Skocz do zawartości

Astropolis Market - nowa platforma zamiast Giełdy


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paether napisał(a):

Zapytam jako ktoś, kto nigdy nie korzystał z marketowego modułu.

Czy ten brak powiadomień na forum/maila to jakiś nowy problem, czy one nigdy nie działały (nie były włączone)?

Jestem prawie pewny, że w zeszłym roku dostałem powiadomienie na forum o komentarzu do oferty - ale nie mam jak sprawdzić, bo historia powiadomień nie sięga tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia powiadomień są również w trochę innym miejscu oprócz tego, które @Darek_B wskazywał - https://astropolis.pl/notifications/options/

 

Spoiler

MarketPowiadomienia.png

 

To jest całość ośmiu opcji, które mam również w panelu admina i wszystkie z nich są oznaczone jako możliwe do zmiany przez każdego wedle uznania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem czemu nie ma powiadomień!

Ostatnio @Adam_Jesion pytał jak się ładuje Nam strona i wszyscy odpowiedzieliśmy humorem, że "Szybciej się ładuje!". 

Po prostu, powiadomienia nie nadążają za serwerem !

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu była tu mowa (bez jakichś konkretów) o regulaminie giełdy - ten stary nie bardzo przystaje do nowej rzeczywistości, a poza tym jest w takim miejscu, że trzeba wiedzieć, gdzie go szukać.

Ostatnio pojawiła się oferta w formie powiedzmy licytacji, jest też inna oferta bez ceny itp. - niby stary regulamin czegoś takiego nie dopuszcza, ale w sumie to jest tam też np. wpisany wymóg 20 merytorycznych postów, który przecież nie obowiązuje. Więc jak to jest?

 

Może dobrze by było jednak jakiś nowy regulamin stworzyć, choćby dla świętego spokoju, i umieścić go w widocznym miejscu. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof z Bagien przez cały proces implementacji nowej formy marketu odniosłem wrażenie, że @Adam_Jesion chce mocno rozluźnić zasady korzystania z "giełdy" i odkąd jest to osobny byt, to takie podejście chyba ma rację bytu.

 

Oczywiście logicznym jest, że ogłoszenie powinno zawierać cenę i zdjęcia, ale jeśli ktoś chce sobie utrudnić sprzedaż  brakiem tychże, to...może dajmy taką możliwość 😉. Rynek zweryfikuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takie mam wrażenie, ale to nie zmienia faktu, że jakiś regulamin chyba jednak powinien być.

Np. w przypadku tej niby licytacji ktoś tam napisał, że zgodnie z regulaminem cena musi być podana. Więc - czy faktycznie musi? Bo z tego co Ty piszesz, to wynika co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2024 o 13:12, Krzysztof z Bagien napisał(a):

Np. w przypadku tej niby licytacji ktoś tam napisał, że zgodnie z regulaminem cena musi być podana. Więc - czy faktycznie musi? 

 

Market nie ma regulaminu 😉

 

19 minut temu, astrokarol napisał(a):

Czy jest gdzieś opcja by będąc na czyimś profilu sprawdzić co ma wystawione na markecie ? Lub czy da się szukać ofert w markecie po nicku ?

 

Po wejściu w dany profil -> "Zobacz aktywność" -> pod koniec listy z lewej strony jest "Market". Przykładowo:

https://astropolis.pl/profile/20788-astrokarol/content/?type=classifieds_advert&change_section=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paether napisał(a):

Market nie ma regulaminu 😉

Nie musisz mi mówić, ja to wiem, dlatego poruszyłem temat. Natomiast sporo ludzi chyba nie wie - i myśli nie tylko, że jakiś regulamin jest, ale nawet że go znają: P

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.