Skocz do zawartości

II ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - BLIŻEJ GWIAZD


TERMIN ZLOTU  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam najbardziej odpowiada ??

    • 14-17 stycze? 2010
      16
    • 11-14 luty 2010
      19
    • Pasuje mi ka?dy z tych teminów
      6


Rekomendowane odpowiedzi

eh, pech.

w tym czasie mam okres sesji na uczelni, tzn. sesja poprawkowa, a różnie to bywa.

 

Kurcze jednym słowem szkoda.

Jak się przed wyjazdem zwolni nagle jakieś miejsce, a będę wiedział, że jednak terminowo się zmieszczę, to byłbym wdzięczny za każdą informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, pech.

w tym czasie mam okres sesji na uczelni, tzn. sesja poprawkowa, a różnie to bywa.

 

Kurcze jednym słowem szkoda.

Jak się przed wyjazdem zwolni nagle jakieś miejsce, a będę wiedział, że jednak terminowo się zmieszczę, to byłbym wdzięczny za każdą informację :)

 

No cóż. Trzeba mieć nadzieje że sesja poprawkowa nie będzie potrzebna :) Gdybyś wiedział przed zlotem czy dasz rade jechać odezwij się to będziemy coś myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh bardzo bym chciał pojechać ale na początku lutego zapowiada mi się rewolucja w pracy (zmiana firmy :szczerbaty:) więc nie wiem czy uda mi się wyrwać.

Nie będę zatem rezerwował miejsca a jeśli jednak się zdecyduję to może znajdziecie mi jakieś miejsce na glebie :rolleyes:

 

PS: Jest tam może w pobliżu jakaś agroturystyka jakbym chciał ewentualnie z żoną przyjechać na ostatnią chwilę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz83: na glebie przewidziane jest maks 2-3 miejsca w pokojach 7-mio osobowych. Co do agroturystyki to sprawa nie wygląda za wesoło z racji tego że najbliższa znajduje się około 10km od Ośrodka w Radocynie.

 

Może i jest tego też wielki plus. Radocyna jest kompletną dziczą i to mi się tam podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz83: na glebie przewidziane jest maks 2-3 miejsca w pokojach 7-mio osobowych. Co do agroturystyki to sprawa nie wygląda za wesoło z racji tego że najbliższa znajduje się około 10km od Ośrodka w Radocynie.

 

Może i jest tego też wielki plus. Radocyna jest kompletną dziczą i to mi się tam podoba.

 

 

Oki smile.gif 10km to jeszcze nie tragedia. Dobrze wiedzieć, że jest jakaś alternatywa.

Być może jeszcze się skusimy do wieczora na dwa "regularne" miejsca wink.gif Ale pewnie przyjechalibyśmy dopiero w piątek. Zobaczymy

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy sa jeszcze miejsca ?

 

Pozdrav!

 

Jasne. Na stronie zlotowej www.blizej-gwiazd.pl jak wejdziesz to zobaczysz ze jeszcze 8 miejsc zostało. Więc zapraszamy :)

 

 

Jade za chwilę do Radocyny porobić jakieś zdjęcia bo pogoda ma się poprawić na noc. Jak wrócę to wrzucę coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie odwiedzi Nas Marcin Cimała z Polandmet-u. Zabierze ze sobą pokaźną kolekcję meteorytów więc będzie co oglądać. Oczywiście będzie można także zakupić sobie kamień z importu smiley.gif

 

Jak tylko Marcin poda jakie meteoryty weźmie ze sobą do sprzedaży to napiszemy tutaj w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby mój pierwszy zlot :) Zapisałbym się chętnie na tę listę rezerwową, jeśli łaska. I mogę zaoferować miejsce w małym samochodzie z Bochni lub z jakiegoś punktu po drodze. Z tym, że chętnie przyjechałbym popatrzeć i pogadać bez zabierania miejsca noclegowego. Wpuścicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jeśli chcesz przyjechać na jeden dzień bez noclegu to nie widzę żadnego problemu gorąco zapraszamy :D

Ale jeśli chcesz przyjechać na cały zlot to wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronce zlotowej.

Jak zwolni się jakieś miejsce to od razu na nie wskoczysz. B)

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nastąpiły małe zmiany w składzie uczestnikówzlotu. Niestety Hub i Kasia musieli zrezygnować ze zlotu. Na ich miejsce z listy rezerwowej wskakują: ACUBENES i ŁUKASZ83 oraz jeszcze udało się dopisać Marcina Matusińskiego. Witajcie na pokładzie. Na liście rezerwowej nadal widnieją: Gumowy i Roberciu.

 

Do zlotu pozostał niecały miesiąc, ale ten czas leci icon_smile.gif Módlmy się o pogodę, bo na razie nas nie rozpieszcza. icon_evil.gif

 

Na dniach pojawi się projekt koszulki zlotowej. Mam nadzieje że się Wam spodoba icon_smile.gif

 

 

 

Trzymajcie się ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.