Skocz do zawartości

Zlotowa lista obecności


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przewijało się pytanko kto jedzie na zlot. (nawet dzisiaj: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=28425&view=findpost&p=362740 )

jako, że niektórzy rezerwowali kilka miejsc organizatorom, ciężko ustalić kompletną listę ;)

 

a pewnie niejedna osoba się zastanawia kto się wybiera na zlocicho :)

 

więc zapraszam do wpisywania się w tymże wątku osoby wybierające się na Star Party Jodłów 2009.

możemy pisać również numerki wybranych pokoi itp ;)

Mam nadzieję, że wątek nikomu nie będzie wadził ;p

 

Pozdrowienia.

 

PS.

W trawie piszczy, że ja będę na zlocie :szczerbaty:

 

Lista:

1. mlody188

2. Piotrek L

3. Sawes1

4. Perkuła

5. robson999

6. wolforzech

7. ADFOTO

8. Pablito

9. Stachu

10. Dyoda

11. Teofil

12. jointer

13. Lukasz83

14. Piotr Brych

15. Agatek

16. dampu

17. Adam_Jesion

18+19. wimmer + h-linka ;)

20. Geminiplus

21. Pepin Krootki

22. BBWro + córka i kumpel Paweł

23. LukaszW i jego lepsza połowa :)

24. Janko - Jaś i Małgosia

25. tomero + "Gruba Berta"

26. TomekC

27. DarekB

28. zayzik

29. ...

Edytowane przez mlody188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój nr 31. Nawet nie wiem kto z nami będzie w pokoju ale niech szykuje wątrobę

Powstrzymajcie proszę takie komentarze, bo nie chce znowu słyszeć, że AF organizuje libacje. Oficjalnie apeluję o "nie stosowanie" dopalaczy, a na pewno nie otwarcie. Przypominam, że na zlocie są całe rodziny, a AF nie popiera spożywania alkoholu.

 

Wolę zwrócić na to uwagę przed zlotem, żeby nikt nie doznał niespodzianki w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymajcie proszę takie komentarze, bo nie chce znowu słyszeć, że AF organizuje libacje. Oficjalnie apeluję o "nie stosowanie" dopalaczy, a na pewno nie otwarcie. Przypominam, że na zlocie są całe rodziny, a AF nie popiera spożywania alkoholu.

 

Wolę zwrócić na to uwagę przed zlotem, żeby nikt nie doznał niespodzianki w trakcie.

 

 

Adamie, oni po prostu mają niezdrową żywność, prawda Panowie? :D

ja też przykładam dwie łapki do postu Adama, aby nie pisać tak otwarcie o tym, bo źle to świadczy o Nas ;p

taka spokojna i kulturalna ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja powinienem się dopisać :P

no raczej :szczerbaty:

 

No właśnie... Lista uczestników powstaje, a o organizatorach zapomnieli :D (...)

 

hehe, nikogo na siłę nie dopisuję. Kto się tutaj wpiszę i potwierdzi swój przyjazd to go dopiszę do listy :D

Bo może ktoś sobie nie życzy tego :P

 

Super tajna lista się rozrasta ;)

a do zlotu 11 dni!! :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zupki chińskie to może nie działają źle na wątrobę co ? Mimo wszystko zapraszam na kawę do pokoju 31 co prawda z paczki 3w1 NESCAFE ale mi smakuję.

 

P.S. mlody188 pozycja 10 i 23 to sama osoba czyli ja

Edytowane przez Dyoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.