Skocz do zawartości

Elite dangerous wspólne granie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jakiś czas temu ściągnąłem Elite i tak pykam od weekendu do weekendu. Może wśród społeczności jest jeszcze ktoś, kto chciałby spróbować pograć wspólnie? Bez specjalnego umawiania się, misji czy komunikatorów. Siadasz wieczorem odpalasz grę i może akurat też ktoś będzie grał. 

Generalnie to sam jestem świerzakiem, więc jeszcze nie wiem czy tam się zakłada jakieś gildie, grupy czy inne klany ale myślę, że moglibyśmy się zebrać z tego forum. Na pewno są tu osoby które grają, może nawet coś tam ogarniają i mogłyby się podzielić wiedzą ze świerzakami.

Mój nick w grze to z tego co widzę: CMDR INTIMATE, aktualnie latam sobie Vulture i zarabiam przy Nav Beaconach.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Cmdr Alexander Wimmer z tej strony :) Chwaląc się - nie chwaląc - zaawansowany komandor z przyzwoitym doświadczeniem :) Jest nas kilku entuzjastów Elite: Dangerous. Mamy nawet swoją małą grupę na FB. Członkowie to koledzy z tego forum i ze wspólnych zlotów, czy obserwacji.
Jeśli chcesz, to zgadajmy się na PW (grupa jest tajna). 

 

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na przywitanie:
1. Nigdy nie latajcie bez kwoty na rebuy statku
2. Nie wieźcie meta alloysa aż z Plejad do Deciat, do Farseer w trybie Open, bo tam już "chłopaki" czekają, żeby zepsuć Wam dzień ;)
 

:happy:

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sosna napisał:

Hmm ja to pamiętam jak w OGame się grało ;) teraz to Panie cuda jakieś macie :D

Grało się i w OGame :)
A teraz... faktycznie cuda! Zobacz jak fajnie jest przy super-masywnej czarnej dziurze Sagittarius A* :)

 

Screenshot_0182.thumb.jpg.485801dd8745cf3cfde04f2f9bebdcc6.jpg
 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Spirit_ napisał:

oGame :) budzik nastawiałem żeby się przed nalotami bronić :)

 

Ja robiłem powszechny trik: Wysyłałem całą flotę w przestrzeń na noc :) Rano, jak się zalogowałem, to ją zawracałem :D Jeśli ktoś mnie napadł to zniszczył tylko wieżyczki obronne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Spirit_ napisał:

Muszę zwoje w mózgu odświeżyć co i jak. Mam nadzieję że nie zmienili za bardzo mechaniki.


Dopóki nie wyłazisz pieszo ze statku, to nic się nie zmieniło.
... ale klawiszologię na nogach trzeba będzie poustawiać ;) Na szczęście ustawiłem sobie i zapisałem w alfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na klawiaturze + mysz (zażywam trochę PvP, więc muszę mieć precyzję celowania), ale wiem, że chłopaki mają HOTASy - Joystick + przepustnica

 

*edit*
Na padzie też można, ale za dużo kombinacji i akcji, a za mało przycisków ;)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 20:39, Intimate napisał:

Cześć,

Jakiś czas temu ściągnąłem Elite i tak pykam od weekendu do weekendu. Może wśród społeczności jest jeszcze ktoś, kto chciałby spróbować pograć wspólnie? (...)

Zaciągnij sie do TWH ;) Robale, explo, bgs... 

run.png

1-solo.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, pograłbym, ale w tym momencie żona to już w ogóle by mnie z domu wyrzuciła ;)

15 godzin temu, sosna napisał:

Hmm ja to pamiętam jak w OGame się grało

Byłem zagrożony w liceum z W-F bo kiedyś nauczyciel powiedział, że po rozgrzewce możemy grać w co chcemy :) A my poszliśmy do biblioteki grać w OGame, co się okazało hm... niefortunną interpretacją :P

 

 

A do tego Elite to trzeba mocny komputer? Mocniejszy niż np. do Skyrima?

 

 

 

 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Behlur_Olderys napisał:

[...]
A do tego Elite to trzeba mocny komputer? Mocniejszy niż np. do Skyrima?

 

Tak.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Procesor: Quad Core CPU (4 x 2Ghz)

Pamięć: 6 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GTX 470/AMD R7 240

DirectX: Wersja 11

Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Procesor: Intel Core i7-3770K Quad Core CPU or better / AMD FX 4350 Quad Core CPU or better

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GTX 770 / AMD Radeon R9 280X

DirectX: Wersja 11

Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni

 

+ jutro wchodzi DLC "Odyssey", którą mają zoptymalizować tak, jak podstawkę, ale wiadomo, że zawsze warto mieć zapas, czyli trzymać się wymagań zalecanych lub nawet wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Behlur_Olderys napisał:

Uuu, panie, no to nie pogramy :)

 

Może i dobrze, bo by mnie żona z domu już w ogóle wyrzuciła ;P

 

 

Trzeba przyznać, że E:D jest tak rozbudowaną grą, że żeby pograć naprawdę poważnie i zaznać całego ogromu tego świata, to trzeba przysiąść dość mocno lub często. I aby poczuć, że jest się już doświadczonym komandorem trzeba wyjąć z życia sporo godzin.
Ja obecnie traktuję Elitkę jako moje hobby. Jestem dość mocno zaangażowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.