Skocz do zawartości

APP Black Friday.


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

  APP Black Friday.

Zakup licencji na trzech. 

Poszukiwana JEDNA zdecydowana osoba.

Proszę pisać tylko na priv. 

 

https://www.astropixelprocessor.com/product/astro-pixel-processor-owner-license/

 

Any license (Trial, Renter, Owner) can be activated and used at any time on 3 separate computers, independent of Operating System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kosmit napisał:

Ten post to kompletne szmaciarstwo. Nie myślałem, że to się może wydarzyć na Astropolis i to napisany przez uznanego użytkownika.

Czemu tak uważasz? Tu co drugi taki życzliwy, takie ten teges, ą i ę a tu takie słownictwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doprecyzuje, aby uspokoić strażników praworządności.

 

Poszukuję, osoby z którą znamy się osobiście. Jeżdzimy na zlot/obserwacje itp. innymi słowy pozostajemy w stosunku towarzyskim.

Tak aby wyczerpać warunek dozwolonego użytku osobistego

Edytowane przez Piotr4d
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Frosch napisał:

A książki? Czy nigdy ich od nikogo nie pożyczamy, a tylko zawsze kupujemy nowe? Co z w takim razie z działalnością bibliotek?

 

To podpada (utwory, w tym przykładzie ksiazki) pod uzytek osobisty, z którego wyłączone jest oprogramowanie komputerowe. 

Edytowane przez orlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, karolbe napisał:

Montaze, teleskopy tez kupujecie w kilka osob i sobie pozyczacie nawzajem? Sorry, ale to jest nie fair. Pisze to jako osoba, ktora zyje z pisania oprogramowania.

 

Tak jeśli zajdzie potrzeba to pożyczam, swego czasu rozkładałem teleskop i korzystała cała miejscowość u mnie. Tak samo pozyczamy książki, gry komputerowe, sprzęt do auta itd. Itd. Ty każdy wszędzie widzi kasę i kasę. Każdemu mało i każdy krytykuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest skomplikowany.

I jeśli jest na sali biegły w przedmiotowym dziale prawa, to proszę o wykładnię. Choć głosu internetowych znawców nie chcę dyskredytować, to wszyscy chyba cenimy kompetencje.

Ustawodawstwo nie jest spójne pomiędzy krajami. Nie zapominajmy że obowiązuje nas prawo krajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piotr4d napisał:

Temat jest skomplikowany.

I jeśli jest na sali biegły w przedmiotowym dziale prawa, to proszę o wykładnię. Choć głosu internetowych znawców nie chcę dyskredytować, to wszyscy chyba cenimy kompetencje.

Ustawodawstwo nie jest spójne pomiędzy krajami. Nie zapominajmy że obowiązuje nas prawo krajowe.

Napisałem o tym dwa posty wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotr4d napisał:

Pieczęć zbędna, wystarczy deklaracja o swojej kompetencji.

Staram się zgłębić temat, bo być może będzie to kazus na przyszłość dla innych.

Tak, czerpie korzyści majątkowe z praw autorskich i praw pokrewnych, temat licencji roznego rodzaju jest bliski memu zawodowemu sercu. 

 

Ps. Black friday, czarny humor, ale widzę nie wszyscy załapali. O uzytku osobistym natomiast na serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.