Skocz do zawartości

Oficjalne koszulki - prezentacja projektu


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Projekty bardzo fajne ale ten model longsleeve to zrobiony z myślą o męskiej części AF…

Kobiety takich nie noszą raczej… :rolleyes:

A mnie się marzy taka zgrabna damska polówka z dyskretnym logo Astro-Forum.org lub tym z avatara Jesiona na piersi :rolleyes: Takie zgrabne forumowe polo nosiłabym z dumą przez cały rok :rolleyes: Albo taka w wersji zlotowej. Achhhhh :) No ale zejdźmy na ziemię,jak na razie kobiety na AF to znikomy procent i na chwile obecną taki pomysł raczej by nie wypalił bo dla kilku osób nie ma chyba nawet możliwości uruchomienia produkcji. Ale to by było coś :D Rozmarzyłam sie... Może kiedyś...

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z powodów rodzinnych (oczywiście WAŻNYCH :szczerbaty: ) na zlot nie miałem szansy pojechać, a przydało by się pewno liznąć troszkę wiedzy od "starych wyjadaczy nocnego nieba".

Ale te KOSZULKI !!!! Projekt na prawdę EXTRA- zwłaszcza MRA(T-shert) przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że AJ :Salut: będzie w stanie zaspokoić koszulkowe potrzeby wszystkich chętnych, których zabraknie na zlocie :notworthy: .Ja z góry zamawiam i jak trzeba to z góry zapłacę- i będę cierpliwie czekał, aż szum zlotu opadnie.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W załączniku prezentuję Wam projekty koszulek, które dostępne będą na zlocie w limitowanych seriach. Czarna koszulka z długim rękawem oferowana jest przy zakupie karnetu, natomiast wersja standardowa, niebieska, będzie do kupienia w trakcie imprezy - dla chętnych. Koszulkę wymyśliłem w zasadzie dla siebie, żeby jakoś na sobie uczcić obchody MRA2009. Inaczej mówiąc, jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to także będzie miał okazję ją ponosić

 

Poniżej projekty.

 

Wersja okolicznościowa, StarParty - longsleeve:

koszulka2.jpg

 

Wersja MRA, t-shirt:

koszulka1.jpg

 

 

O kurczę Adam ukłony!! Koszulka full profeska!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie będę powtarzał tego co wielu tu już pisało. Nie będę w tym roku na zlocie ale komplet z chęcią bym ponosił. Będzie kolega z Konina, odebrałby i zapłacił. Jeśli to byłoby możliwe, ukłony awansem... :) Czarnego nieba wszystkim uczestnikom Zlotu w Jodłowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie będę powtarzał tego co wielu tu już pisało. Nie będę w tym roku na zlocie ale komplet z chęcią bym ponosił. Będzie kolega z Konina, odebrałby i zapłacił. Jeśli to byłoby możliwe, ukłony awansem... :) Czarnego nieba wszystkim uczestnikom Zlotu w Jodłowie.

 

acha ! a obiecane piwo w 3 mesiące po powrocie.... żartuję , szkoda że nie jedziesz...

 

sp3uca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Skoro już po zlocie, i emocje troszkę opadły (plus horror ze szkłem wimmera :Boink: ) to mam nadzieję, że ci wszyscy nieszczęśnicy , którzy być na zlocie nie mogli, spokojnie acz niecierpliwie zapytują o SUPER koszulki i kierują ukłony w kierunku AJ.

Panie Adamie proszę o odpowiedź czy coś zostało i jak toto zdodyć :szczerbaty: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Skoro już po zlocie, i emocje troszkę opadły (plus horror ze szkłem wimmera :Boink: ) to mam nadzieję, że ci wszyscy nieszczęśnicy , którzy być na zlocie nie mogli, spokojnie acz niecierpliwie zapytują o SUPER koszulki i kierują ukłony w kierunku AJ.

Panie Adamie proszę o odpowiedź czy coś zostało i jak toto zdodyć :szczerbaty: POZDRAWIAM

 

Dokładam się do prośby kolegi... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki są, a jeżeli nawet się skończą, to nie ma problemu żeby je dorobić. Wybaczcie, ale totalnie nie mam czasu się tym zając, startują mi nowe projekty w firmie i nie mam jak dokończyć procedury "sklepowej". Odpalimy pewnie automat do sprzedaży. Mam nadzieję, że w październiku z tym ruszymy.

 

Wybaczcie, ale trudno mi pogodzić tyle rzeczy na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu znalazłem odpowiedni wątek :Boink:

 

Mam nadzieję, że w październiku z tym ruszymy.

 

Witam i pozdrawiam. Panie Adamie zdaję sobie sprawę, że jako głównodowodzący :King: ma kolega na głowie miliony ważniejszych tematów :icon_eek: , ale te koszulki...... UDA SIĘ W LISTOPADZIE???..... normalnie nie mam już co na siebie włożyć. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.