Skocz do zawartości

II ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - BLIŻEJ GWIAZD


TERMIN ZLOTU  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam najbardziej odpowiada ??

    • 14-17 stycze? 2010
      16
    • 11-14 luty 2010
      19
    • Pasuje mi ka?dy z tych teminów
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Heeja wszystkim.

 

Zakładam wątek organizacyjny II Zimowego Astrozlotu w Radocynie.

 

Jeszcze nie minął tydzień od zakończenia zlotu w Jodłowie na którym niestety nie dane nam było być :(, a już kolejny astrozlocik się pojawia się na horyzoncie. Radocyna. Może to i wcześnie ale wiele osób pytało o termin zlotu i stąd ten tak wcześnie napisany post. Jak wiadomo styczeń/luty to okres ostatnich zjazdów na studia, egzaminów itp .Dlatego też wystawiamy ankietę z dwoma terminami do wyboru (oczywiście zostanie wybrany tylko jeden J).Jeśli ktoś już wie, że przyjedzie lub ma ochotę przyjechać prosilibyśmy o zaznaczenie w ankiecie terminu który by najbardziej odpowiadał.

 

Do wyboru są dwa terminy:

 

- 14-17 styczeń 2010 (czwartek-niedziela)

 

- 11-14 luty 2010 (czwartek-niedziela)

 

 

 

Na bieżąco w tym wątku będą się pojawiać informacje dotyczącezlotu, aż wszystko będzie dograne na „ostani guzik”. Potem powstanie już oficjalny temat zlotu.

 

Pozdrawiamy Was ciepło. Adfoto i Bodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mieszkam niedaleko to na 95% pewnie też się pojawie (wreszcie trzeba na jakiś zlot jechać :) ), zwłaszcza że mam już od paru miesięcy Synte 8" i brakuje mi ciemnego nieba przy domu, termin to mi raczej obojętny byle by tylko jak najbliżej nowiu Księżyca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mieszkam niedaleko to na 95% pewnie też się pojawie (wreszcie trzeba na jakiś zlot jechać :) ), zwłaszcza że mam już od paru miesięcy Synte 8" i brakuje mi ciemnego nieba przy domu, termin to mi raczej obojętny byle by tylko jak najbliżej nowiu Księżyca :)

 

Witam Cię.

 

Fakt. Jasło jest rzut beretem od Radocyny, jesteśmy prawie sąsiadami :) tak więc miło nam będzie jak się pojawisz na Zlocie. Co do terminów to jeden jak i drugi jest w okolicy nowiu więc powinno być dobrze. Jedynie co nam pozostaje to modlić się o pogodę :notworthy: (heh)

 

PS. Może jakieś wspólne obserwacje w miedzy czasie ?? Mam dość dobrą miejscówkę jeśli chodzi o nasz region. Tutaj możesz przeczytać o niej - http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=26777&view=findpost&p=343187. Dokładnie chodzi o Banicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym się wybrał na jakieś wspólne obserwacje ale nie mam auta więc byłby problem z transportem, o ile bez teleskopu to jeszcze niewielki problem bo w PKS wsiąść albo rowerkiem dojechać :) to z teleskopem już gorzej. Jakbyś planował jakieś obserwacje to daj znać na PW a nuż uda mi się jakiś transport załatwić :) ewentualnie bez telepa podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też proszę zapisać. Na początku stycznia ustalę sobie urlop akurat na zlot. Nie wiem, jak tam H-linka, czy będzie mogła, ale ja przyjadę na 100%. Pozdrawiam

 

Skoro ostatnim razem jechaliśmy w Wasze strony na jedną noc, to i tym razem się coś wymyśli. Też się na to piszę, nie wiem tylko czy na całe 4 dni się uda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, weźcie faję. Może znowu jakiś meteoryt przez okno wpadnie? :ha:

Taaa te zlotowe noce akurat sprzyjają pewnym maximom dziwnych sytuacji i niespodziewanym zbiegom okoliczności :)

Weźmiemy też 80 ED i jak się uda 200 Soligora

Edytowane przez szary19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfie Ty czekałeś na temat, my czekaliśmy na Ciebie :)

 

dzięki Paweł. do Jodłowa się nie udało ale Radocyny nie zawalę. może jeszcze kogoś ze sobą przywiozę.

p.s. nie wiem czy ankietka Wam działa bo wydaje mi się, że po oddaniu głosu wczoraj nie zwiększył się licznik.

pozdrawiam i czekam na szczegóły zlotu.

wolfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.