Skocz do zawartości

I ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - BLIŻEJ GWIAZD


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Maly komunikat !

 

W Osrodku znaleziono pozostawione rzeczy m.in:

 

1. Czapka - sztuk 1

2. Latarka - sztuk 1

3. Tylny dekiel do Canona - sztuk 1

 

 

Kochany właścicielu zaginionej rzeczy - proszę o podanie adresu na priv i biegusiem lecimy na Poczte

Edytowane przez ADFOTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po Zlocie. Było super, wszystko sie udało oprócz pogody :unsure: no ale nastrój panował wspaniały a to jest najważniejsze :D

 

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Warpala i dla Koro za to ze przyjechali takimi autami jakimi przyjechali Gdy zobaczyłem jak Koro siedzi w glebie po drzwi to mialem naprawde czarne wizje Ale wszystko sie udało o północy szampan strzelił i Zlot otwarto :D

Dzięki wielkie również dla Piotra Z za podarowanie czasopism Astronomicznych :Beer:

 

Gorące pozdrowionka dla Wszystkich Heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym Twoją 10 - tkę LB sawes...

 

10" LB Sawesa to był mały miki w porównaniu z niektórymi innymi sprzętami na zlocie (nie będę wymieniał, na zdjęciach widać:D ) (Sawes się za ten text mam nadzieję nie obrazi ;) )

 

Cóż... było na co popatrzeć, szkoda tylko, że nie przez co i na co ... ;)

 

Ale i tak jeszcze raz: BYŁO SUPER!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było to już się wcześniej wypowiedzieli-i ja się do tych wypowiedzi przyłączam. Od siebie dodam, że życzę zarówno sobie jak i innym więcej takich wspólnych spotkań i nie tylko Bieszczady, nie tylko zloty, ale też wiele wspólnych wypadów plenerowych ze sprzętem, gdy tylko dopisze pogoda. Dziękuję wszystkim przybyłym za wspaniałą atmosferę! Do zobaczenia (miejmy nadzieje-wszystkim) wkrótce! I czekam na więcej zdjęć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jakimś wielkim stachanowcem zlotów i nie byłem na wielu z nich, ale dało się zaobserwować ciekawą rzecz, ilość sprzętu astro przypadająca na jednego uczestnika zlotu, była większa niż na innych zlotach na których dane było mi być.

To świadczy o tym iż każdy z Nas skusił się na niebo na południu i i nastawił na obserwacje. Co ciekawe pomimo tego że pogoda nie wypaliła, zlot i tak był bardzo udany, wysoki poziom dyskusji, ciekawe prelekcje. Jednym słowem do następnego razu :) Doświadczenie uczy, a co za tym idzie następny zlot będzie jeszcze bardziej udany :)

 

Pozdrawiam Was wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja również bałdzo dzienkować. organizatorom przede wszystkim - dopięliście to świetnie, niczego nie brakowało a atmosferka była cooool. i za tę atmosferkę dziękuję również wszystkim uczestnikom.

nie było pogody i nie było obserwacji. ale trudno, matka natura uczy nas wciąż pokory. ale za to były świetne wykłady, ciekawe rozmowy, możliwość dotknięcia wspaniałego sprzętu. no i przede wszystkim kupa śmichu przy ogniu i w świetlicy.

a wszystkim, którzy się nie zdecydowali na przyjazd powiem tylko tyle: żałujcie. to był mój pierwszy zlot i sprawił, że zrobię co będę mógł żeby jechać na każdy następny.

howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że się nie obrażę. Moja dziesiątka to sprzęt dla początkującego obserwatora, jakim jestem. A zaawansowani mają zaawansowany sprzęt. I dobrze im tak. :D

PS. mArP czy fotki wrzucać na waszą stronę? Jeśli tak, to napisz w jaki sposób.

 

Dlatego właśnie chciałem obejrzeć tę 10tkę...też jestem początkujący :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfie Fajne Foty :Beer:

A ja tu wrzucę kilka fot z czwartku przed zlotem. Mówie Wam Paweł takiego Wykłada strzelił że masakra.

W 1.5 godziny wyłożył praktycznie całą astronomie :D Od układu Słonecznego poprzez wszelkie zaćmienia, zakrycie i na sprzęcie skończywszy.

Rozkręcił się niesamowicie a to pewnie dlatego że miał okolo 90 słuchaczy :D

sekowa1.jpg

sekowa2.jpg

sekowa3.jpg

sekowa4.jpg

 

Więcej takich spotkań. B)

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki!

 

Rzeczywiście, warto pociągnąć w tym wątku wspomnienia ze zlotu.

Najbardziej podobała mi się atmosfera. Tak się złożyło, że uczestnicy zlotu prezentowali rozpiętość wiekową od 5 miesięcy :) do około 60 lat, a także "pochodzili" z różnych for astronomicznych. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i to było najważniejsze.

Ponadto tak, jak napisałem w blogu, lekarstwem na niepogodę był (prócz piwa [bezalkoholowego] ;) ) program zlotu. Świetna sprawa z tymi meteorytami. Trzymałem w dłoni materię sprzed 4,5 miliarda lat, która powstała w "czasach" narodzin Układu Słonecznego. MOC! Ależ młodzi wszyscy jesteśmy :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.