Skocz do zawartości

Dystrybucja darmowych Kalendarzy na 2008


Gość JacekPala

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro, czyli w piątek o godzinie 19.00 będę przez 30 minut czekał na zapisanych na liście chętnych w Galerii Krakowskiej. Miejsce spotkania jest takie samo, ale dla formalności jeszcze raz napiszę

W GK na poziomie +1 jest Coffee Heaven. Nr lokalu 206. Jest tam w miarę spokojnie. Można go sobie znaleźć na infomatach rozmieszczonych w galerii lub poprosić ochroniarza o pomoc. Nie wiem, czy będę w samej knajpce, czy na ławce obok. Zależy od okoliczności przyrody. W celu zgrubnej identyfikacji, czy osoba odbierająca jest tą zapisaną na liście pozwolę sobie zapytać o np. podany na liście nr telefonu lub email.

Niestety nie mogę podwozić kalendarza do czyjegoś domu lub miejsca pracy. Po prostu nie mam na to czasu.

Niezależnie od tego praktycznie w każdej chwili odebrać Kalendarz będzie można ode mnie z firmy. Namiary podaję poniżej. Ostrzegam jednak, że firma leży na obrzeżach Krakowa. Nie jest blisko centrum i niezbyt łatwo do niej trafić. Ale zapraszam po Kalendarze równiez tam.

F.B.P. Iryda

Ul. Godebskiego 55a

31-999 Kraków

tel. 0668 34 4444

 

W godzinach od 8 do 16 można Kalendarz odebrać bez wcześniejszego poinformowania mnie od poniedziałku do piątku. W innych terminach też można ale proszę zadzwonić i umówić się tak, abym był. Może być nawet późno, tylko wcześniej muszę wiedzieć.

Pozdrawiam

Tiamat- Michał Żołnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedzial, że "taki się jeszcze nie urodził, co by wszystkim dogodził" ;) no ale przynajmniej uzasadnienie jest ok.

 

z kalendarzami fotograficznymi zawsze tak jest - jak redagowaliśmy podobne kilka lat temu w Stowarzyszeniu, to zawsze był odwieczny problem czy więcej miejsca pozostawić na notatki czy na zdjęcia... niestety jedno wyklucza drugie tym bardziej, gdy liczy się każdy cm kwadratowy powierzchni.

 

spójrz na to inaczej! do kalendarza zawsze można dokleić kolorową kartkę z ważnymi dla siebie informacjami, a fotki astronomicznej raczej już raczej nie dolepisz... :) (ew. zostaje jeszcze druga strona kartki z kalendarza - cała biała :)

 

pozdrawiam

Admiral

Mam tylko nadzieję, że swoimi uwagami nie zrobiłem nikomu przykrości bo nie miałem tego na celu. To były poprostu takie "życiowe" uwagi. Oczywistym jest, że ja jestem z niego zadowolony i jeszcze raz gratuluję i dziękuję wykonawcom za poświęcony czas i z pewnością jakieś wydatki, które ponieśli w związku z tą akcją. TORUŃ BARDZO DZIĘKUJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ JEST !!!

Cieszy oko i będzie dodawać ducha przed nocnymi dyżurami ze sprzętem. :D

 

Szacunek dla redagujących i autorów zdjęć. :Salut:

 

P.S. Uważam że forma i treść jest dobrana w miarę optymalnie a daty imienin, urodzin tudzież przepisy na mydło i powidło są obficie wyszczególnione w zrywanych kalendarzach dla gospodyń domowych. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ JEST !!!

Cieszy oko i będzie dodawać ducha przed nocnymi dyżurami ze sprzętem. :D

 

Szacunek dla redagujących i autorów zdjęć. :Salut:

 

P.S. Uważam że forma i treść jest dobrana w miarę optymalnie a daty imienin, urodzin tudzież przepisy na mydło i powidło są obficie wyszczególnione w zrywanych kalendarzach dla gospodyń domowych. :szczerbaty:

No tak - tylko po kiego grzyba obwieszać mieszkanie kalendarzami. Tym bardziej, że np. u mnie w domku wszystkim się kalendarz podobał. Ale co z tego skoro jest niepraktyczny. Teraz wiszą dwa kalendarze. Główny na miejscu "podręcznym" a astro u mnie w kącie. A mogło być odwrotnie. Poza tym nie pisałem o jakichś wodotryskach tak że nie popadaj w skrajności. Nie pisałem przecież, że powinno być w tym kalendarzu wszystko. To przecież nierealne i niecelowe. A tak poza wszystkim to faktycznie nawet nie ma gdzie króciótkich notatek astro zrobić. No chyba, że na odwrotnej stronie. Zgodnie z powiedzeniem -"zawsze są dwa wyjścia".

Edytowane przez sp2ukx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za kalendarz wszystkim sponsorom, a także osobom zaangażowanym w przygotowanie i dystrybucję. :notworthy: Wisi u mnie na honorowym miejscu. Udało mi się też drobną cegiełkę dołożyć do dystrybucji. Przekazałem kilka sztuk do Grudziądza, m. in. do Planetarium w Grudziądzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya...

A ja jestem "d-a wołowa" i wszystko przegapiłem. Dopiero dzisiaj odkryłem, że kalendarze można było otrzymać. I nieśmiało... z twarzą ukrytą w dłoniach i głosem skamląco-proszącym zapytam - Czy mam jeszcze jakieś szanse owe cudo na ścianach szczęsliwców wiszące pozyskać także dla siebie?

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.