Skocz do zawartości

Wszystkiego najlepszego dla Chucka Norrisa


Rekomendowane odpowiedzi

Prawie uciekła mi dzisiaj kolejna rocznica, mianowicie 74 urodziny Chucka Norrisa, bohatera licznych dowcipów astronomicznych. 100 lat w dobrym zdrowiu. Napędzaj nadal nasz nieboskłon kopnięciami z półobrotu i odpędzaj znienawidzone chmurwy w czasie nowiu.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, odzyskałem wiarę w ludzi, bałem się, że bez odzewu zostanie ta rocznica. Matti, on nie leci do wimmera, on już wraca po zdemolowaniu klawiatury, i to sam. Chuck nie potrzebuje ekipy. A sam wimmer też jakoś się nie odzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? Straciłem chyba przytomność na prawie jedną dobę! Pamiętam, że pisałem posta, i nagle poczułem uderzenie. Mam zdemolowane mieszkanie i zepsutego laptopa. W dodatku na czole mam odbitą klawiaturę i wyglądam jak gofr... Co się stało?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Chuck Noris był u Wimmera to pomiędzy uderzeniami o klawiaturę zrobił przez jego SCT-ka zdjęcie ciemnej strony księżyca .

Otóż to, niedługo też może pojawią się szkice Chucka owej ciemnej strony. Czarna kartka, a w prawym dolnym rogu "Wimmer 2013", bo na gotowych szablonach robione.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Chuck Noris był u Wimmera to pomiędzy uderzeniami o klawiaturę zrobił przez jego SCT-ka zdjęcie ciemnej strony księżyca .

 

Sfotografowanie całej ciemnej strony Księżyca to nie problem, wystarczy znaleźć się w pasie całkowitego zaćmienia Słońca. A zdjęć kawałka ciemnej strony Księżyca jest pełno również na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie mnie. Było już na moim fejsie.
Ale ja po prostu sprawdzałem, czy Chuck Norris jest aż takim twardzielem, że jak napiszę to drugi raz, to też przyjdzie...
Jest twardzielem. Rozwalił mi klawiaturę moją głową dwa razy.
Trzeci raz nie będę wywoływał wilka z lasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jakoś posta napisałeś ;) Teraz przyleci 3 raz i rozwali nawet klawiaturę ekranową :P

 

Stary, ja nie przypuszczałem, że mi nie uwierzysz!

Załączam zdjęcie protokołu przyjęcia laptopa do serwisu! Chuck Norris zniszczył klawiaturę moją głową. Tego pierwszego laptopa. Wczorajszego posta pisałem z laptopa mojej narzeczonej, który Chuck również zniszczył, ale nie oddajemy go do serwisu, bo jest stary i się nie opłaca. Klawiaturę kupię na alegro i wymienię.

A dzisiaj piszę posty z telefonu. Serio.

 

chuck_norris_rozwalil_mi_klawiature.jpg

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak wywyższają Chucka Norrisa, nadają mu jakieś niemal boskie przymioty i robią z niego herosa. Gdyby Chuck Norris był faktycznie takim twardzielem to przyszedł by tutaj teraz i zaczął walić moją głową w klawiat9wp5v e3n0q5oy [mqvtuo;ietr wowauhgUigb RQ3H/asjeb 5b98yrynb

 

dobre hehehe :rofl:

 

 

 

 

tylko proponuję przenieść cały wątek z Chuckiem Norrisem do innego działu, typu "Rozmowy o wszytkim" z racji tego że cały dział "Poszerzamy choryzonty" dotyczy wszystkiego co związane jest z dalekimi obserwacjami:

 

tutaj można przeczytać o co mi chodzi:

http://astropolis.pl/topic/24641-jak-poszerzamy-horyzonty/?p=322124

 

a Chuck Norris raczej dalekimi obserwacjami się nigdy nie zajmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.