Skocz do zawartości

Rzeszów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

syskie znacki na niebie i w ICMie powiadają, że będzie dziś pięknie, ja Lukas zwany dalej Amperem przywołuję Was astro bracia, weźmy się w kupa i jedźmy polukać. A jeżeli nie, to ja wejdę do swojej chałupy, zwanej dalej obserwatorium podepna sprzęta i go odpala. Nie wiem czy co z tego wyjdzie, bo kiepsko mi idzie nauka astrofoto :( , a nie mam się do kogo wybrać na nauki wykładane łopatologicznie.

Łysy dzisiaj wschodzi minutę po północy z tego co widza, tak więc mamy co chcemy, wczoraj nocka była przepiękna, a my co.

 

Czekom na Was i Wasze propozycjony .

Amperku, z miłą chęcią, ale pracuję dziś do 22 i nie będę miał ani polotu, ani finezji na wyjazd :no: Ale może w niedzielę, gdyby była pogoda....

Edytowane przez angelscorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amperku, z miłą chęcią, ale pracuję dziś do 22 i nie będę miał ani polotu, ani finezji na wyjazd :no: Ale może w niedzielę, gdyby była pogoda....

 

W niedzielę, to raczej pogody nie będzie :( , ale trzymajmy za nią kciuki.

 

 

Z tego co widzę cirrusy nadeszły więc i tak jest już dzisiaj do bani...

 

Cirrusy są ale jak to zwykle bywa, tuż po godzinie x odprawię taniec czystych niebios, zapalę faję z kim trzeba i będzie kler, tak więc ja dalej na Was czekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a może jakieś małe lukanko dzisiaj?

 

A no były i są takie plany, rozmawiałem kilka dni temu z Andrzejem i myślimy zrobić wypad do Mołodycza, tam jest prawie tak samo daleko jak do Wólki Niedźwiedzkiej.

 

Czyli kto jest za, prócz mnie, Piotra i pewnie Andrzeja???

 

Edit: Mołodycz jest zdecydowanie za daleko, dlatego proponuję Raniżów lub Sieniawę

Edytowane przez Amper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, bo tego normalnie nów jest i pogoda jako taka, ja u siebie wczoraj działałem i dzisiaj też mam taki zamiar, a do Rzeszowa w niedzielę przyjeżdżam i też się zapisuję jeśli ktoś coś planuje. Potem mam juwenalia więc będę na inne gwiazdki polował.

 

To dokładnie tak jak ja :Beer: :Beer: :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Państwa! Pragnę ogłosić, iż w zeszły piątek, tj. 25/05 o godz. 18.45 zabłysła nowa gwiazda na podkarpackim niebie - Dominika! :D I szczerze powiedziawszy, jam to, nie chwaląc się sprawił! :szczerbaty: Dowód rzeczowy:

Dominika.jpg

A tak na poważnie: niestety, w najbliższym czasie będę miał ograniczony czas wypadowy, mam nadzieję, że zrozumiecie :sorry: Oczywiście, wyłączając tranzyt B)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Państwa! Pragnę ogłosić, iż w zeszły piątek, tj. 25/05 o godz. 18.45 zabłysła nowa gwiazda na podkarpackim niebie - Dominika! :D I szczerze powiedziawszy, jam to, nie chwaląc się sprawił! :szczerbaty: Dowód rzeczowy:

Dominika.jpg

A tak na poważnie: niestety, w najbliższym czasie będę miał ograniczony czas wypadowy, mam nadzieję, że zrozumiecie :sorry: Oczywiście, wyłączając tranzyt B)

 

Gratuluję! :Beer:

 

Brak czasu na wiele rzeczy po narodzinach dzieciątka to rzecz jak najbardziej naturalna. Dziwne gdyby było inaczej. Gratuluję jeszcze raz. My z żoną tez się staramy o jeszcze jedno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.