Skocz do zawartości

Hanysiak


Rekomendowane odpowiedzi

Pukającym i niepukającym,wilkie dzięki za pamięć i życzenia :flower: :Astrobrać:

A co przyniesie nowy ro-cznik..ho ho,kto wie,może większą rurkę i może termos z herbatą nie będzie potrzebny żeby się ogrzać po obserwacjach;)

 

hm... czyżby do ogrzewania poobserwacyjnego była kobieta w planach... :rolleyes: .

W takim razie życzę Ci spełnienia marzeń. :Kwiatek::flower: :Astrobrać: :przytulasie::Wave:

 

ściskam serdecznie

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho,kto wie,może większą rurkę

 

Hanyś,

jeśli to Twoje marzenie, to życzę Ci tej większej rurki (cokolwiekby to znaczyło :Boink: ) od zaraz.

(chociaż ta Twoja też jest niczego sobie :D )

 

Stary,

sto lat w doskonałym zdrowiu!

 

(a sobie z tej okazji życzę, aby Twoję poczucie humoru dalej śmigało po astroforach i zlotach niczym Leonidy po nocnym niebie :Salut: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,Panie-dzięki:) Miło to wszystko słyszeć.

Mam nadzieję,że w nowym roku zlotowym,uda mi sie zorganizować pewną imprezę niebosiężną(dosłownie),która będzie doskonałym pretekstem do spotkania,a jak się zarazicie pomysłem,to zjedzie się nas więcej niż na wszystkie zloty razem wzięte :D

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę co już Ci napisałam :)

 

Pogodnego nieba owszem życzę, seeingu 10/10 też, pracy satysfakcjonującej również, na studiach powodzenia (przyda się),

ale najbardziej życzę Ci fajnej Pani Hanysiowej i ślicznych małych hanysiąt :rolleyes:

 

100 lat Maciek :Kwiatek:

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dorzucę do życzeń:

Hanyś! Więcej niż stówy w pełnym zdrowiu, powodzenia na studiach, armaty większej, która zdjęcia będzie robić takie (Hans, jakie szelki!), że nam wszystkim majtki spadną wraz ze szczękami no i... Czego sobie tam jeszcze zażyczysz :)

 

Jeszcze raz- stówka i humorku!

 

:Beer: (cóż, bezalkoholowym- ale poczekajmy jeszcze :) )

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku . wszystkiego najlepszego , nowej dużej rurki , seeingu 11/10 :D . a przede wszystkim spełnienia marzeń które nosisz w seru , niech cię humor i zdrowie nigdy nie opuszcza , żyj nam 100 lat (przynajmniej) i wal tymi fotami po oczach :Beer: .

 

Ps. zapomniał bym o małym szczeguliku -ci życzę bardzo duuuuuuuuuużo biletów narodowego banku polskiego :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja, na 15 minut przed północą - dodam od siebie - wszystkiego najkraterowniejszego! Wszystkiego najplanetarniejszego! Najpierścieniowatowego! :)

 

10^6 lat i smagłych kosmitek pomagających Tobie w obserwacjach astronomicznych. Oraz własnego statku kosmicznego - takiego międzyplanetarnego z miejscami obserwacyjnymi o 180 polu widzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.