Skocz do zawartości

Moje wyróżnienie w konkursie astrofoto klubu Almukantarat :)


Milena Niemczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spacelive2
17 godzin temu, Milena Niemczyk napisał(a):

Hej! 

Było w statusach, lecz one szybko znikają, a mimo wszystko jest to dla mnie bardzo ważne ;) 

Dziś opublikowano wyniki konkursu astrofotograficznego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych zorganizowanego przez klub astronomiczny Almukantarat (strona konkursu:https://almukantarat.pl/konkurs-astrofoto/). Proponowane w tym roku tematy prac to m.in. komety, obłoki srebrzyste czy astrofotografia smartfonem. W nagrodach natomiast udział w obozie astro (niestety, jeszcze nie mogę brać w nim udziału - wiek) i nagrody rzeczowe. W jury był m.in. znany nam @bartoszw ;) 

Pełna lista laureatów i wyróżnionych na w.w stronie. Poniżej trochę o mojej pracy :D 

Długo zastanawiałam się jaką pracę wysłać... Może księżyc, jakiś krajobraz nocny... Ostatecznie padło kolaż Słońca. Dlaczego? Od kwietnia w praktycznie każdą wolną chwilę zajmuje się obserwacjami i fotografią naszej dziennej gwiazdy. Więc skleiłam coś tam w programie Canva, dodałam krótki artykuł naukowy o plamach słonecznych - i tak wyszło :) Możecie dać znać co myślicie ^_^

Moją całą pracę (opis jak i zdjęcie) można znaleźć pod tym linkiem: https://almukantarat.pl/wiedza/praca-konkursowa-mileny-niemczyk-2023/ 

Więcej szczegółów na stronie organizatora :) 

Gratuluję pozostałym uczestnikom (naprawdę piękne zdjęcia! polecam zajrzeć --> https://almukantarat.pl/galeria-prac-konkursowych/) :D 

Dziękuje organizatorowi i całemu zgromadzonemu jury ;) 

Jeśli macie pytania, śmiało piszcie ;) 

i oczywiście wrzucę w tym wątku również nagrodę jaką otrzymam...

Czystego nieba! 

Milena ;) 

KONKURS_ASTROFOTO_MN1.thumb.jpg.ab7a34b49b069363b71c2084953f64dc.jpg

 

 

 

Moje Gratulacje ❤️❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2023 o 16:06, tomekL napisał(a):

Dla mnie fajnie wyszło, tak artystycznie :) Gratulacje :)

 

Cieszę się, że się podoba ;) Dziękuje! 

 

W dniu 6.06.2023 o 17:35, Alien napisał(a):

Super! 

Dziękuje!! :) 

W dniu 6.06.2023 o 18:41, Maro21 napisał(a):

Naprawdę twórcze podejście do astrofoto. Gratulacje. 

Dziękuje :D 

W dniu 7.06.2023 o 09:17, Spacelive2 napisał(a):

Moje Gratulacje ❤️❤️ 

 

W dniu 7.06.2023 o 09:41, Herbert West napisał(a):

Gratulacje!

 

W dniu 7.06.2023 o 13:09, Bentoq napisał(a):

I ja gratuluję!

 

W dniu 7.06.2023 o 20:07, AviatorL napisał(a):

Gratuluję :)

Ogromnie Wam wszystkim dziękuje! Nie spodziewałam się, że aż tak bardzo się wam to spodoba! Jestem bardzo szczęśliwa :) 

3 godziny temu, suchyy napisał(a):

Brawo Milena! :brawo: Cieszę się razem z Tobą. Miło patrzeć jak robisz postępy milowymi krokami. Trzymaj tak dalej! :thmbup:

 

Pozdrawiam,

Jurek.

Dziękuje ogromnie! :) Tak, staram się, powoli i powoli rozwijać ;) 

52 minuty temu, Spacelive2 napisał(a):

Życzę serdecznie dalszych sukcesów :) 

Dziękuje! 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! 

W dniu 10.06.2023 o 21:19, gawain74 napisał(a):

Brawo Mileno !

Forma prezentacji, opis - bardzo dobra praca, a i ja się czegoś dowiedziałem - jak obliczyć liczbę Wolfa :)

Pozdrawiam serdecznie !

Bardzo dziękuję! Cieszę się że się podoba :)

Poza tym otrzymałam wczoraj nagrodę za konkurs - lornetkę 15x70 (było wiele nagród do wyboru) :)

Teraz czekamy tylko na pogodę ;)

IMG_20230614_221609.thumb.jpg.454bd7cab300c5bdc871bfc9490ae4dc.jpg

  • Lubię 4
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Milena Niemczyk napisał(a):

Hej wszystkim! 

Bardzo dziękuję! Cieszę się że się podoba :)

Poza tym otrzymałam wczoraj nagrodę za konkurs - lornetkę 15x70 (było wiele nagród do wyboru) :)

Teraz czekamy tylko na pogodę ;)

IMG_20230614_221609.thumb.jpg.454bd7cab300c5bdc871bfc9490ae4dc.jpg

Spraw sobie tylko do niej statyw, bo będzie ciężko utrzymać w rękach. To już spory gabaryt ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.