Skocz do zawartości

LV za 40 zl?


Tethys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale po zamowieniu jest cena 41 zl + 25 za kuriera, wiec tak musi byc. Sporo osob juz zamowilo i maja potwierdzenia wysylki - no nic zobaczymy czy dostane przeprosiny czy tez okularek :D

 

Zgadza sie w swietle prawa musza sprzedac za taka cene jaka sami podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o LV za 41 zet, raczej zapomnij, to po prostu pomyłka na stronie, ale jednocześnie pewnego rodzaju test z naszej strony, jak zachowa się ten nowy sprzedawca

 

- jeżeli zadzwoni, napisze z przeprosinami, czy choćby z informacją, że to był błąd na jego stronie, to będzie wszystko ok, natomiast, jeżeli nie będzie żadnej wiadomości z jego strony, no to zrobi sobie tylko ...krzywdę ;)

 

teoretycznie są jeszcze dwie możliwości:

 

- albo przyśle przesyłkę, ale do zapłaty będzie kwota "prawidłowa" - wtedy przesyłki po prostu nieprzyjmę

 

- albo przyśle w tej cenie, w której potwierdzenie otrzymaliśmy - hmm i co wtedy? no znowu zależy: czy będzie jakieś info, jeżeli będzie, że owszem jego błąd, no ale w ramach promocji, solidności, itp. trudno woli stracić, niż nie zrealizować zamówienia itp. - no to mamy konkurs na forum i do wygrania 3 okulary LW :szczerbaty: oraz polecanie tego sprzedawcy jako "ten z klasą!"

a jeżeli będzie z uwagą, że go oszukaliśmy, skorzystaliśmy z okazji, wykorzystaliśmy jego błąd, jesteśmy wredni, hieny itp no to..., ech można by tak wymyślać w nieskończoność :szczerbaty:

 

za parę dni się wszystko wyjaśni

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zgodnie z informacją o dostawie http://planetaoczu.pl/shipping.php

 

"W ciągu 24h od złożenia zamówienie otrzymasz informację z terminem dostawy. Zamówiony towar wysyłamy solidnie zapakowany firmą kurierską Masterlink.

W dniu wysłki dostaniesz maila z numerem listu przewozowego i będziesz mógł śledzić gdzie jest Twoja przesyłka.

W przypadku gdyby zamówiony towar nie był dostępny od ręki - poinformujemy Cię w ciągu ilu dni jest możliwa rezlizacja takiego zamówienia. Razem z towarem dostajesz zawsze fakturę VAT i gwarancję."

 

.... dostaniecie informację, że towar nie był dostępny i powiadomią was o jego dostępności. Po paru dniach pewnie będzie informacja, że aktualna cena wynosi nie 41 a 419 zł i zapytają was, czy nadal chcecie okular kupić. Za niedogodność spowodowaną chwilowym brakiem towaru/awarią serwera/atakiem hakerów (niepotrzebne skreślić) przeproszą i już.

Generalnie nie ma się czym podniecać. Ja sobie odpuszczam tego typu "promocje przez pomyłkę". Szkoda czasu i zabawy. A potem jeszcze, co niektórym kac moralny zostanie. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie po promocji..

 

Zastanawia mnie fakt dlaczego wszystkie LV poza 10 są już w normalnej cenie. Wątpię, by ktoś popreawiając wczorajszy błąd - zapomniał ZNÓW o lantanie... Albo faktycznie jakaś dziwna promocja/reklama, albo nieodpowiedzialni ludzie tym kierują alboo.... nie wiem sam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie po promocji..

 

Zastanawia mnie fakt dlaczego wszystkie LV poza 10 są już w normalnej cenie. Wątpię, by ktoś popreawiając wczorajszy błąd - zapomniał ZNÓW o lantanie... Albo faktycznie jakaś dziwna promocja/reklama, albo nieodpowiedzialni ludzie tym kierują alboo.... nie wiem sam

 

Pozdrawiam

 

Nie jest po promocji. Po prostu w zakładce "Lantanowe" jest cena taka jak być powinna dla LV 20 i 25, a LV 10 jest tani. Ale jak wejdziemy w zakładkę "1,25" to LV20 i LV25 są za 30-40zł, a LV10 jest w normalnej cenie. Zapłacimy w zależności z której zakładki kupimy :) Ewidenty błąd ale jednak cena to cena.

 

P.S. Ja nie wiem czy ten sklep w ogóle żyje, żadnego ruchu, żadnych korekt mimo że maile z cynkiem już poszły wczoraj. Ktoś dostał jakieś potwierdzenie wysyłki towaru?Albo cokolwiek poza potwierdzeniem zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest po promocji. Po prostu w zakładce "Lantanowe" jest cena taka jak być powinna dla LV 20 i 25, a LV 10 jest tani. Ale jak wejdziemy w zakładkę "1,25" to LV20 i LV25 są za 30-40zł, a LV10 jest w normalnej cenie. Zapłacimy w zależności z której zakładki kupimy :) Ewidenty błąd ale jednak cena to cena.

 

P.S. Ja nie wiem czy ten sklep w ogóle żyje, żadnego ruchu, żadnych korekt mimo że maile z cynkiem już poszły wczoraj. Ktoś dostał jakieś potwierdzenie wysyłki towaru?Albo cokolwiek poza potwierdzeniem zamówienia?

 

Zobacz na post Benedykt'a, ktory znajduje sie wyzej.

Edytowane przez Tethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze duch w narodzie pozostal ten sam... daja tanio to na kilogramy... :notworthy:

 

Wszyscy wiedza ,ze wykladnikiem jakosci jest cena,a mimo to kazdy bierze...

Tylko patrzec jak beda Naglery i Pentax-y w podobnych cenach ,proponuje wtedy kupic ,ze 3 nawet tej samej ogniskowej. :Boink:

 

 

pozdr

Y

 

PS

Na Cloudynights jest dosc dobry artk. odnosnie NONAME ,or PIRATE Very Cheap APO-Alb kto by w to uwierzyl?...

 

http://www.cloudynights.com/item.php?item_id=1706

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planetaoczu ? Czy to ten sam MadMax, co na Allezło handluje już dwa lata:

 

http://www.allegro.pl/item250725684_telesk...b_8_kurier.html

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4078293

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4078293

...

 

a teraz założył stronkę internetową, mającą do złudzenia przypominać te fotoclassica lub astrokraka ? A tu z błędami stronka...cenowymi.

 

..."Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do licytacji.

Mariusz Max"... - prawie jak Kolonko, he! No chyba, że Mariusz MadMax sam zaopatruje się w sklepie Planetaoczu, kto wie, jak jest

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planetaoczu ? Czy to ten sam MadMax, co na Allezło handluje już dwa lata:

a teraz założył stronkę internetową, mającą do złudzenia przypominać te fotoclassica lub astrokraka ? A tu z błędami stronka...cenowymi.

..."Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do licytacji.

Mariusz Max"... - prawie jak Kolonko, he! No chyba, że Mariusz MadMax sam zaopatruje się w sklepie Planetaoczu, kto wie, jak jest:)

 

opisy towarów też do złudzenia przypominają znane nam sklepy

np. opisy dla różnych wersji EQ6 są po prostu skopiowane ze strony DO , nawet błędy te same

"wykończenie czarny mat" z fotka białego montażu :szczerbaty:

ale jak wiemy początki bywają trudne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skontaktowałem się z właścicielem sklepu i zapytałem, kiedy zrealizuje zamówienie.

Oczywiście bardziej mi zależało na sprawdzeniu, jaka będzie jego reakcja niż odpowiedź na zadane pytanie.

 

Otrzymałem więc odpowiedź w tym stylu: "pracownik się pomylił we wprowadzaniu cen i nie sprzedam tych okularów w takiej cenie." Odpowiedziałem grzecznie, że przecież dostałem mailem potwierdzenie, na co miły pan odpowiedział, że OK, w takim razie on mi potwierdzi mailem na moją prośbę termin realizacji tego zamówienia. Na rok 2010.

Oczywiście maila nie dostałem. Nie usłyszałem również słowa "przepraszam".

 

Swoim podejściem właściciel tego sklepu zniechęcił mnie do robienia u niego zakupów kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbanos,

 

szkoda czasu i nerwów.

 

Jeśli chodzi o stronę prawną to facet jest bez szans. Wystawił publiczną ofertę, na podstawie której złożyłem zamówienie. I dostałem jeszcze mailowe potwierdzenie z cenami!!

 

Widać, że ten sklepikarz internetowy nie ma bladego pojęcia o sprzedaży.

Z takim podejściem firma KOKOS kokosowych interesów nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.