Skocz do zawartości

Ten pan chyba sie pomylił


Rekomendowane odpowiedzi

"Krążą "plotki", że pomiędzy 2011-2013 może w nasz układ wlecieć duża planeta (powinna być widoczna za około 6-14 miesięcy), która ma przedziwną orbitę i wywołać na Ziemi katastrofę - co wynika z praw fizyki (i nie ma nic wspólnego z jakimś paranormalnym zjawiskiem), którą można nazwać apokalipsą bo w jej wyniku być może i wszyscy ludzie zginą (prędkość poruszania planety zwaną Nibiru (ze prastarych mitów) lub Dark Star to 50-70 tyś km/h). Chodzą słuchy, że od około 50 lat organizowane są podziemne ośrodki dla tych którzy mają przetrwać by zapewnić przetrwanie naszej rasie - będą to najbogatsi oraz Ci, którzy "potrafią budować" - by odbudować świetność rasy po katastrofie, której skutki mają być odczuwalne od 4 do 7 lat."

 

Gdy przeczytałem ten komentarz zachciało mi sie śmiać i płakać.

Mam nadzieje że planeta "Nibiru" nie wleci w układ.

Edytowane przez Sebastian L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy tacy zaskoczeni z tą planetą Nibiru.

Na fachowych forach już od dawna toczy się dyskusja na ten temat: :szczerbaty::Boink:

 

http://www.niewyjasnione.pl/Planeta_Nibiru...e...-t9777.html

 

I można poznać wiele opinii ekspertów, aż powiało grozą po ostatnim zdaniu :ha:

 

"Naukowcy sprzeczali sie i nadal to robią o to który ma racje,którego teoria jest bardziej prawdziwa...W kalendarzu Majów jest niezwykławzmianka o tym iż potomni okryją miedzy 2007-2012 12 planete która wejdzie w nasz układ słoneczny zmieniając na zawsze nasze pojęcie o świecie...na początku roku 2007 naukowcy zrobili sensacyjne zdjęcia,pojawiła sie ponownie 12 planeta...Najstraszniejszy jest fakt iż planeta przeleci w bardzo małej odległosci od Ziemi...Normalny człowiek śmieje sie kiedy to mówie,ale to wszystko prawda...Nibiru jest w znacznej odległosci od plutona ale zbliża sie,za 5 lat tutaj bedzie i nic jej nie zatrzyma..."

 

Z drugiej strony ciekawe ile szczegółów na Nibiru będzie można zaobserwować przy dobrym seeingu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nibiru jest w znacznej odległosci od plutona ale zbliża sie, za 5 lat tutaj bedzie i nic jej nie zatrzyma..."

 

Toż to nie planeta, tylko statek obcych :ha:

Jest za Plutonem ale za 5 lat będzie tutaj???????? Co za ....cenzura... to pisał????? :blink:

Może tą planete obowiązują inne prawa fizyki, albo wogóle prawa fizyki się jej nie imają?

A sądząc po tempie i szybkości, ta ciekawa planeta nie leci po paraboli tylko w lini prostej :ha:

Ufff... Ale się uśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ostatni raz podobne pierdoły czytałem kiedy satelita U.S miał rzekomo rozbić się w Polsce i wyrządzić b. dużo szkód.

 

Mamo, ratuj przed wariatami! Większość użytkowników tego forum to jacyś "z krejzolowani" ludzie, którzy szukają swojego mózgu na ulicy.

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy tacy zaskoczeni z tą planetą Nibiru.

Na fachowych forach już od dawna toczy się dyskusja na ten temat: :szczerbaty::Boink:

 

http://www.niewyjasnione.pl/Planeta_Nibiru...e...-t9777.html

 

...no nie mówiłem?

 

Ludzie, z was nikt sie nie śmieje że sie gapicie w niebo. Po co rozpętywać kolejną wojnę?

 

P.S.

żeby nie było, nie zgadzam się z żadną z ich teorii, ale dlaczego śmiać się z kogoś że w coś wierzy albo coś go interesuje? jego sprawa.

 

Ja tylko uprzedzam fakty co niedługo będzie działo się w tym wątku

Edytowane przez Muchozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy? :blink:

Wiecie jakie widoki powierzchni Nibiru będziemy mieli na 1 godzinę przed uderzeniem?

Łał! :lol:

 

Miejmy nadzieję, że przywali gdzieś w Polskę, bo inaczej teleskopy przydadzą się tylko do oglądanie kurzu po zderzeniu. :ha:

 

Choć zdaje się, że na tym forum pisali, że Nibiru nie zderzy się z Ziemią, a "tylko" przeleci bardzo blisko :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.