Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

za joemonsterem:

 

"Wraca nawalony gość do domu. Kręci się po kuchni. Otwiera lodówkę i mówi:

 

- Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ch@j ci w dup..!

Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spier... ! TRZASK!

I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać.

 

Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi: - O jeba.... jakoś pojechał!!!

"

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W urzędzie pośrednictwa pracy w Białymstoku pojawiła się oferta pracy

jako "Asystent Ginekologa".

Żywo zainteresowany facet pyta urzędnika o szczegóły

Urzędnik odpowiada, że praca polega na przygotowaniu kobiet do badania tzn:

- pomóc kobietom rozebrać się, położyć je na łóżku

- następnie ostrożnie umyć ich "intymne miejsca", zaaplikować

krem do golenia i ostrożnie ogolić włosy w okolicy bikini

- i na koniec starannie wmasować olejek w te miejsca które będą badane

tak, żeby kobieta była gotowa do badania.

Pensja 5.500 złotych + dodatki, z tym że gdyby był Pan zainteresowany tą

pracą, to musi Pan pojechać najpierw do Olsztyna.

Facet pyta urzędnika :

- A wiec praca jest w Olsztynie ?

- Nie - odpowiada urzędnik, praca jest w Stalowej Woli, natomiast w Olsztynie

jest koniec kolejki..

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kawałów:

 

Jakie są podobieństwa między Marsem a Ziemią?

-na Marsie też się nie da żyć.

 

Dlaczego kometa ma warkocze?

-żeby astronomowie mieli co pleść.

 

Dlaczego kosmonauci mają kombinezony?

-Zeby mogli kombinować.

 

Którzy mężczyzni wyjeżdżając służbowo zachowują wierność swoim żonom?

-Kosmonauci...

 

Statek kosmiczny coraz bardziej oddala się od Ziemi.Nagle lecący w nim dwaj rosyjscy kosmonauci dostrzegają pana Boga.

-Co robimy?

-Nic,zachowujmy się jakby go nie było..

 

Co to jest rok świetlny?

-Jest to rachunek za prąd otrzymany po 365 dniach.

 

Co znaleziono po katastrofie promu kosmicznego Challenger?

-Kasetę z nagranym zdaniem:"A wy kuda?".

 

Gorbaczow dzwoni do Reagana i mówi:

-proszę przyjąć nasze kondolencje w związku z katastrofą Challengera.

-ale Challenger jeszcze nie wystartował!Wystartuje dopiero za dwie minuty!

-W takim razie przepraszam,zadzwonię pózniej.

 

Rosyjski kosmonauta podczas lotu wokół Ziemi stracił oko.Po powrocie na Ziemię otrzymał z firmy ubezpieczeniowej 5 tysięcy rubli i kupił sobie za nie radio.Siedzi sobie w fotelu,słuchając radia,nagle mówi do żony:

-Irina.muszę jeszcze raz poleciec w Kosmos.

-Po co?

-Jak stracę drugie oko,kupimy sobie telewizor!

 

 

Dwóch kosmitów wylądowało na ziemi. Ciemna noc pustkowie idą. Dochodzą do zamkniętej stacji benzynowej. Podchodzą do dystrybutora. Jeden z nich mówi:

- Dzień dobry my jesteśmy kosmici, przylecieliśmy tu w pokojowych zamiarach chcemy tylko porozmawiać.

Dystrybutor milczy. Tak trzy razy. W końcu jeden z nich nie wytrzymał i mówi:

- Chyba mu przywalę z lasera.

Na to drugi:

- Nie rób tego, to jakiś kozak.

Więc jeszcze raz próbują a dystrybutor ciągle milczy. Więc ten jeden wyciąga laser, strzela, stacja wylatuje w powietrze. Wstają pół kilometra dalej otrzepując się z kurzu. Jeden drugiego pyta:

- Ty skąd wiedziałeś że to kozak? Jak byś się okręcił 2 razy dokoła swoim penisem a następnie wsadził go sobie w ucho też byłbyś kozak.

 

Amerykański kosmonauta zwierza się koledze:

- Wstyd mi się przyznać, ale nie wiem jak działają silniki odrzutowe w naszej rakiecie.

- Naprawdę nie wiesz? To bardzo proste! Wkładasz kluczyk do stacyjki, przekręcasz w prawo i silniki same zaczynają odpalać!

 

USA. Do Białego Domu dzwonią z obserwatorium astronomicznego:

- Panie prezydencie, Rosjanie malują Księżyc na czerwono! Co robić?

- Poczekajcie jak wyschnie i dodajcie napis: Coca-cola.

 

Facet miał ptaszka aż 50 cm długości. Utrudniało to wielce kontakty towarzyskie.

Poszedł do czarownicy z prośbą o jego skrócenie. Czarownica przyznała, że nie potrafi

ale w lesie w pewnym miejscu jest żabka, którą należy o coś zapytać tak,

żeby powiedziała "nie" i wtedy ptaszek skróci się o 10 cm.

Mężczyzna znalazł ową żabkę i pyta: Dasz mi buzi?

- Nie.

Ptaszek skrócił mu się do 40 cm. Idzie sobie ale po chwili zawraca bo uznał, że to nadal za długi.

Znowu pyta: Dasz mi buzi?

- Nie.

Wraca do domu ale dochodzi do wniosku, że 30 cm to nadal za dużo bo idealny będzie 20 cm.

Ponownie znalazł żabkę i pyta: Dasz mi buzi?

 

- Nie, nie i jeszcze raz nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do knajpki wchodzi facet . Zasiada przy barze i prosi o setkę , wyciąga z kieszeni naparstek przelewa ze swojego szkła a z za pazuchy wyjmuje miniaturkę człowieka takiego tyci tyci . Zdumiony kelner podtrzymując się kontuaru , aby się nie przewrócić ledwie zdołał wyszeptać .

- Panie ; CO TO , JAK TO , JAKIM CUDEM TO ŻYJE ??????

Więc gość opowiada .

- Byliśmy w Afryce na safari , dotarliśmy do wioski . Całe plemię : śpiewało , tańczyło a w środku stał jakiś chyba szaman .

Nagle gość patrzy na krasnalka i pyta :

- I jak ty żeś mu wtedy Wacuś powiedział ? Dupa z ciebie nie czarodziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obrócimy blondynkę do góry nogami to powstanie...?

 

-Brunetka z nieświeżym oddechem

 

 

A pamiętacie historię - autentyczną !!! - jak nasz sprawozdawca sportowy relacjonował zawody lekkoatletyczne z udziałem naszej Ireny Szewińskiej (wcześniej jako Kirszenstein; mojej szkolnej koleżanki z Liceum :D ) w biegu który jej nie wyszedł (zajęła miejsce poza podium) ??

 

Chyba nie wypada mi tego przytaczać - na pewno jest do znalezienia w internecie, a może zachowały się nagrania z tych zawodów... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszane:

W dzień Ziemia kręci się wokół Słońca , a w nocy wokół Księżyca.

 

autentyczne zdarzenie w szkole, odpowiedź ucznia w klasie, na pytanie nauczycielki:

- Co jest dla nas ważniejsze: Słońce czy Księżyc ??

- Oczywiście Księżyc !! (odpowiedź ucznia).

- ????? (reakcja nauczycielki)

- To proste: Księżyc jest ważniejszy, bo świeci w nocy, kiedy jest ciemno, a Słońce świeci tylko w dzień, ale wtedy jest i tak jasno (więc nie jest tak potrzebne...) :ha:

Edytowane przez Hermes1937
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wypada mi tego przytaczać - na pewno jest do znalezienia w internecie, a może zachowały się nagrania z tych zawodów... ?

"Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej".

Znamy też i to:

"Ryszard Szurkowski to cudowne dziecko dwóch pedałów" - dla nie znających historii naszego sportu: Rysio to niegdyś znany polski kolarz.

A autorem tych powiedzeń był Bohdan Tomaszewski.

Edytowane przez Piotr Brych
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ciągnąc temat tekstów komentatorskich...

Przepraszam za taką ilość ale grzechem będzie coś wyciąć ;)

(...)

"Cudowne dziecko dwóch pedałów" - ludzie twierdzą, że powiedzonko to miało się odnosić do takich kolarzy, jak Stanisław Szozda, Ryszard Szurkowski, Joachim Halupczok, Miguel Indurain albo jeszcze do kogoś innego; przypisywane jest wielu sprawozdawcom sportowym, ale najwięcej ludzi obstaje przy Bohdanie Tomaszewskim.

 

"Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej" - inna wersja:"Irena Szewińska jest dzisiaj nieświeża w kroku".

(...)

 

Co do pierwszego powiedzonka, to dotyczy (na >90%) Stanisława Szozdy, który zaczął odnosić sukcesy w WP i "zagroził" w sławie Szurkowskiemu.

Co do Szewińskiej - słyszałem to (na żywo" i było to w wersji 2.

 

A propos Szozdy - widziałem to w TV:

Kończył się jeden z etapów WP na jednym ze stadionów w Polsce (na pewno nie Chorzów i Warszawa). Jako pierwszy wjeżdża Rosjanin (znany z niezbyt sportowego zachowania na rowerze), tuz za nim Szozda.

Na ostatnim wirażu Szozda po zewnętrznym torze zaczyna wyprzedać Rosjanina, które niespodziewanie odjeżdża od wewnętrznej "bandy" i zajeżdża drogę Szoździe, który gwałtownie skręca w prawo i niemal wpada na siatkę odgradzającą bieżnie od publiczności. Rosjanin wygrywa, Szozda jest drugi... wściekły...

 

Nasz sprawozdanie podbiega do Szozdy i pyta:

- Panie Stanisławie, co za wspaniała walka na finiszu, niech o niej opowie..

Na to Szozda:

- Chcemy walczyć z Rosjanami jak sportowcy, nie jak bandyci... :ha:

- Och, panie Stanisławie, jest zdenerwowany, porozmawiamy później...

 

Nie jest dosłowna relacja, gdyż tego nie nagrywałem, a o ile pamiętam, w żadnym dzienniku TV i relacjach z WP nie powtórzono tego wywiadu... Ale dobrze oddaje przebieg tego wywiadu z Szozdą...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz podczas komentowania meczu Hiszpania - Włochy. Wykonano rzut rożny po czym piłka znów wypadła za linię końcową, po drugiej stronie bramki. Miano wykonać rzut rożny z przeciwległego narożnika. Cytat (z pamięci): "Znowu nastąpi wybicie z dokładnie tego samego miejsca, tylko z drugiej strony".

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mój post może nie pasuje do działu "Dowcipy", ale nie znalazłem innego, który by odpowiadał wątkowi na "Forum Astronomiczne", a dotyczy poszukiwania... Plutona.

 

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=2223.msg24093#new

 

Może ktoś z Was może pomóc potrzebującemu początkującemu miłośnikowi astronomii, który czymś małym (chodzi o sprzęt) zobaczył - krótko po zachodzie Słońca (!) - Plutona, na północy, a w dodatku Pluton "rozmazuje mu teleskop".

 

Próbowałem już dziś wcześniej mu wyjaśnić, że to pewnie nie był Pluton, ale autor wątku jest tego pewien...

Edytowane przez Hermes1937
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, że jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po sześciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy".

 

Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwalebne bardzo takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po czterech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy".

 

Rosyjski chirurg włącza się: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć połowę serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po dwóch tygodniach będzie biegać jak nowonarodzony w poszukiwaniu pracy".

 

Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale to pomoc dla jednego człowieka. U nas w Polsce jak 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca, i zrobiliśmy z niego premiera, to teraz cały kraj szuka pracy.

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . i wszystko jasne .

 

A teraz coś "z innej beczki"

 

Matka przyprowadzila swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza, informujac go, ze córka nieustannie cierpi na mdlosci. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził , iż jest ona mniej wiecej w czwartym miesiacu ciąży.

- Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miala do czynienia z żadnym mężczyzną ! Prawda, córeczko?

- Prawda, nawet się nigdy nie calowalam - zapewniała córeczka.

Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął się intensywnie wpatrywać w dal.

- Panie doktorze, czy coś nie tak? - pyta po pięciu minutach zaniepokojona matka.

- Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. I za nic ku..a nie chce tego przegapić .

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.