Skocz do zawartości

Nie polecam transakcji z użytkownikiem Spacelive2 / New-life05


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Gość na chwilę napisał(a):

Odnoszę wrażenie że szacowny portal Astropolis zmienia się w konfesjonał. Może jednak zakończmy już ten cyrk?

Ze swojej strony mogę obiecać że ten pan niczego na FA nie sprzeda - głównie dlatego, że tam - podobnie jak tu- pojawia się sporo ludzi poszukujących pierwszego sprzętu i oni mogą się dać nabrać. Co zrobi Administracja AP- nie wiem, ale mam pewne sugestie.

No i bardzo dobrze, że na FA nic nie sprzeda. Brawo. Twardo i przy ziemi. Pozdrawiam 

Edytowane przez Kriss2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oferty tego użytkownika wyleciały wczoraj przed prośbą o likwidację konta.

Nie wierzę w ani jedno słowo z ostatniego wpisu. Od pamiętnego wątku z filmem nic się nie zmieniło. Bajkopisarstwo level ekspert.

 

Zanim zamknę temat, mam pytanie, korzystając z faktu, że profil @teleskopy.pl teleskopy.pl od początku mocno śledzi ten wątek.

Czy można zweryfikować informację, jakoby firma ma/miała jakąś formę współpracy ze stroną "Blisko Wszechświata" należącą do bohatera tego wątku?

 

  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paether napisał(a):

Wszystkie oferty tego użytkownika wyleciały wczoraj przed prośbą o likwidację konta.

Nie wierzę w ani jedno słowo z ostatniego wpisu. Od pamiętnego wątku z filmem nic się nie zmieniło. Bajkopisarstwo level ekspert.

 

Zanim zamknę temat, mam pytanie, korzystając z faktu, że profil @teleskopy.pl teleskopy.pl od początku mocno śledzi ten wątek.

Czy można zweryfikować informację, jakoby firma ma/miała jakąś formę współpracy ze stroną "Blisko Wszechświata" należącą do bohatera tego wątku?

 

Bardzo dobre posunięcie. Gratuluje. 

 

Z ta "współpraca" też jestem bardzo ciekaw. Poczekajmy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paether napisał(a):

 

Czy można zweryfikować informację, jakoby firma ma/miała jakąś formę współpracy ze stroną "Blisko Wszechświata" należącą do bohatera tego wątku?

 

Powinna była się skończyć z początkiem bieżącego roku (source: sam Adam, ale nie będę tu wrzucał skrinów), mam nadzieję że nie została przedłużona, ani nie było żadnych dyskusji o przedłużaniu.

 

EDIT chyba się jednak nie skończyła, albo Adam jak zwykle się bawił w bajkopisarza, ale niech teleskopy się wypowiedzą 

Edytowane przez ANowak
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Paether napisał(a):

Zanim zamknę temat, mam pytanie, korzystając z faktu, że profil @teleskopy.pl teleskopy.pl od początku mocno śledzi ten wątek.

Czy można zweryfikować informację, jakoby firma ma/miała jakąś formę współpracy ze stroną "Blisko Wszechświata" należącą do bohatera tego wątku?

 

 

To już forum nie można czytać sobie spokojnie, żeby nie być stalkowanym? ;)

  • Lubię 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, teleskopy.pl teleskopy.pl napisał(a):

 

To już forum nie można czytać sobie spokojnie, żeby nie być stalkowanym? ;)

 

Przypominam tylko, że jeżeli doszło do płatnej formy współpracy to istnieje pewien obowiązek nakazany przez UOKiK. Publikowanie treści w mediach społecznościowych nie mogą sprawiać wrażenia neutralnych, jeżeli są materiałem reklamowym, a celem ich publikacji jest przykładowo wzrost sprzedaży. 

 

Ja sam, prowadząc swoje projekty jestem wręcz obligowany powiedzieć że produkty są sponsorowane. 

 

Więc jako odbiorca, chciałbym dowiedzieć się czy współpraca z Waszą firmą a Blisko Wszechświata w jakikolwiek sposób była opłacona, i nie doszło do przekłamania treści w celu zdobycia klienta.  

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Miesilmannimea napisał(a):

Jak dzieci...

Dokaladnie. 

 

Forum jest własnością prywatna. I do Właściciela  należy decyzja co z takim Osobami robić. Jest regulamin, jakiś tam, jakieś punkty a co chwila coś nie tak. To albo zostawiamy delikwenta niech dziala i robi swoje albo kasujemy. A wątek się toczy  a jak się ma to do odpowiedzialność? Ma ktoś pomysł? Bo to się będzie ciągnąć długo bo prawnie to nic z tym nie zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sosna napisał(a):

To może przypiąć ostrzeżenie na giełdzie - uwaga, transakcje z Panem Adamem T. są ryzykowne. Zastanów się dwa razy czy gra jest warta świeczki.

I zakończmy może już tą krucjatę. 

Dobry pomysł tylko ze Pan korzysta z kilku kont. Jak blokować ciagle nowe konta? Tu będzie problem. Chyba że zmienia autoryzacje zakładania konta z potwierdzeniem nr telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło się że wraz z numerem konta podajemy imię i nazwisko, oczywiście można podać cokolwiek ale celowe podanie nieprawidłowych danych plus ewentualny problem z transakcją (tak jak opisany w tym wątku) moim zdaniem wyczerpuje znamiona oszustwa i sprawa powinna być prosta do zamknięcia dla odpowiednich służb. 

Edytowane przez sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, anatol said:

Najlepiej kupować u starych forumowych wyżeraczy, nikt kto jest od lat na forum nie zdecyduje się na przekręt żeby nie szargać sobie opinii. Oczywiście zawęża się w ten sposób oferta sprzętowa, ale bezpieczeństwo kosztuje.

 

Problem w tym, że osoby spoza forum nie mają pojęcia kto jest "starym forumowym wyżeraczem". A ja czasami odsyłam ludzi, którzy  pytają o jakiś sprzęt np. na fb do giełdy na astropolisie. Ja bym zablokowął temu koledze dostęp do giełdy. Może rozwiązaniem byłoby np. ustawienie limitu, że na giełdzie może ogłaszać się ten co ma na forum min. 20 postów, czy coś w ty stylu. Choć zdaję sobie sprawę, że osoba sprytna obejdzie każde zabezpieczenie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kriss2022 napisał(a):

Dobry pomysł tylko ze Pan korzysta z kilku kont.

 

Korzysta z jednego. Tutaj historia wygląda tak, że po innych aferach poprosił o usunięcie pierwszego, po czym założył drugie. Na bazie tego tematu, poprosił o usunięcie drugiego i niemal od razu założył trzecie. Nigdy specjalnie nie ukrywał swojej tożsamości na żadnym z tych kont.

 

Celem tego wątku nie było koniecznie uzyskanie rekompensaty dla kupującego. Powstał na bazie wypowiedzi Adama Tużnika, który w nieprawdziwy i chamski sposób przedstawiał kupującego, przebieg tej transakcji i forumową giełdę. Ten temat miał skonfrontować to z rzeczywistością i to zrobił, obnażając mocno sprzedającego, przy okazji ostrzegając innych przed zakupami od niego, nie tylko na naszym forum.

Chyba rzeczywiście pora to zamykać.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zmienił(a) tytuł na Nie polecam transakcji z użytkownikiem Spacelive2 / New-life05
  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.