Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami, kiedy kliknę na "Oznacz forum jako przeczytane", a po dłuższym czasie na "Wyświetl nową zawartość" - nie pokazuje nowych postów (Brak nowej zawartości). Kiedy kliknę na "Wyświetl nową zawartość" po raz kolejny pokazuję się już aktualna lista nowych postów.

 

W starej wersji forum była możliwość zarchiwizowania wszystkich swoich wiadomości (wysyłało je na podany w ustawieniach adres e-mail). W nowym komunikatorze nie znalazłem takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam także pytanko do administracji forum.

 

Czy jest możliwość zwiększenia pojemność skrzynki odbiorczej?

Bo był moment że pojemność była dużo większa (Adam zwiększał z tego co pamiętam), a tymczasem patrzę mam 100 % miejsca zajętego.

byłem przekonany, że mam dużo miejsca wolnego, a tutaj zaskoczenie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie można oceniać tematów umieszczonych w niektórych działach, m.in.:

 

- Aktualności i wydarzenia > Wydarzenie specjalne: STAR PARTY Jodłów 2009 - Zlot społeczności Astro-Forum.org

- Astronomia > Dyskusje o MRA2009 - Międzynarodowy Rok Astronomii 2009

- Tematyczne > Astronautyka

- Społeczność > Zloty i spotkania lokalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

od kilku tygodni (mniej więcej od świat) przy wchodzeniu na stronę główną męczy mnie coś takiego:

 

brak.JPG

 

po czym nie mogę wejść na forum... czasami udaje mi się po reloadzie strony.... gdy korzystam z gsm'a prawie nigdy mi się nie udaje ;(

 

Czy to coś trwałego ?? Problem istnieje i z domu i z pracy, więc albo coś z moim profilem, albo....

 

 

Pozdrawiam

 

Iro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje coś zbliżonego. A-F ładuje się tylko w części a potem wisi. Zwykle muszę zrobić kilka reload-ów żeby na ekranie w końcu pokazała się cała strona główna. Tak jest na 4-eh róznych komputerach z trzema zupełnie różnymi łączami do internetu. Myślałem że to "efekt Wykopu" (wtedy się zaczęło), ale sprawa się przedłuża i skoro kolega poruszył temat to niniejszym pisze o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające. Z jakiego prowidera korzystasz w Warszawie?

 

Jedno łącze jest firmowe światłowodowe i bywa przeciążone, drugie to GPRS, trzecie to domowe (WiMax, Netia). Spośród różnych forum które tymi drogami ładuję niestety tylko A-F sprawia mi takie problemy. W zał przykład sytuacji.

 

Jak tylko ja mam takie problemy, to pewnie u mnie coś nie tak. Może poczekamy czy ktoś się tu jeszcze odezwie w podobnej sprawie.

Noname1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie tylko Ty masz taki problem.

 

Mi również daje się on we znaki, w domu - laptop i blaszak. Bardzo często, ale nie zawsze. Czasem muszę wciskać kilka razy F5, żeby strona odświeżyła się tak, jak należy.

 

Żeby było jasne - na laptopie korzystam z nowego IE a na blaszaku z nowej Mozilli.

 

Natomiast gdy wchodzę na Forum z innego kompa (u babci), to mam problem opisany kilka postów wyżej - Internet Explorer wywala error'a i nie ładuje strony.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz ustawienia security? Coś czuję, że niestandardowe. AF, jak każde forum, wymaga aktywnych wszystkich modułów (JS, coockies, etc.). Daj znać, jak te sprawy wyglądają u Ciebie.

 

Nie modyfikowałem takich ustawien od ponad roku. Problem po raz pierwszy zaobserwowałem w okolicach świąt. Problem z otwarciem głównej strony zanika, gdy wszytskie wiadomości są oznaczone jako przeczytane.

 

Pozdrawiam

 

Iro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja mam podobne problemy od jakiś 2-5 tygodni (sorki za rozrzut).

Użytkuje w sumie jakieś 3 blaszaki w tym jeden w domu...

Mam takie "zajawki":

1. Na kompie domowym muszę czasami jednokrotnie (całe szczęście) odświeżać stronę i po tym chodzi bez problemu. (neostrada, kerio firewall)

2. Na "starym" kompie w firmie dało się wskoczyć (i to co któryś raz) w jakiś wątek tyko po usunięciu histori przegladania i do tego jednorazowo.(neostrada, kerio firewall)

3. Na nowym jeszcze czystym kompie w firmie hula dobrze choć zdarza się to co w pkt. 1.(neo, zapora windows).

 

"I weź tu Pan bądź mądry."

 

 

P.S. Korzystam z iexpoler'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili Astro-Forum.org i Astropolis.pl pracują jako 2 niezależne portale i korzystają ze specjalnie napisanego "bridge'a" który transferuje dane o loginach między serwisami. Teoretycznie to pozwoliło nam trzymać Wasze sesje online bez konieczności logowania do każdego z serwisów osobno. Teoretycznie, bo praktycznie nie zawsze działa prawidłowo. Podejrzewam, że ten moduł bruździ coś w ciasteczkach i doprowadził do niekompatybilności.

 

Nie będziemy tego już naprawiać, bo na dniach uruchamiam nowe oprogramowanie, które integruje w 100% AP i AF w jedno ciało, jedną bazę użytkowników, jeden silnik. To początek nowych możliwości. Na razie niewiele będzie widać zmian na zewnątrz, ale w "środku" nastąpiła istna rewolucja. W pewnym sensie to koniec AF i jednocześnie początek AP w szerszym ujęciu. Połączenie tego w jedno ciało da mi nieskończone możliwości rozwoju tego projektu jako platformy informacyjno-komunikacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A możesz podesłać kopię ekranu? Jaka przeglądarka i system? Odswieżałeś kesz?

 

Odświeżałem. Przeglądarka to google chrome. Mam juz dostęp do profilu, zdjęć w dalszym ciągu nie wyświetla, chociaż na początku zmian były widoczne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że masz załadowany stary styl. To oznacza, że część zawartości nie została ściągnięta od nas, tylko siedzi na Twoim dysku. Spróbuj to:

 

Opcje -> prywatne rzeczy -> wyczyść dane przeglądarki -> Opróżnij pamięć podręczną [okres czasu najlepiej: "ostatni tydzień"]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.