Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE BRAWA DLA HISZPANII :helo::helo::helo:

 

 

Klasyfikacja po wszystkich meczach, ale jeszcze bez punktów za odpowiedzi na pytania 1 i 3.

 

 

 

KLASYFIKACJA - PO 31 MECZACH (i punktami za pytania nr 2, nr 4 i nr 5)

 

 

1. Luke7 - 43

1. w2097 - 43

 

3. Robert Bodzoń - 40

 

4. simarik - 37

 

5. Marek_N - 32

5. Mateusz_N - 32

 

7. oskar - 31

 

8. jakub880 - 29

8. Paweł Trybus - 29

8. paether - 29

 

11. milosz - 28

11. Pav1007 - 28

 

13. remick81 - 27

 

14. bamus - 25

 

15. walczakos - 24

 

16. Iluvatar - 22

16. jestem - 22

 

18. Limax7 - 21

18. torr_n - 21

 

20. gregohr - 19

 

21. dampu - 18

 

22. pladal - 16

 

23. Sputnik8 - 13

 

24. kaczor121 - 10

 

25. michalu - 5

25. Morth - 5

25. wimmer - 5

 

28. ACUBENS - 1

28. astroluk - 1

28. margor55 - 1

 

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW lub w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1

 

Kto zostanie mistrzem Europy? (7 pkt.)

 

mateusz060796 - Hiszpania

paether - Hiszpania

Pav1007 - Hiszpania

Limax7 - Hiszpania

senkju - Hiszpania

Adrian Kumor - Hiszpania

astrokarol - Hiszpania

Robert Bodzoń - Hiszpania

kaczor121 - Hiszpania

Mateusz_N - Hiszpania

 

Pytanie nr 3

 

Kto zostanie królem strzelców mistrzostw? (x+3 pkt.)

 

w2097 - M. Klose - 1

jestem - A. Kierżakow - 0

paether - M. Gomez - 6

Pav1007 - F. Torres - 6

Iluvatar - M. Gomez - 6

bamus - W. Rooney - 1

simarik - C. Ronaldo - 6

milosz - E. da Silva - 0

gregohr - F. Torres - 6

Limax7 - C. Ronaldo - 6

pladal - R. Lewandowski - 1

oskar - M. Klose - 1

jakub880 - R. v Persie - 1

Paweł Trybus - R. v Persie - 1

tor_nn - C. Ronaldo - 6

Robert Bodzoń - R. v Persie - 1

walczakos - F. Torres - 6

Luke7 - R. v Persie - 1

kaczor121 - C. Ronaldo - 6

Mateusz_N - M. Gomez - 6

remick81 - F. Llorente - 0

dampu - C. Ronaldo - 6

Marek_N - M. Gomez - 6

 

 

 

 

KLASYFIKACJA (OFICJALNA) - PO 31 MECZACH I PUNKTAMI ZA PYTANIA 1 - 5

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW lub w wątku. Czekam do jutra włącznie.

 

Po zatwierdzeniu wyników poproszę osoby, które zajęły wyróżnione miejsca o podanie danych, na które będę mógł wysłać gadżety EURO 2012 przekazane przez wessela.

 

Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę.

 

 

1. Robert Bodzoń - 40 + 7 + 1 = 48

 

2. Mateusz_N - 32 + 7 + 6 = 45

 

3. Luke7 - 43 + 0 + 1 = 44

3. w2097 - 43 + 0 + 1 = 44

 

5. simarik - 37 + 0 + 6 = 43

 

6. paether - 29 + 7 + 6 = 42

 

7. Pav1007 - 28 + 7 + 6 = 41

 

8. Marek_N - 32 + 0 + 6 = 38

 

9. Limax7 - 21 + 7 + 6 = 34

 

10. oskar - 31 + 0 + 1 = 32

 

11. jakub880 - 29 + 0 + 1 = 30

11. Paweł Trybus - 29 + 0 + 1 = 30

11. walczakos - 24 + 0 + 6 = 30

 

14. Iluvatar - 22 + 0 + 6 = 28

14. milosz - 28 + 0 + 0 = 28

 

16. remick81 - 27 + 0 + 0 = 27

16. torr_n - 21 + 0 + 6 = 27

 

18. bamus - 25 + 0 + 1 = 26

 

19. gregohr - 19 + 0 + 6 = 25

 

20. dampu - 18 + 0 + 6 = 24

 

21. kaczor121 - 10 + 7 + 6 = 23

 

22. jestem - 22 + 0 + 0 = 22

 

23. pladal - 16 + 0 + 1 = 17

 

24. Sputnik8 - 13

 

25. Adrian Kumor - 0 + 7 + 0 = 7

25. astrokarol - 0 + 7 + 0 = 7

25. mateusz060796 - 0 + 7 + 0 = 7

25. senkju - 0 + 7 + 0 = 7

 

29. michalu - 5

29. Morth - 5

29. wimmer - 5

 

32. ACUBENS - 1

32. astroluk - 1

32. margor55 - 1

 

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW lub w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mistrzostwa były bardzo ciekawe. Wiele zespołów postawiło na atak. Mogliśmy zobaczyć sporo fajnych akcji i goli. Było co oglądać, zarówno na boiskach jak i poza nimi (wspaniałe reakcje kibiców).

 

A do tego oczywiście niespodzianki. Sam zastanawiam się, która była największa. Mnie chyba najbardziej zaskoczył mecz, w którym Rosja przegrała z Grecją. Bardzo zawiodłem się na Holendrach. Wczorajszy wynik 4:0 też chyba zaskoczył wszystkich. Owszem można było przypuszczać, że Hiszpanie wygrają, ale to co zrobili to mistrzostwo świata :)

Niestety taką bardzo niemiłą niespodzianką była także postawa naszych piłkarzy w drugiej połowie z Grecją. Moim zdaniem właśnie wtedy przegraliśmy te mistrzostwa. Pojawił się dawny styl gry naszych reprezentantów, cofnięcie się do tyłu i obrona. Wtedy też zawiódł Smuda.

 

Ale na szczęście chyba w większości będziemy mieć pozytywne wspomnienie o EURO 2012. Szkoda, że już po tej imprezie. Teraz przypomną o sobie nasi politycy i za pewien czas wszystko wróci do normy. A ta norma to bardzo niski poziom.

 

Z ostatecznym rozdziałem gadżetów poczekam do ogłoszenia oficjalnych wyników konkursu. Mam nadzieję, że nikt mi nie wypomni, że jeden z nich podarowałem choremu chłopcu, do którego uczęszczałem na nauczanie indywidualne. Wiem, że oglądał mecze. Niestety ze względu na swoją chorobę większość czasu spędza w domu.

 

Może z okazji olimpiady uda się też zorganizować jakiś konkurs. Zawsze można zapytać ile przywieziemy medali, kto zdobędzie laury, kto wygra najciekawsze dyscypliny? Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że kilku zawodników strzeliło 3 bramki, to oficjalnie królem strzelców turnieju został F. Torres i tylko za niego powinno należeć się 6 pkt.

 

"O kolejności w klasyfikacji strzelców, przy takiej samej liczbie bramek, decyduje liczba asyst, a następnie rozegrane minuty. Piłkarz z lepszą średnią bramek na minutę był klasyfikowany wyżej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O kolejności w klasyfikacji strzelców, przy takiej samej liczbie bramek, decyduje liczba asyst, a następnie rozegrane minuty. Piłkarz z lepszą średnią bramek na minutę był klasyfikowany wyżej."

 

Poproszę o źródło tej informacji.

 

Czy jest na forum osoba, która zna dobrze regulamin mistrzostw?

 

Ja korzystałem z takich informacji:

 

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,12051831,Euro_2012__Szesciu_kroli_strzelcow__Torres_ze__Zlotym.html

http://gwizdek24.se.pl/euro-2012/inne/euro-2012-kto-zostal-krolem-strzelcow-az-6-pilkarzy-fernando-torres-ze-zlotym-butem_266477.html

 

 

Królów strzelców jest sześciu, Torres dostanie za to Złotego Buta Euro 2012 od Adidasa. Tutaj zawsze wygrywa jeden piłkarz. Pod uwagę brane są nie tylko bramki, w następnej kolejności także asysty (miał jedną), a potem minuty spędzone na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten konkurs był zabawą dla kibiców piłki nożnej. W pierwszych postach przedstawiłem ogólne zasady, ale od początku nie miałem zamiaru tworzyć odrębnego regulaminu, gdyż uważałem, że do tej zabawy należy podejść na luzie. Tak czy inaczej, tak jak napisał oskar ostateczna decyzja będzie należała do mnie :)

Póki co nie widzę powodu, aby zmieniać klasyfikację. Większość wiadomości, które przeczytałem podaje, że Euro 2012 ma sześciu królów strzelców, a Torres został dodatkowo wyróżniony Złotym Butem zgodnie z regulaminem sponsora konkursu - firmy Adidas.

 

Tutaj też mamy taki zapis w tabeli królów strzelców:

http://www.euro-mistrzostwa.com/krolowie_strzelcow.php

 

Jeżeli ktoś przedstawi mi podobną tabelę z wymienionym tylko Torresem to oczywiście jej się przyjrzę. Jeszcze czekam na podpowiedzi, ale jutro chciałbym ogłosić oficjalną klasyfikację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą decyzją organizatora konkursu :) zatwierdziłem przedstawione wcześniej wyniki. Tym bardziej, że bez względu na to jak podejdziemy do klasyfikacji królów strzelców to i tak wśród trzech laureatów konkursu pozostają te same osoby. Są to (nick):

 

Mateusz_N

Luke7

w2097

 

Ponieważ rywalizacja była bardzo wyrównana postaram się sprawiedliwie rozłożyć gadżety-nagrody. Każdy otrzyma czapeczkę z logo mistrzostw plus dodatki-niespodzianki :)

 

Laureatom gratuluję i proszę o podanie swoich danych adresowych (na PW), na które mam wysłać nagrody. Jeżeli dane zbiorę do weekendu to wysyłka nastąpi na początku przyszłego tygodnia :Salut:

 

 

A zanim zakończę temat. Czy jest zainteresowanie konkursem sportowym związanym z olimpiadą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.