Skocz do zawartości

Milion postów na Astropolis


Rekomendowane odpowiedzi

  • Darek_B przypiął/eła ten temat
6 godzin temu, Paether napisał(a):

 Jak widać na załączonym niżej screenie, ilość odpowiedzi jest o ponad 2 tysiące większa. Nie jestem pewny skąd ta różnica, ale domyślam się, że spora część to usunięte z różnych przyczyn wpisy, które jednak zostawiły swój ślad w statystykach. 

Sprawdzałem z ciekawości jakiś czas temu :)
Różnice mogą się brać  np. ze zliczania zdublowanych postów  czy pokazywania w liczniku tylko tych  dostępnych dla Forowiczów. 
 

6 godzin temu, Paether napisał(a):

Po ponad 21 latach funkcjonowania forum Astropolis, w module statystycznym widzimy "Odpowiedzi 1 mln.". Nie jest to precyzyjna statystyka, więc bardzo ciężko byłoby na przykład określić, który wpis był tym milionowym.

Można to określić jeśli weźmiemy pod uwagę adres posta, około milionowy padł ponad 60 tyś postów temu - czyli na początku 2023. 
Milionowego nie znalazłem, może  jest z jakiegoś powodu ukryty, najbliższy to poniższy z nr 999997  😎
Adapter GSO 2'' z mocowaniem SCT - Giełda: Archiwum - Astropolis - Astronomia i Astrofotografia

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Darek_B napisał(a):

Czyli milionowy na pewno padł 3 stycznia 2023r. :)

Wieczorkiem, pomiędzy godziną 19:03 a 20.
@Paether znajdziesz?

PS. @Darek_B jak znalazłeś? Ja korzystałem z listy tematów, a tam nie widac postu wskazanego przez Ciebie.
A zmodyfikować adresu na Invision nie potrafię
 

image.png.2496da272eb6d74e504eeaf903a29e59.png

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukacz napisał(a):

Różnice mogą się brać  np. ze zliczania zdublowanych postów  czy pokazywania w liczniku tylko tych  dostępnych dla Forowiczów. 

 

Policzyłem wszystkie działy widoczne dla mnie (w tym głęboko zakopaną "Radę Forum" z pierwszych lat istnienia Astropolis) i zaryzykuję stwierdzenie, że fizycznie rzeczywiście istnieje ten milion (+dzisiejsze).

Ponad 2k ekstra widoczne w panelu admina spokojnie można wytłumaczyć usuniętą zawartością - w czasach różnych nalotów botów leciało tego sporo. 

Na różnicę między tą ilością, a numeracją wpisów nie mam na ten moment odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Paether napisał(a):

Na różnicę między tą ilością, a numeracją wpisów nie mam na ten moment odpowiedzi.

Mógł np.  zostać skopiowany i usunięty jakiś dział,  wtedy zdublowane posty dostały swoje nowe adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paether napisał(a):

 

Się robi ;) 

 

999.998 - @Hans

999.999 - @TUR

1.000.000 - @kubaman

Gratulacje. Tworzycie historie :)

 

13 godzin temu, Darek_B napisał(a):

Milion pierwszy post wg tego wskaźnika napisał Marcin Paciorek

Gratulacje :tanczy:

:D  Miło mi, nie powiem też znamienny post. Otwarłem kolejny milion!

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 19:08, Paether napisał(a):

 

Się robi ;) 

 

999.998 - @Hans

999.999 - @TUR

1.000.000 - @kubaman

 

mam nadzieję, że to nie był jakiś żenujący wpis ;)

Ale może być, bo to chyba gdiześ w Askarowej młócce było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.