Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba po to jest między innymi to forum by dzielić się wrażeniami z działania sklepów z artykułami astro, jak coś dobrze działa to zasługuje na pochwały jak źle to trzeba ostrzegać .Moje doświadczenia z DO i teleskopy.pl są na szczęście tylko bardzo pozytywne. Delta nawet usunęła drobną usterkę statywu która spowodowana była moją nieostrożnością (bezpłatnie i szybko ) za co im dziękuję. Zawsze jak korzystam z z usług tych sklepów jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, daj nam szanse odpowiedzieć, wysłałeś emaila o 8:14 a 8:27 założyłeś post ;). Przecież jest informacja przy produkcie, że towar jest niedostępny. Dodatkowo jest informacja, że żadne zamówienia poprzez sklep na dzień dzisiejszy nie będą realizowane.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Gayos, a jakież to ostrzeżenia słyszałeś? Informacja była podana na tym forum - zajmujemy się tylko obsługą projektami związanymi z astrofotografią. Kontakt do mnie jest, również podany na tym forum i chyba w tym wątku. Adres email tez działa. Sklep internetowy jako taki jest zawieszony co z resztą widać.

Twoja wypowiedź brzmi jakbyśmy conajmniej kogoś oszukali a tak nie było, nie jest i nie będzie.

AdamK, wypowiedzi w stylu "zapłać i szukaj wiatru w polu" są nie na miejscu bo nie możesz zapłacić - system Ci na to nie pozwoli.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz. próbowałem robić zakupy na sklepie inie mogłem przejęć do sfinalizowania zakupów. Resztę podałem wyżej. Kumple przestrzegali mnie przed zakupami w Astromarkecie. I tyle. Mówili, że jest niemożliwy kontakt ze sklepem,że nie odpowiadają odnośnie reklamacji itp. Wolę zapłacić trochę więcej kasy i mieć spokojną głowę,być pewnym, że jeżeli coś pójdzie nie tak to mam kontakt. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że chcę wydać pare tysi i nie mam jak sfinalizować tranzakcji. Sytuacja zmusza mnie do tego, żeby szukać produktu droższego u konkurencji.

Edytowane przez Gayos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz.

Co to znaczy projekty związane z astrofotogorafią?. Zakup koła filtrowego jest projektem astrofotograficznym?. Z wykształcenia jestem projektantem i sprzedaż nie idzie w parze z "projektem". Być może czegoś nie rozumiem. Nie zrozumiana jest w takim razie polityka firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gayos, poproszę o jakiś konkret w temacie "że nie odpowiadają odnośnie reklamacji itp" - czy może będziemy tylko rozmawiali co "jedna Pani powiedziała innej" i koledzy mówili na podwórku? To jest dla mnie poważny zarzut bo staram się aby takie rzeczy jeśli już się zdarzą (chodzi o jakieś usterki) były załatwiane od reki więc chciałbym poznać szczegóły.

 

Ja naprawdę nie rozumiem Twojej reakcji. Nie mogłeś sfinalizować zakupu bo masz komunikat "że żadne zamówienia nie są realizowane przez sklep" w związku z powyższym możesz napisać do nas (jeśli tylko masz taką wolę i chęć) lub kupić gdzie indziej.

 

Tak na marginesie to też nie rozumiem, że pomimo tylu ostrzeżeń od kolegów oraz że "Wolę zapłacić trochę więcej kasy i mieć spokojną głowę,być pewnym, że jeżeli coś pójdzie nie tak to mam kontakt." postanowiłeś jednak pomimo wszystkiego wydać te "kilka tysi" u nas... i jeszcze masz pretensję że sklep jest zamknięty i nie możesz tego zrobić...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz.

Co to znaczy projekty związane z astrofotogorafią?. Zakup koła filtrowego jest projektem astrofotograficznym?. Z wykształcenia jestem projektantem i sprzedaż nie idzie w parze z "projektem". Być może czegoś nie rozumiem. Nie zrozumiana jest w takim razie polityka firmy.

Myślę że nie chodzi o projekt w rozumieniu projektowania, tylko projekt w rozumieniu przedsięwzięcia. Np. projekt uruchomienia obserwatorium: elektronika, rozwiązania zdalnego sterowania i nadzoru, montaż, teleskop, kamery - myślę że to o to chodzi. O grubsze tematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Żeby było jasne Jazz.

Przestrzegali mnie znajomi przed zakupami już jakiś czas temu. Myślę sobie "zobaczę". jeżeli są oferty na stronie sklepu to powinny być aktualne. Myślę sobie, że może coś w polityce sklepu się coś zmieniło. ALE NIE. Jeżeli nie jesteście nastawieni na sprzedaż to zamknijcie stronę. Nie miałem żadnej informacji jak to napisałeś "że żadne zamówienia nie są realizowane przez sklep" POWTARZAM. ŻADNEJ TAKIEJ INFORMACJI NIE DOSTAŁEM. Niestety nie mogę dodać załączników. Ale strona sklepu cały czas zachęca do zakupów. Myślę, że bijemy niepotrzebnie pianę. według mnie strona sklepu powinna być zamknięta, a tym bardziej, osoby, które próbują robić tam zakupy powinny być od razu informowane o ich braku, a nie przekierowywane do koszyka. JAKIEGO KUR..A KOSZYKA. kOSZYKA NIE MA BO NIE MA SPRZEDAŻY. Nie uważasz, że potencjalni klienci nabijani są w butelkę pod płaszczykiem jakiegoś projektu. Jak bym nie trafiła na to forum to bym czekał, i czekał, i czekał. RZYGAĆ SIĘ CHCE. FEEE

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegali mnie znajomi przed zakupami już jakiś czas temu. Myślę sobie "zobaczę". jeżeli są oferty na stronie sklepu to powinny być aktualne. Myślę sobie, że może coś w polityce sklepu się coś zmieniło. ALE NIE. Jeżeli nie jesteście nastawieni na sprzedaż to zamknijcie stronę. Nie miałem żadnej informacji jak to napisałeś "że żadne zamówienia nie są realizowane przez sklep" POWTARZAM. ŻADNEJ TAKIEJ INFORMACJI NIE DOSTAŁEM. Niestety nie mogę dodać załączników. Ale strona sklepu cały czas zachęca do zakupów. Myślę, że bijemy niepotrzebnie pianę. według mnie strona sklepu powinna być zamknięta, a tym bardziej, osoby, które próbują robić tam zakupy powinny być od razu informowane o ich braku, a nie przekierowywane do koszyka. JAKIEGO KUR..A KOSZYKA. kOSZYKA NIE MA BO NIE MA SPRZEDAŻY. Nie uważasz, że potencjalni klienci nabijani są w butelkę pod płaszczykiem jakiegoś projektu. Jak bym nie trafiła na to forum to bym czekał, i czekał, i czekał. RZYGAĆ SIĘ CHCE. FEEE

 

Masochizm? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"POWTARZAM. ŻADNEJ TAKIEJ INFORMACJI NIE DOSTAŁEM" - co ja mam Ci powiedzieć czerwony pasek na górze strony, dwóch kolegów w tym wątku napisało Ci to samo...

 

"Jak bym nie trafiła na to forum to bym czekał, i czekał, i czekał." - na co byś czekał jeśli nie możesz zakończyć zakupu??? Nie możesz wprowadzić żadnych danych, nie możesz zaakceptować zakupu, nie możesz nic kupić!!! O CZYM TY PISZESZ?

 

"RZYGAĆ SIĘ CHCE. FEEE" - proponuje troszkę powstrzymać emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.