Skocz do zawartości

Powitanie


Loxley

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć: Arek, Karol i Przemek. Witam Was w naszym kąciku (subforum). Cieszę się, że zechcieliście podjąć ideę wspólnej aktywności, dzielenia się uwagami, wspierania nawzajem, może nawet tworzenia wspólnych projektów obserwacyjnych. Chciałbym byśmy się czuli tutaj zupełnie niezobowiązująco, a więc swobodnie. Bardzo się cieszę i zapraszam też każdego, u kogo nasz srebrny satelita nie wywołuje zgorszenia.

 

PS.1. Cześć Leszku. Dziękuję, że będziesz z nami. Twoje doświadczenie i wiedza o Księżycu bardzo się nam wszystkim przydadzą. 

 

PS.2. Cześć haze. Cieszę się, że do nas dołączyłeś.

 

PS.3. Cześć Robert, cześć Charon_X. Powiększa się grono klubowiczów i rośnie nadzieja na sporą aktywność.

Edytowane przez Loxley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie w klubie - Poszukiwacz 15 i Kuba K. Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. W tym miejscu chcemy wzbogacać naszą wiedzę o Księżycu i pomagać sobie nawzajem, w najróżniejszy sposób, w obserwacjach naszego satelity. Dział POMOCE m.in. zawiera ciekawe narzędzia do wizualizacji i mapowania. Czujcie się tu swobodnie i dzielcie się swoimi obserwacjami.

Z Kubą znamy się od dawna i często wymieniamy poglądy. Tym bardziej miło mi, że i na tym klubowym poletku będziemy współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w klubie kolegę - JSC.  Zauważyłem, że interesujesz się przekrojami kraterów. Wydaje mi się, że do niedawna była taka funkcja w programie QuickMap, ale widzę teraz, że odbyła się tam jakaś rewolucja i nic już nie jest takie jak dawniej.

Cieszę się i może w niedzielny wieczór wszyscy lunaryści spotkają się na Morzu Przesileń a potem szukając spokoju, spojrzą w oczy Selene.

Edytowane przez Loxley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam pięknie w gronie sympatyków Księżyca, kolegów: @szuu, @sidaglez, @Piobork i @anatol. Paradoksalnie przybywa chętnych, a ubywa aktywności w klubie. Mam jednak nadzieję, że kiedyś to nasze subforum przyda się w jakiejkolwiek formie. 

Edytowane przez Loxley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przyjęcie do klubu. Jestem osobą początkująca więc pewnie nie będę "generował zbyt dużej aktywności".  Na razie staram się dowiedzieć ciekawych rzeczy od bardziej doświadczonych kolegów :).

Księżyc zacząłem obserwować niejako z przymusu. Mieszkam i przeważnie obserwuję w dużym mieście co mocno ogranicza możliwości obserwacji. Jednak konieczność szybko przewodziła się w fascynację. Szybko kupiłem mapę Księżyca, a zaraz potem atlas, bo mapka okazała się zbyt mało dokladna. Oglądanie i rozpoznawanie różnych struktur sprawia mi dużą frajdę, a teraz dojrzałem do tego, aby bardziej świadomie obserwować grę światła i cienia na powierzchni Srebrnego Globu :).

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.