Skocz do zawartości

Sprzedam kamerę ATIK ONE 9 M z filtrami


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianą koncepcji setupu wystawiam na sprzedaż swoje flagowe narzędzie - kamerę ATIK ONE 9M. Jest to kamera mono  CCD z pikselem 3.69 mikrometra i wbudowanym kołem filtrowym. Oryginalne pudełko, płytka z softem i patent do wymiany filtrów. Dokładam ( w cenie) komplet filtrów Baader Planetarium 1 1/4 cala LRGB.

A więc narzędzie kompletne - plug and play. Stan idealny, nigdy nie otwierana, komora wypełniona argonem.

Cena 3.800 złotych plus przesyłka.

Przykładowe fotki z optyką o ogniskowej 600 mm.

xv5uKdFrIU7Y_16536x16536_wmhqkGbg.jpg

vW-vvEQcvOdp_16536x16536_wmhqkGbg.jpg

 

 

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie robicie to zwyczajne chamstwo. Dyskusja w wątku giełdowym? Odwdzięcze się tym samym przy Waszych sprzedażach, macie to jak w banku i będę oczekiwał takiej samej postawy modów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w wątek i co widzę! Panowie, Maciek ma 1000% racji. Bardzo proszę nie prowadzić dyskusji o cenach/możliwościach i porównaniach kamer CCD i CMOS w wątku giełdowym!

Dwa ewidentne posty wydzieliłem i tam zapraszam do dyskusji. 

 

To za ile Maciek sprzedaje to jego i tylko jego decyzja - można się cieszyć ceną ale nie piszcie, że inna kamera ma lepsze możliwości i poszła za inne pieniądze.

 

Każdy wpis niezwiązany bezpośrednio z ofertą giełdową będzie KASOWANY!

Moderator

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.