Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O jaką recenzję ci chodzi?? Żadnej recenzji nie pisałem

Kiedyś czytałem tą "recenzję" ;)

http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2837

 

Na jakim forum??

 

Cóż, najwidoczniej są dwie osoby o tym samym nicku. Za zamieszanie przepraszam, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2949

chyba możesz się czuć zaproszony na wspólne obserwacje :)

 

Pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem tą "recenzję" ;)

http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2837

 

 

 

Cóż, najwidoczniej są dwie osoby o tym samym nicku. Za zamieszanie przepraszam, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2949

chyba możesz się czuć zaproszony na wspólne obserwacje :)

 

Pozdrawiam :Salut:

 

 

 

Na Twoim miejscu Perla zmieniłabym lub zmodyfikowałabym swój nick... jeśli oczywiście Perla z AM to nie Ty.

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem tą "recenzję" ;)

http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2837

Cóż, najwidoczniej są dwie osoby o tym samym nicku. Za zamieszanie przepraszam, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2949

chyba możesz się czuć zaproszony na wspólne obserwacje :)

 

Pozdrawiam :Salut:

hyhy..

Różne cuda widziałem, ale żeby dwie Perły, obie z Mirosławca, w jednym czasie i do tego szukających osób w wieku lat 13 w celu obserwacji "moim teleskopem", który w dodatku jeszcze nie dotarł :blink: ?????

Albo kolega równo ściemnia i ma nadzieję, że ludzie łykną.... albo kurczę jakiś pedofil... :blink: .... "Poszukuję osób które mieszkają w okolicy Mirosławca w wieku ok.13 lat. Zapraszam was na obserwacje moim teleskopem "

No ja bym na pewno nie poszedł, żeby nie wiem jaki wielki teleskop miał być.... :blink:

tym bardziej, że lata już nie te i mógłbym kogoś niechcący uszkodzić :szczerbaty:

 

LOL !!!!! AAAALE ŚCIEMA :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie miałem pakować mojego Optisana, żeby go jutro rano wysłać, ale z tego co widzę to jakaś podwójna ściema, bo kuzyn, korzystający z komputera Perly miał jakoś bardzo podobny styl wypowiedzi, ale to może przypadek. Przypadkiem raczej nie jest wypieranie się recenzji, bo w dwie Perly z jednego Mirosławca, do tego w podobnym wieku jakoś nie wierzę.

Sorry, ale poczułem się oszukany i nic nie będzie z tego Optisana. Jutro wrzucę ogłoszenie ponownie ewentualnie popytam wśród znajomych czy ktoś go nie chce.

Dobrze, że nie miałem w sobotę czasu skoczyć na pocztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Perla z AM to dużo postów napisał i nawet przebija przez te wypowiedzi autentyczne zainteresowanie astroobserwacjami. Ehhh... dziwne te dwie "perle". Po co sie czaić z tym że się jest na innym forum i się namieszało z podobno posiadanym teleskopem. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wam wszystkim winien wyjaśnienia. Na początku napisałem że nie mam teleskopu, tylko że mam mieć. Zrobiłem to po to, że jeżeli grzybu by sie o tym dowiedział to by mi nie dał teleskopu co miał dać. Później gdy się wydało to wstyd mi było się przyznać do błędu. Teleskop mam już od 2 miesięcy, a tamta recenzja jest moja. Bardzo wszystkich przepraszam.

 

P.S. Ten teleskop co miał dać grzybu to miał być na serio dla mojego kuzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wam wszystkim winien wyjaśnienia. Na początku napisałem że nie mam teleskopu, tylko że mam mieć. Zrobiłem to po to, że jeżeli grzybu by sie o tym dowiedział to by mi nie dał teleskopu co miał dać. Później gdy się wydało to wstyd mi było się przyznać do błędu. Teleskop mam już od 2 miesięcy, a tamta recenzja jest moja. Bardzo wszystkich przepraszam.

 

P.S. Ten teleskop co miał dać grzybu to miał być na serio dla mojego kuzyna

 

 

 

 

 

hm... a co Grzybu taki niedobry jest, że dla kuzyna to nie da? :szczerbaty:

 

Oj jak widać światek astro jest bardzo mały i nie warto kombinować, bo i tak wszyscy wiedzą co się dzieje, a w szczególności na innych forach... :P

 

 

 

pozdro

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kuzyna bym dał, ale poczułem się naciągany. Jakbyś przyjechał po sprzęt osobiście to nie byłoby problemu, ale szukanie pudła (udane) i ganianie na pocztę, wykładanie kasy na przesyłkę to jest już pewien kłopot dla mnie, a jakoś straciłem kompletnie do tego przekonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kuzyna bym dał, ale poczułem się naciągany.

 

 

 

Wiemy, wiemy...

 

Panowie dogadajcie sie na priwa w tej sprawie. Jestem przekonana, że znajdziecie najlepsze zakończenie dla tej wielce pouczającej historii :Beer:

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale się zniechęciłem. Może się za stary robię na takie sprawy? Ale jak dwie osoby robią błędy w tych samych miejscach, to ja się robię podejżliwy (czyżby krótka przygoda z zawodem nauczyciela aż tak mnie wypaczyła?). Zresztą gdyby Perla wcześniej nie namieszał to nie byłoby problemu i teleskop byłby już w drodze. Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznac, ze nie jestem w PTMA, niemniej jednak przez jakis czas wysylalem obserwacje do SOK-u :)

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

Ale na konferencje kometarne organizowane przez PTMA przyjeżdżałeś :D

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Witam wszystkich amatorów astronomii. Jestem Mariusz mam 17 lat mieszkam w Bielsku-Białej. Moja przygoda z gwiazdami zaczęła sie od tego, ze na urodziny dostalem od ojca ksiażke "Niebo na weekend" zainteresowało mnie to niezmiernie i zacząlem spoglądac w niebo(narazie posiadam lornetke 20x60). Poszperałem troche po internecie i trafilem na to forum :)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.