego podpisu - mówisz o panelu z lewej?

 

podpis-yyyy.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 21:13, Adam_Jesion napisał:

 

Póki co, są na głównej w "społeczności". Nie zdecydowałem jeszcze, co z nimi. Pewnie trzeba je rozrzucić po forach tematycznych.

Artykuły są na głównej, ale nie ma do nich dostępu, pojawia się komunikat :

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Nie masz uprawnień, żeby przeglądać tę zawartość.

Kod błędu: 2F173/H

 

Może warto je zostawić tak jak są obecnie. Ma to swój urok.

Edytowane przez Piobork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Snejk napisał:

Nowe forum nie współpracuje z Tapatalkiem. :( Czy jest szansa na zmianę tego stanu rzeczy? Mocno przyzwyczaiłem się do tej aplikacji, więc byłbym szczerze uradowany, gdybym mógł dalej z niej korzystać...

 

Nie działa, ale będzie. Jest na liście poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piobork napisał:

Artykuły są na głównej, ale nie ma do nich dostępu, pojawia się komunikat :

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Nie masz uprawnień, żeby przeglądać tę zawartość.

Kod błędu: 2F173/H

 

Może warto je zostawić tak jak są obecnie. Ma to swój urok.

 

Poprawione. W takim razie, póki co, zostawię to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statusy mają jeden bardzo uciążliwe feature i dość krytyczny błąd. Feature polega na cenzurowaniu linków, trochę to głupie. Bug powoduje że raz wstawionego statusu nie da się usunąć... W panelu klikając usuń dowiadujemy się, że wybrany status nie istnieje, a na belce statusów nadal widnieje.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.