Skocz do zawartości

III Zimowy Astrozlot Oderne 2011


Rekomendowane odpowiedzi

a to juz po wschodzie bedziemy polowali :szczerbaty:

 

 

no tak, wszystko sie zgadza :sorry:

 

 

 

troche poszukalem na necie o polowaniach na bardzo mlody ksiezyc i coz, niektorzy podchodza do zycia zbyt powaznie. Ale jakies informacje merytoryczne da sie z tego wylowic. Z bombowymi pozdrowieniami:

 

http://www.icoproject.org/paper.html#english

Edytowane przez Kot789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot zbliża się wielkimi krokami, a wraz ze zlotem dwa egzaminy z finansów w Krakowie.. Ostatnie egzaminy w tym półroczu, głupotą byłoby je zawalić.. Miał być to mój pierwszy zlot, szansa na poznanie wartościowych ludzi, oraz zdobycia nowej wiedzy a tu psikus;/ Nie tym razem :( Kolejny zlot odbędzie się beze mnie. Wy nic nie stracicie o to się nie bójcie ale za to ja.. eh.. Już nie mogę się doczekać Waszych relacji i zdjęć ze zlotu:) Trzymam kciuki za pogodę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zapytać o wskazówki co do dojazdu - samą końcówkę. Będę jechał z Ropy koło jeziora Klimkowkskiego do Uścia Gorlickiego; potem rozumiem trzeba skręcić w lewo, tylko widzę tutaj dwie drogi - jedna w kierunku Kunkowej i Leszczyn i druga boczna do "centrum" Odernego - którą trzeba jechać?

 

 

 

Przepraszam przy okazji za poprzedni post, za rzadko zaglądam na forum :)

 

Do zobaczenia w czwartek :)

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wybieraj opcję nr. 1 :)

Jedziesz sobie drogą, mając Jezioro Klimkówka po lewej, przejeżdżasz przez centrum Uścia Gorlickiego i skręcasz w lewo - na drogę w kierunku Kunkowej. Jak wjedziesz na górę, to już będziesz widział tablicę i dróżkę w dół, a w dole dwa ośrodki, w których dobędzie się zlot "Pod Złotą Wiechą" i "Chata za Wsią"

 

tutaj mapka:

 

__KLIK__

 

W punkcie "B" jedziesz w prawo, tą króciutką dróżką.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde....

 

Zlot tuż tuż, a mnie od forum odcięło po tych zmianach. :P Się zalogować nie mogę.

 

Przyzwyczaiłem się do logowania e-mailem, ale po zmianach jest jakiś błąd i się nie da. Spróbuj za pomocą nicku.

 

Pozdrawiam,

Tomek L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na chwile obecna wyglada pogoda? No i zasieg sieci komorkowych?

 

Melduje z niedalekiej osady, że dziś czyste niebo, wróciłem właśnie z obserwacji... zimno jak cholera. Weźcie ze sobą ogrzewane elektrycznie kalesony, wkładki do butów i rękawiczki. :szczerbaty: A przede wszystkim napoje grzewcze. <_<

 

 

Długoterminowy model pogodowy ICM nie jest już taki kolorowy. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na chwile obecna wyglada pogoda? No i zasieg sieci komorkowych?

 

Na dzień dzisiejszy jest okej - bezchmurnie. Zobaczymy co pogoda pokaże w czasie zlotu. Patrząc na różne strony meteo wdać, że szanse są pół na pół.

 

Co do zasięgu to w Odernym nie ma z tym problemu, łapią wszystkie sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga ekipa organizatorska jedzie do Odernego już dziś. A więc gdyby dziś wieczorem bądź jutro pojawiły się jakieś pilne pytania, to prosimy o kontakt telefoniczny, gdyż nie będziemy mieć dostępu do forum.

Nasze telefony są w stopce na stronie ASTROZLOT.PL

 

pozdrawiają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.