Skocz do zawartości

Dystrybucja darmowych Kalendarzy na 2008


Gość JacekPala

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Krakowie mają być jutro. Firma kurierska się nie wyrobiła dzisiaj. Jutro podam oficjalnie gdzie i o której godzinie. Najprawdopodobniej będzie to następny dzień czyli środa o 18.00 w Galerii Krakowskiej.

Oficjalna informacja jutro, gdyż może się okazać, że z jakiegos powodu kurier i jutro (choc to bardzo mało prawdopodobne) nie dotrze do mnie.

Pozdrawiam

Michał Żołnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę zawiadomić, że kalendarze dosyć późno, bo przed 19, ale dotarły również do Katowic!

Co tu dużo mówić... :) po prostu są niesamowite!!! WIELKIE ukłony :notworthy: w stronę pomysłodawcy i autorów zdjęć. Śmię twierdzić, że to wydanie jest nawet lepsze od poprzedniego, głównie w kwestii zdjęć.

 

Niestety nie obyło się bez strat. Trzy egzemplarze nie przeżyły drogi do Katowic... Nie wiem jak w przypadku innych dystrybutorów, ale DHL ma fatalne notowania w tym regionie co widać po przesyłce. Jedna paczka kompletnie rozerwana - posklejana taśmą firmową DHL no i tu niestety nie przeżył jeden kalendarz - poklejony do bólu :rolleyes: Drugi mocno zadrapany od spodu, trzeci jak wyjęty z pralki... Całe szczęście, że mamy nadwyżkę. Ewentualnie rozpatrujemy, aby dać je ostatnim osobom jakie będą odbierać kalendarze z regionu Katowic :D

 

Tymczasem razem z Markiem Substykiem zapraszamy serdecznie do odbioru zamówionych egzemplarzy w największym budynku na Śląsku :) Szczegóły w dziale Dystrybucja - Katowice.

 

Pozdrawiam

Admiral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie obyło się bez strat. Trzy egzemplarze nie przeżyły drogi do Katowic...

A do Żywca dotarły w południe bez strat (na szczęscie!).

Część z nich już wsysło do zainteresowanych.

Reszta od jutra rana dostępna do odbioru (maile wysłane).

KALENDARZ JEST SUPER ! Poziom edytorski - lux!

Chylę czoła Jacku!

i pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek daję informacje też w tym wątku:

 

Szanowni Państwo,

Kalendarze są już u mnie!

Jutro, czyli w środę o godzinie 18.00 będę przez 45 minut czekał na zapisanych na liście chętnych w Galerii Krakowskiej.

W GK na poziomie +1 jest Coffee Heaven. Nr lokalu 206. Jest tam w miarę spokojnie. Można go sobie znaleźć na infomatach rozmieszczonych w galerii lub poprosić ochroniarza o pomoc. Nie wiem, czy będę w samej knajpce, czy na ławce obok. Zależy od okoliczności przyrody. Na pewno poznacie mnie po charakterystycznym hełmie. W celu zgrubnej identyfikacji, czy osoba odbierająca jest tą zapisaną na liście pozwolę sobie zapytać o np. podany na liście nr telefonu lub email.

Niestety nie mogę podwozić kalendarza do czyjegoś domu lub miejsca pracy. Po prostu nie mam na to czasu.

Zobaczę ile osób stawi się jutro. Jeśli nie będzie ich dużo wówczas podam termin następnego spotkania. Niezależnie od tego praktycznie w każdej chwili odebrać Kalendarz będzie można ode mnie z firmy. Namiary podaję poniżej. Ostrzegam jednak, że firma leży na obrzeżach Krakowa. Nie jest blisko centrum i niezbyt łatwo do niej trafić.

F.B.P. Iryda

Ul. Godebskiego 55a

31-999 Kraków

tel. 0668 34 4444

 

W godzinach od 8 do 16 można Kalendarz odebrać bez wcześniejszego poinformowania mnie. Później proszę zadzwonić i umówić się tak, abym był. Może być nawet późno, tylko wcześniej muszę wiedzieć.

Pozdrawiam

Tiamat- Michał Żołnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę dziegciu do beczki z miodem dorzucę (nie ze złośliwości bynajmniej). Kalendarz miał za zadanie pokazać fotki astrofotografów amatorów i tę funkcję spełnia wyśmienicie. Fotografie bardzo miodne i piękne poprostu. Ale jako kalendarz jest delikatnie mówiąc (i pisząc) słabiutki. W moim domku nijakiej użytecznej funkcji publicznej nie spełni. Żona narzeka, że nawet imienin nie ma. No i miejsca na notatki też. I tak szczerze mówiąc (i pisząc) ją rozumiem. W ten sposób kalendarz nie zawiśnie w miejscu publicznym (domowym) a tylko ja będę sycił wzrok fotkami w nim zawartymi. I też nie będę go traktował jak kalendarz bo kalendarz z niego słabiutki. Ale jako album z fotografiami zrobiłby furorę. I proszę mnie nie strofować bo nie uważam tej inicjatywy za błędną czy nie trafioną. Myślę tylko, że kalendarz to powinien być zaprojektowany tak aby spełniał funkcję kalendarza. Ostatecznie jaki jest dzień i miesiąc to każdy z nas najczęściej wie ale co w tym dniu zrobić czy o czym pamiętać warto byłoby zapisać w kalendarzu (przynajmniej tym konkretnym). Tym bardziej, że ma on być przez nas eksponowany jako okazja do propagowania naszego hobby.

Jak już pisałem osobiście jestem zadowolony. Ale mogliby z niego być też zadowoleni moi bliscy, dla których astro nie jest aż tak ważne. Na koniec powiem tylko, że coraz mniej jest kalendarzy, które rzeczywiście mogłyby swoją funkcję spełniać właściwie. Więc jest to chyba jakiś nowy trend artystyczny. Tylko czy to dobry kierunek?

Pozdrawiam i życzę nam czystego nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedzial, że "taki się jeszcze nie urodził, co by wszystkim dogodził" ;) no ale przynajmniej uzasadnienie jest ok.

 

z kalendarzami fotograficznymi zawsze tak jest - jak redagowaliśmy podobne kilka lat temu w Stowarzyszeniu, to zawsze był odwieczny problem czy więcej miejsca pozostawić na notatki czy na zdjęcia... niestety jedno wyklucza drugie tym bardziej, gdy liczy się każdy cm kwadratowy powierzchni.

 

spójrz na to inaczej! do kalendarza zawsze można dokleić kolorową kartkę z ważnymi dla siebie informacjami, a fotki astronomicznej raczej już raczej nie dolepisz... :) (ew. zostaje jeszcze druga strona kartki z kalendarza - cała biała :)

 

pozdrawiam

Admiral

Edytowane przez Admiral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona narzeka, że nawet imienin nie ma.

 

To samo usłyszałem jak wróciłem wczoraj do domu z kalendarzem :banan:

Mi osobiście bardzo się podoba, w domu jeden kalendarz na 2008 już mam, w nim będę sobie notatki robił - a na ten astronomiczny będę po prostu patrzył.

Pozdrowienia dla wszystkich nieprzekonanych żon :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.