Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jestem glownie obserwatorem komet z Krosna, ostatnio niestety malo aktywnym, studiuje w Krakowie a teraz jestem na praktykach w Warszawie. Z zasady nie obserwuje komet na jasnym niebie :szczerbaty: ) i C/2006 VZ13 widzialem ostatnio na poczatku czerwca chyba kiedy miala jakies 11-12 mag...

 

Pozdrawiam

Piotrek Guzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astronomia a właściwie kosmos nie tylko w sensie tego co możemy zobaczyć z Ziemi pasjonował mnie od dziecka. Dopiero jednak teraz (33 lata) posiadam swój pierwszy teleskop: niebieski Sky-Watcher 90/900 na montażu AZ3. Posiadam duży balkon skierowany na południe, więc moje pierwsze obserwacje to oczywiście Jowisz. Ale o tym i o ogólnych wrażeniach dotyczących lunety jak i montażu napiszę może w innym miejscu.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Grzegorzk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jest mała nieścisłość . Tak z nudów sprawdziłem twoje posty i napisałeś 15 lipca

No więc tak: Jestem nowy i moja ksywa to perła. Mam sky-watchera 150/750 newton

 

A dziś stwierdziłeś, że dopiero kupisz tego newtona. :huh::mellow::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to dawno go zamówiłem i nie mam go jeszcze. Czekam na przesyłkę. Zamówiłem go dość dawno więc chyba muszę go zamówić jeszcze raz. Dobrze że poprosiłem o przesyłkę za pobraniem. Sorry że kiedyś napisałem tamten post. Myślałem że za niedługo będę miał ten teleskop :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Joł, siewka ziomal, witaj na forum :)

 

Tak szczerze mówiąc to dawno go zamówiłem i nie mam go jeszcze. Czekam na przesyłkę. Zamówiłem go dość dawno więc chyba muszę go zamówić jeszcze raz. Dobrze że poprosiłem o przesyłkę za pobraniem. Sorry że kiedyś napisałem tamten post. Myślałem że za niedługo będę miał ten teleskop :notworthy:

 

...o, to nie tak że jestem upierdliwy; ale czytuję cztery fora i na jednym z nich czytałem Twoją recenzję: "Sky-watcher 150/750 newton", którą popełniłeś niemal miesiąc temu, na podstawie własnych doświadczeń z tym/swoim teleskopem.

 

Ja to rozumiem tak, że kupiłeś, sprzedałeś, zamówiłeś nowy, masz jeszcze mniejszy, zarezerwoawłeś optisana od kol. Grzybu, nie masz żadnego...już/teraz/narazie.

 

Sorry że zagmatwałem historie- to prawda :D

 

Pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro-Optyka to sklep internetowy toruńskiej firmy Media-Comp. Raczej pewna firma i sprzedaje zasadniczo w cenach i asortymencie Deltaoptical. Wielu klientom znana jest z allegro jako użytkownik o nicku Jonek25. Opinie o nim są jak najbardziej pozytywne. A więc może powinieneś sprawę wyjaśnić? Może zamówienie nie dotarło?

Oczywiście nie namawiam Cię do konkretnego sklepu... Z tym jednak, jak do tej pory, chyba nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.