Skocz do zawartości

I ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - BLIŻEJ GWIAZD


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Wy przestańcie z tą folią! Ciągle krakaliście, że będzie mokro i buty przemokną, aż zciągneliście mase chmur :burza:

W Krakowie pada i pada. Jak do piątku nie przejdzie, to Was tą folią nakryje :D

Poza tym, mówiłem żeby zabrać jeden kawałek metr na metr, a Wy na zgrzewki... Szklarnia foliowa by z tej ilości wyszła. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj Boże jakiś uczestnik zlotu kupił jakiś sprzęt to zepsuta pogodę na zlocie mamy jak w banku :)

Przyznać się czy ktoś kupił jakiś sprzęt ostatnio :)

 

no to czapa, drodzy państwo. kupiłem sprzęt pod koniec października i nawet nie zdążyłem się nim dobrze nacieszyć - na tym zlocie będzie w zasadzie debiut. i mój też, bo to mój pierwszy telep. no i pierwszy zlot.

 

jeśli przez to nie będzie pogody to z góry przepraszam, na wszelki wypadek wezmę wspominane powyżej %

pozdrawiam,

wolfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czapa, drodzy państwo. kupiłem sprzęt pod koniec października i nawet nie zdążyłem się nim dobrze nacieszyć - na tym zlocie będzie w zasadzie debiut. i mój też, bo to mój pierwszy telep. no i pierwszy zlot.

 

jeśli przez to nie będzie pogody to z góry przepraszam, na wszelki wypadek wezmę wspominane powyżej %

pozdrawiam,

wolfie

 

:):D:lol:

Myślę że październik to tak odległy czas że nie będzie to miało wpływu na zlotową pogodę :szczerbaty:

 

A na ICM ... prognozy nie sięgają jeszcze do weekendu...

 

Pozdrawiam

Andrzej ax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG!

 

Nie wiem, czy do wszystkich chłopaki się dodzwonili więc na wszelki wypadek wrzucę info tutaj.

Z racji zaśnieżenia wcześniej opisywanej w mailach oraz oznaczonej zjazdowymi drogowskazami drogi, organizatorzy doradzają alternatywną. Stara droga (ta z drogowskazami) jest do przejechania, ale ponoć w nie najlepszym stanie, natomiast nowa została świeżo odśnieżona. Do miejscowości Zdynia należy jechac drogą 977 (jak do granicy w Koniecznej). W Zdyni należy skręcić w lewo koło starej remizy na watrę, w drogę szutrową i tamtędy do celu.

Powtarzam to co usłyszałem przez telefon od Pawła Barszcza, mam nadzieję że niczego nie przekręciłem. W razie wątpliwości i pytań próbujcie dzwonić do Radocyny.

Mam w samochodzie CB, postaram się będąc na miejscu umieścić je w zasięgu słuchu i w razie czego odpowiadać na wołania na kanale 19.

do zobaczenia na miejscu,

wolfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot powoli dobiega konca , niestety moglem przyjechac tylko na jeden dzien ale pomimo braku pogody uwazam ze bylo warto :D

wspanialej atmosfery nic nie bylo w stanie zepsuc nawet deszcz i mgla

Piatkowy wieczor byl pod znakiem "Camel Trophy" , w pobliskich lasach poszukiwalismy "missing in action" oto miejsce gdzie rozgrywany byl "odcinek specjalny":

!mapa

ok 23 gdy juz wszyscy szczesliwie dotarlismy do schroniska , spotkalismy sie przy ognisku

Pozdrawiam Wszystkich

Edytowane przez Maxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem organizacji chłopaki spisali się na medal. Pogody niestety nie było i mogliśmy jedynie podziwiać sprzęt ;) Klimat ośrodka jak i samej okolicy był moim zdaniem świetny. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili, w końcu dobra atmosfera jest najważniejsza a potem ew. obserwacje :)

Dzięki chłopaki i do zobaczenia w Bieszczadach.

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już na miejscu (w Krakowie) :)

 

Tak w superexpresie:

 

Zlocik super, perfekcyjna organizacja, świetne miejsce i niepowtarzalna atmosfera spotkania - szkoda tylko że pogoda nie dopisała :)

Czuję się niedosyt , czekam zatem na letnia edycję tego zlotu :) Z przyjemnością wpiszę się na listę zaraz po organizatorach :lol:

 

Prezentacje ciekawe i na wysokim poziomie :notworthy::)

 

A przygody jakie człowiek przeżył zostaną miło zapamiętane - zwłaszcza że przyjaciół poznaje się w potrzebie :)

Jeszcze raz dziękuje za pomoc w obu wyjazdach pod górę - gdzie byłbym teraz jakby nie Wy? :):Beer:

 

Pozdrawiamy

 

PS:

 

Czas zaglądnąć na kartę aparatu... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Nie wiem czy jestem obiektywny :szczerbaty: ale cholernie podobal mi sie Zlot. Dziekuje wszystkim za przybycie pomimo kilku malych utrudnien (tutaj chcialbym baardzo bardzo goraco podziekowac koledze Koro oraz Warpalowi za wielka pomoc - jestescie naprawde Wielcy :Beer: ) Przez chwile to faktycznie byl "Camel Trophy". Moze Gomba wrzuci gdzies zdjecia, bo z tego co wiem to je robil przez chwile.

 

Niestety pogoda nam nie dopisala, przez co czuje sie pewien niedosyt. Ale coz, na pogode nie ma rady. Jednak moglismy na spokojnie i dokladnie ogladnac sprzet kolegow w swietlicy. Oj a bylo na co patrzec. :notworthy:

 

Chcialbym Wam wszystkim jeszcze raz podziekowac za mila atmosfere i super zabawe. Mam nadzieje ze spotkamy sie juz niedlugo w Bieszczadach.

 

 

 

PS. Ponizej przesylam link do zdjec. Jednak nic nie odda tego co tam sie dzialo :)

 

http://www.blizej-gwiazd.home.pl/site/pawe...ndex.php?list=7

 

Pozdrawiam goraco i do zobaczyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Organizatorom oraz wszystkim Uczestnikom za super zlot, okazję poznania "ludzi z forum" i super atmosferę! :D Także wielkie podziękowania za super ciekawe prezentacje, wliczając też jakże wspaniałą prezentację sprzętu ;)

I za Warpalem - pogoda nie zając, nie ucieknie :lol: Będzie na następnym zlocie :D

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super!

Organizatorzy spisali się świetnie! Atmosfera przemiła... Ale wydarzenia i wspomnienia z tego zacnego zlotu opisze już wkrótce w moim blogu.

Dziękuję wszystkim!

 

A z tego miejsca, w szczególności dziękuję Warpalowi, za umożliwienie wspólnej podróży na ten świetny zlot... i za zrozumienie mojej "choroby lokomocyjnej" w podróży powrotnej :szczerbaty:

 

(wyprzedzając ewentualne pytania, wnętrze auta Warpala pozostało czyste :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy - BYŁO SUPER!!!!!!!!!!! - ze zlotu wyniosłem dużo więcej wiadomości niż sobie wyobrażałem. Dla mnie jako początkującego to bardzo ważne. Ogromny szacunek dla osób prowadzących prelekcje. Stały na najwyższym poziomie!!!! Szczególne podziękowania dla wiNNera :D, który mnie zainspirował swoimi szkicami wykonywanymi na żywo. Dzięki niemu inaczej spojrzałem na Księżyc i może być pewny, że będę go gonił w szkicach tego obiektu (taaaaa jaaaasne.....):D Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wyglądałby zlot, gdyby pogoda dopisała. Pełnia szczęścia.

PS. ADFOTO sfocił nawet (fotka nr 103) moją nieudolną próbę, za co dziękuję. Pochwalę się żonie, bo nie uwierzyła, a rysunek został w schronisku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domciu!

Podziękowania dla organizatorów za przygotowania! Było super!

Co do zdjęcia Maxa, to nie oddaje ono warunków panujących w czasie "Camel Trophy" :Boink:

Zresztą co tu dużo mówić. Wygląd aut mówił sam za siebie :szczerbaty:

Dzięki wielkie także dla uczestników, którzy byli super!

Pozdrawiamy Wszystkich :Beer:

H&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy - BYŁO SUPER!!!!!!!!!!! - ze zlotu wyniosłem dużo więcej wiadomości niż sobie wyobrażałem. Dla mnie jako początkującego to bardzo ważne. Ogromny szacunek dla osób prowadzących prelekcje. Stały na najwyższym poziomie!!!! Szczególne podziękowania dla wiNNera :D , który mnie zainspirował swoimi szkicami wykonywanymi na żywo. Dzięki niemu inaczej spojrzałem na Księżyc i może być pewny, że będę go gonił w szkicach tego obiektu (taaaaa jaaaasne.....) :D Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wyglądałby zlot, gdyby pogoda dopisała. Pełnia szczęścia.

PS. ADFOTO sfocił nawet (fotka nr 103) moją nieudolną próbę, za co dziękuję. Pochwalę się żonie, bo nie uwierzyła, a rysunek został w schronisku. :D

 

Oglądam właśnie Wasze zdjęcia ze zlotu...i powiem jedno...jestem w lekkim szoku, bo zobaczyłem, jak świetnie się bawiliście pomimo braku warunków do obserwacji. Trochę żałuję że nie mogłem tam się z Wami spotkać, też chciałbym w końcu zobaczyć słynne techniki szkicowe wimmera. Chętnie zobaczyłbym Twoją 10 - tkę LB sawes...a tak w ogole to jeju ile tam było przeróżnego sprzętu, no i to co lubię ...tatry dawno nie kosztowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.