Skocz do zawartości

Geminidy 2020


orlen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Paether zmienił(a) tytuł na Geminidy 2020

Bardzo mi się podoba! Zdjęcie okładkowe.

Rzeczywiście musiało kosztować dużo wysiłku i wytrzymałości. Gdzie Ty chciałeś szukać lepszego kadru?

Co do uwag, to uważam, że Kalifornia jest za mocna (po zamknięciu oczu jeszcze przez 2 min ją widziałem ;)

Pozdrawiam,

Marcin.

Edytowane przez MarcinSn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sebastianus napisał:

Super zdjęcie. Co to za szczyt? Rysy?

To mieguszowiecki, rysy i Niżne rysy są na zdjęciu zaraz za nim na drugim planie po lewej

9 minut temu, Tayson napisał:

 Kreski wskazuja radiant, czy to tylko Twoja interpretacja materiału?

Udało mi się ustawić około połowę zgodnie z rzeczywistością, wskazały radiant, reszta to 'interpretacja artystyczna' :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcinSn napisał:

Bardzo mi się podoba! Zdjęcie okładkowe.

Rzeczywiście musiało kosztować dużo wysiłku i wytrzymałości. Gdzie Ty chciałeś szukać lepszego kadru?

Co do uwag, to uważam, że Kalifornia jest za mocna (po zamknięciu oczu jeszcze przez 2 min ją widziałem ;)

Pozdrawiam,

Marcin.

Planowalem dużo wyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, orlen napisał:

Wszystkie są prawdziwe tylko ze nie wszystkie udało mi się zalignowac jako że lapalem je fiszajem więc ustawilem na oko ręcznie

Uff :)

A jak alignujesz? Jest jakiś program do tego? Ja zawsze ręcznie wklejam - z ładnego tła odsłaniam meteor z warstwy z pojedynczej klatki ze złapanym meteorem, którą orientuję tak, by gwiazdy w pobliżu meteoru były dopasowane do gwiazd na gotowym tle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo fota, co do miejscówki, super

na foceniu nie znam się obróbka też jeszcze moja kuleje, ale uważam, że przeprocesowałeś delikatnie mówiąc, to ja mówię Lexx, co się kiepsko wyznaje na foceniu :)

Edytowane przez lexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzędziel napisał:

Czadowa fotka. Kto się nie wspinał zimą po Tatrach nie doceni, jaki to wysiłek zrobić takie zdjęcie z tego miejsca.

Gratulacje.

Popraw mnie, czy dobrze kombinuję - ustawiłeś się gdzieś za Mnichem w rejonie szlaku na Wrota Chałubińskiego?

Dzięki Grzedziel! Dokładniej na szlaku na szpiglasowy, szlak pod wrota jest na wprost ponizej na zdjęciu :)

 

25 minut temu, Lukasz77 napisał:

Co tu się stało z niebem?

Cienkie chmury narobily mi sporo problemow przy łaczeniu, jeszcze nie wiem jak temu przeciwdziałać

Edytowane przez orlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lukasz77 napisał:

Ale jednak w tatrach wyżej nie jest już tak idealnie z LP

Co racja to racja, na wschodzie świeci Poprad na zachodzie Liptów, czasem łuna od Budapesztu. ;) 

Ale nie ma takiego rozpraszania LP jak w dolinach czy na nizinach tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.