Skocz do zawartości

M31


Iro

Rekomendowane odpowiedzi

ależ piękne te pasma pyłu w centrum :notworthy:

a te gwiazdki jak szpileczki ...

trochę po macoszemu potraktowałeś ciemniejsze partie. We wcześniejszej wersji były wyraźniejsze

Iro odpocznij i popracuj jeszcze nad tym zdjęciem ... wierzę w Ciebie ... dasz radę :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

podkolorowałem trochę, ale saturacja to taki trochę szatan, co to pozwala szumowi pohasać :)

 

mały:

M31-201207231-p102s.jpg

i duży:

M31-201207231-p102.jpg

 

 

trochę po macoszemu potraktowałeś ciemniejsze partie. We wcześniejszej wersji były wyraźniejsze

Iro odpocznij i popracuj jeszcze nad tym zdjęciem ... wierzę w Ciebie ... dasz radę :D

 

Oj nie wiem czy dam radę :D Walka z szumem potworna... przy tym preview na gorąco, które widziałeś, leciałem na chybcika, potem jak zacząłem przysiadywać, co próbowałem się za tamte partie zabrać, to z szumem się nie mogłem pozbierać... może jutro świeżym okiem :)

 

Co do lokalizacji - to Jordanów Śląski... niebo po połowie i dobre i niedobre... (o niebo lepsze niż we Wrocku, o niebo gorsze niż w Roztokach :) )

Edytowane przez Iro
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

podkolorowałem trochę, ale saturacja to taki trochę szatan, co to pozwala szumowi pohasać :)

 

mały:

M31-201207231-p102s.jpg

i duży:

M31-201207231-p102.jpg

 

 

 

 

Oj nie wiem czy dam radę :D Walka z szumem potworna... przy tym preview na gorąco, które widziałeś, leciałem na chybcika, potem jak zacząłem przysiadywać, co próbowałem się za tamte partie zabrać, to z szumem się nie mogłem pozbierać... może jutro świeżym okiem :)

 

Co do lokalizacji - to Jordanów Śląski... niebo po połowie i dobre i niedobre... (o niebo lepsze niż we Wrocku, o niebo gorsze niż w Roztokach :) )

Ładniutka :) ale w tym dużym rozmiarze kompresja lub może jakieś przekształcanie dość mocno zniekształca zdjęcie flirt.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na Syncie robić tak świetne zdjęcia ?? :blink: jak sie dowiadywałem to światło siła na syncie jest bardzo mala do robienia zdjęć, chyba że o czyms nie wiem ??

W stopce jest synta, ale do wizuala raczej. Zdjęcie wykonane przez teleobiektyw Tair 3S.

 

8x6min + Tair 3S@5.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.