Skocz do zawartości

Bieszczady 2010


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako cel proponuję Smerek leżący kilkanaście kilometrów od Roztok. Szczyt jest odsłonięty i jest z niego fenomenalny widok na całe Bieszczady. Na górę włazie się jakieś 1,5 - 2 godziny więc nocą wyszło by odpowiednio dłużej. Czy znajdą się chętni na taką wycieczkę?

 

Jest jeszcze Jasło, które leży poza BPN, i znajduje się znacznie bliżej Roztok Górnych niż Smerek (ok. 2 godziny piechotą). Szczyt jest odsłonięty, najwyższy w okolicy. "Doskonały punkt widokowy, powszechnie uważany za najatrakcyjniejszy w Bieszczadach." - cytat z przewodnika po Bieszczadach.

 

Panorama z Jasła zrobiona w czasie zlotu w 2007 roku:

panoramajasomala2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na dzień dzisiejszy mamy zapisane 107 osób.

Nie robiłem jeszcze podziałów na ośrodek główny i Dybaśówkę.

Proszę jak co roku chętne osoby które chcą mieszkać w lepszych warunkach ale za to z dojazdem o zgłaszanie się na listę do drugiego ośrodka.

Niestety musimy się jakoś podzielić na 2 ośrodki gdyż wszyscy się nie zmieścimy.

Nie chcę brutalnie listy ciąć nożyczkami wg daty zgłoszeń.

 

pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie supersprawa. Jeśli ktoś chce coś sprzedać, to potencjalny kupujący bedzie miał możliwość "pomacania" przedmiotu i przy okazji sprawdzenia czy będzie dobry do jego sprzętu. Dodatkowo zaoszczędzi się na kosztach wysyłki, które też są nie małe. Ostatnio wysyłając okular priorytetem, zapłaciłem za pudełko plus przesyłkę 14zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten pomysł też bardzo podoba. Mam na sprzedaż filterek za niewielkie pieniądze, jakieś złączki, może by się komuś przydały. Nie chce mi się opisywać wątków z takimi pierdółkami i wysyłać drobnicy. A sam też bym sobie coś kupił.

To by było fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł.

Z pewnością wiele osób z tego skorzysta.

I uważam że kiermasz powinien odbyć się w piątek, aby kupujący miał jeszcze dwie noce na ewentualne przetestowanie zakupionego przedmiotu. Co nie? :)

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę jak co roku chętne osoby które chcą mieszkać w lepszych warunkach ale za to z dojazdem o zgłaszanie się na listę do drugiego ośrodka.

 

pozdr Adamo

 

Witam

 

Jeżeli w Dybasiówce są lepsze warunki, to przez analogię, w ośrodku głównym są gorsze (cokolwiek to znaczy)Nie wiem, nie byłem.

Żeby nie mnożyć postów, proszę podzielić według własnego uznania - dostosuję się.

 

Pozdrawiam

 

Orion1410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Roztokach jest schronisko, w Dybasiówce jest gospodarstwo agroturystyczne więc tam sa troche lepsze warunki oraz nocą jest ciszej :) można sie wyspać ;)

Zawsze szukam chętne osoby do Dybasiówki a jak nie znajdę to będę musiał podzielić sam bo 120 osób się nie zmieści w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.