Skocz do zawartości

II ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - BLIŻEJ GWIAZD


TERMIN ZLOTU  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam najbardziej odpowiada ??

    • 14-17 stycze? 2010
      16
    • 11-14 luty 2010
      19
    • Pasuje mi ka?dy z tych teminów
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Dopisalem sie do listy rezerwowej, dwa razy nawet bo mnie ponizszy komunikat nieco zaskoczyl

 

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /form/index.php:1) in /form/index.php on line 43

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /form/index.php on line 47

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /form/index.php on line 47

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /form/index.php on line 48

 

Warning: mysql_close(): 2 is not a valid MySQL-Link resource in /form/index.php on line 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisalem sie do listy rezerwowej, dwa razy nawet bo mnie ponizszy komunikat nieco zaskoczyl

 

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /form/index.php:1) in /form/index.php on line 43

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /form/index.php on line 47

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /form/index.php on line 47

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /form/index.php on line 48

 

Warning: mysql_close(): 2 is not a valid MySQL-Link resource in /form/index.php on line 51

 

Zaraz ten problem naprawię. Tak czy siak formularz działa i zapisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do zlotu już niecałe 2 tygodnie :) Kilku uczestników się wykruszyło i na chwilę obecną mamy jeszcze 3 wolne miejsca. Tak ze gorąco zapraszamy. A na zachętę wklejam tekst Marcina Cimały z Polandmetu:

 

Witam

Niedługo rozpocznie się AstroZlot w Radocynie.

Będzie tam możliwość porozmawiania ze mną o meteorytach, obejrzenia kilku

ciekawych okazów (w tym 10kg chondryt)

oraz zakupu meteorytów, jeśli ktoś zapragnie posiadać w domu namacalną

cząstkę kosmosu. Okazy beda różne, od kilkudziesieciu do kilkuset

złotych w zależności od typu, wielkości i rzadkości okazu. Mam nadzieję, że

będzie to ciekawe urozmaicenie między kolejnymi obserwacjami nieboskłonu.

Serdecznie zapraszam.

Polandmet

Marcin Cimała

 

AstroPozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna informacja w sprawie dojazdu. Dzwoniłem aby dowiedzieć się jak to dziś wygląda, bo w nocy tutaj w Gorlicach lekko posypało. Ale dowiedziałem się że spokojnie można przejechać, dodatkowo we czwartek będzie droga odśnieżona. Dodatkowo dziś wieczorem wyślemy wszystkim informacje na pocztę z dokładnym dojazdem, numerami telefonów itp. Informacji nigdy nie za wiele :P

 

Od środy z Bodim będziemy już w Radocynie. Podłączymy się przez modem w godzinach około 19-22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z pogodą ?! Widzę zbliżający się niż :(

 

A swoją drogą może by tak listę sprzętu, poczynić ... ?

Bo nie wiem co zabrać :)

 

Sprzętu nigdy za dużo. Bierz co tylko możesz :)

Nawet jeżeli sprzęt się powtórzy raz, drugi to nikt na tym nie straci :)

 

Życzę pięknego nieba, bez chmurek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem traskę na navi i kieruje mnie przez miejscowość (może to zbyt wiele powiedziane) Krzywe lepiej tędy czy przez Zdynia? Obie są przejezdne ?

 

Mowa o najbardziej finalnym fragmencie trasy ok 10 -15 km przed Radocyną

Edytowane przez szary19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, zdecydowanie przez Zdynię. Droga od Zdyni do Ośrodka będzie dodatkowo odśnieżona we czwartek. Oto ta trasa.-> MAPA

A takiego znaku oczekujcie właśnie w Zdyni. Niech prowadzą one Was niczym najnowocześniejsze systemy GPS :)

 

bg_lewo.jpg

 

PS. Szary, na poczcię będziesz miał dokładną informację. Wysyłałem wczoraj do wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy brać Taurusa 400 ? z prognoz wynika że będą widoki na .... padający śnieg :/

 

Czy bierzecie duże sprzęty ? Bo jak by się okazało że Taurusów będzie 10  :lol::D... to nie musiałbym znosić swojego po drabinie z 2 piętra  :szczerbaty: Bo znając życie jak go wezmę to będzie sypać a jak zostanie w domu to będziemy mieli zasięg 8mag  :g:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy brać Taurusa 400 ? z prognoz wynika że będą widoki na .... padający śnieg :/

 

Czy bierzecie duże sprzęty ? Bo jak by się okazało że Taurusów będzie 10  :lol::D... to nie musiałbym znosić swojego po drabinie z 2 piętra  :szczerbaty: Bo znając życie jak go wezmę to będzie sypać a jak zostanie w domu to będziemy mieli zasięg 8mag  :g:

 

Ja swojego biorę. Ale 10 to chyba nie będzie :(

Zresztą pewnie czy będzie jeden czy 10 i tak będzie sypać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzeba wziąć raczej łopatę zamiast sprzętu astro :)

czyli 2 Taurusy będą na pewno - no taaaa.... to ciekawe czy będzie im dane zobaczyć choćby jedną gwiazdę ? ale jestem dobrej myśli :D

 

 

ja łopaty nie biorę - poszedłem o krok dalej... :mr.green::mr.green:

 

 

do zobaczyska !

Edytowane przez Marcin Matusiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.