Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę o wpisanie na listę. Na pełny zestaw do APO 65Q.

 

EDIT: Przepraszam, za zaśmiecanie wątku ale na telefonie nie zauważyłem, że napisano żeby na PW zapotrzebowanie wysyłać.

Edytowane przez Mik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Przepraszam, za zaśmiecanie wątku ale na telefonie nie zauważyłem, że napisano żeby na PW zapotrzebowanie wysyłać.

Nie ma problemu, tu nie ma zakazu pisania :)

 

Od piątku do wtorku będę poza domem, więc komunikacja ze mną może być utrudniona. Będę się starał jednak odpowiadać na wiadomości w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uff, właśnie skończyłem pakować ostatnie 4 paczki. Jutro pójdą w świat.

 

Na razie nie będę przyjmował kolejnych zamówień z uwagi na znikomą ilość czasu, jaką obecnie dysponuję. Głównie dlatego, że właśnie się przeprowadzam z uwagi na rozbudowę domu. Za 2-3 tygodnie wrócę do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uff, właśnie skończyłem pakować ostatnie 4 paczki. Jutro pójdą w świat.

 

Na razie nie będę przyjmował kolejnych zamówień z uwagi na znikomą ilość czasu, jaką obecnie dysponuję. Głównie dlatego, że właśnie się przeprowadzam z uwagi na rozbudowę domu. Za 2-3 tygodnie wrócę do tematu.

Cześć,

Z pewnością nie tylko ja czekam na Twój powrót do tematu! :-D Spóźniłem się z zamówieniem...

Pozdrowienia, W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No dobrze, koło filtrowe już było. Dream Focuser jest. A co Mateusz będzie potem?

Zgłaszam propozycję - rękawiczki astro podgrzewane z wyjścia 12V i z opcją travelerską na baterie + to samo z majtkami. To na zimę ma się rozumieć, wyłącznie w trosce o zdrowie astromaniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że obiecane gry do zabijania czasu podczas trwania sesji też będą dodane ;)

Jasne, ale najpierw ważne rzeczy, potem zabawa :)

 

No dobrze, koło filtrowe już było. Dream Focuser jest. A co Mateusz będzie potem?

Zgłaszam propozycję - rękawiczki astro podgrzewane z wyjścia 12V i z opcją travelerską na baterie + to samo z majtkami. To na zimę ma się rozumieć, wyłącznie w trosce o zdrowie astromaniaków ;)

Koło filtrowe dopiero będzie, bo były na razie dwa prototypy. A szycie odzieży to już nie moja działka :)

 

Autonomiczny układ korygujący błędy okresowe montażu w czasie rzeczywistym. To by było coś :)

Coś takiego już jest :) Taki mod do NEQ6, który dodaje wielki enkoder, błąd PE znika i prowadzi lepiej, niż jedna sekunda. Nie pamiętam nazwy. Ale kosztuje toto ponad drugie tyle, co montaż, więc jest średnio opłacalne.

 

 

A ja obstawiam montaż. ASA wycofała się z DDM60 więc będzie można uzupełnić lukę. Pomyśl Mateusz :)

Hmm, uzupełnić lukę...

Mam w planach zrobienie napędu goto do montaży, ale żeby cały montaż to jeszcze wiele lat przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego już jest :) Taki mod do NEQ6, który dodaje wielki enkoder, błąd PE znika i prowadzi lepiej, niż jedna sekunda. Nie pamiętam nazwy. Ale kosztuje toto ponad drugie tyle, co montaż, więc jest średnio opłacalne.

Zgadza się - TDM. Ale jest jedno takie rozwiązanie na rynku. A kół i focuserów jest sporo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, można składać zamówienia, ale właśnie kończą mi się płytki i trzeba będzie poczekać ok 4 tygodnie na nowe egzemplarze.

 

Cześć,

 

Niniejszym wpisuję się na zestaw dla wyciągu BaaderPlanetarium Diamond Steeltrack, w wersji do Newtona. Próbowałem wysłać PW, ale okazało się, że się nie da :-(

Proszę o dane do przelewu.

 

Pozdrawiam, W.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.