Skocz do zawartości

Pochwała Uniwersała za hojne nagrody!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz otworzyłem Wasz wspólny 10 stronicowy elaborat, od razu na ostatniej stronie i widzę bardzo ciekawe rzeczy. Czy ktoś może mi polecić przeczytanie tego od pierwszej strony?

 

Henryk - za bardzo cie lubie, zeby pozwolic ci to czytac. Na pewno zaslabniesz - pytanie tylko, czy ze smiechu, czy z zazenowania ;)

 

PS. Najgorsze jest to, ze ML nie widzi nic zlego w swoim zachowaniu - i nigdy nie widzial. To wszystkich innych nalezy zbanowac, wlacznie ze mna. Przylazl w istniejaca od kilku lat spolecznosc, do ich "mieszkania" i teraz najchetniej by ich stad wywalil. A ja zawsze myslalem, ze to "nowy" musi sie dostosowac i uszanowac zasady gospodarzy - a ten w brudnych buciorach potrafi zostawic swoje fekalia na srodku salonu. Brak slow...

 

Czy ktos wie, jak sie fachowo nazywa taki osobnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpuść bambra do biura to ci atrament wypije? :roll:

 

[ Add: 24 Sie 2004 12:20 ]

Oj McArti chyba Ci się wątki pomieszały albo ja coś nie doczytałem :D  :D

 

Znowu pomyliłeś stenogram, patrz co czytasz. To miałeś powiedzieć dopiero na następnej stronie....

 

ech z kim ja pracuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie drogi, co Ty opowiadasz? Astronomią interesuję się od kilku lat jako hobby i wypowiadam się o tym na forach astronomicznych od ok. 2001 r. (wtedy jeszcze nie tak eleganckich w formie jak to Astro-Forum) o ile pamiętam, na tym Forum jestem od roku tak więc chyba trudno aktualnie określać mnie ciągle jako "nowego". A wzmocnienia choć trochę racjonalnych zasad przydałoby się z kulturą słowa na czele - o to mi chodzi. A ci co dają niegrzeczne wstawki o niesłusznym banie często swoimi odzywkami i łamaniem regulaminu, który przecież właśnie mają przestrzegać, bardziej powinni siebie samych ukarać jak to kiedyś słusznie napisał fachman Leszek Jędrzejewski którego tu też nie uszanowano.

 

Ja też polecam raczej wybrane fragmenty konkretnie z tego wątku i jak już to jego cenną racjonalną konkluzję opartą na analizie dostępnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zacytowany w pierwszym poście tego wątku. Przyznam - jestem całością zażenowany, to MAGIEL a nie astro-forum :-(

Kiedyś pochwaliłem też ASTRO-KRAK chociaż nic mi nie dał za darmo ale obsługa jak należy, wykraczająca poza standard. Nie będę cytował żeby znowu nie prowokować MAGLA.

Bardzo proszę, skończmy z tą żenadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, nareszcie przez to wszystko przebrnąłem!

 

I kto Ci kazał? Polecałem tylko konkluzję - czekamy na "naoczne" dane hybrydy od Pawła Maksyma jak nareszcie ustaliliśmy. A co do popierania rozwoju młodzieży też w tym wątku trochę powiedziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ten wątek wyrwał mnie z hibernacji.

Jest 30 wrzesnia 2004 roku.

Taki wstrząs psychiczny był mi potrzebny. Skutki uboczne to to że zacząłem się jąkać.

Dzięki Ci MarcinieL!!!

 

Polecam 2 stronę na dole :mrgreen: http://astro4u.net/yabbse/index.php?board=...id=4045;start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adam!

Od czterech godzin nadrabiam zaległości w czytaniu forum.

Jak mówił Zayzik , ominęły mnie bieszczady,Jodłów i Kudłacze. Strasznie żałuję.

I przespałem erę MarcinaL.!:)

OGROMNE zmiany, forum robi świetne wrażenie, musze mieć tydzień conajmniej aby zorientowac się co się tu wydażyło przez ostani rok.

Cieszy mnie że widze znów starych znajomych PiotraZ, Janusza, Dziadka, Ryśka ,Hamstera, MateuszaZ, DarkaB ,Ohajo i resztę ludzi poznanych na spotkaniach.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.