Skocz do zawartości

Ekolog niech żyje, żyje nam!


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo.

Czasem (oh ten alzheimer) zapomnę być grzeczny, a mimo to ludzie mi życzenia złożyli.

Pojadę niepolonistycznie: Jest mi jeszcze bardziej niezmiernie miło!

 

Saba - Twój dowcip pierwsza klasa - ja się zaczynam zastanawiać nad Tobą

- czy Ty przypadkiem nie jesteś taka cicha woda (a nie żaden wafelek ponad wszystko) ;)

 

Liczyłem, że ktoś wychyli się w moim stylu i rzuci mi MnieMonika

:Bezalkoholowa pełnoletnia:

ale ta długa emerytura też mnie cieszy!

Tak sobie kurcze siedzieć w domu/na miejscówce i nic nie robić pod ekonomicznym przymusem - fajnie

 

a tak mniej poważnie

Jak ktoś ma ochotę trochę mi tu zadowcipkować czy czule uszczypnąć - to zapraszam

Wszak: kto się czubi ten się lubi! Teraz rozumiecie czemu i kogo czasem szczypałem.

Wszystkich, których nie zdażyłem uszczypnąć, a też lubię, serdecznie za to zaniedbanie przepraszam i pozdrawiam

end of mniej poważnie

 

a tak jeszcze inaczej:

Tym co tu zajrzeli ujawnię w nagrodę jeszcze jedną ciekawą prawde o tym niesamowitym "jajcarzu" :

 

Kliknij_Link

 

otóż jak śmierć ostatecznie zagląda mu w oczy to on ALA-GAZ-PIEPRZOWY spray odpala (ma - naturalny!) - bo to jest istota

DOSKONAŁA

normalnie: OBCY 8-PASAŻER na planecie Ziemia!

Co ciekawe występuje też w Turkmenistanie - co za nazwa?

Gdzie to jest? (za moich czasów takich krajów nie było)

 

a wiecie jak tę hienę chciał zażyć?

zrobił się taki grzeczniutki, płaściutko rozciągnał przy ziemi, skurczybyk nie patrzył w jej stronę

i tak "niewinnie" ją obspacerowywał coraz to ciaśniej i tylko patrzył gdzie on(Pan hiena) ma te jaja :D

hmm

to mniej wiecaj tak jakbym ja - chcąc komuś przy...polemizować - napisał najpierw "kochany" albo "mistrzu"

Tia

chcąc nie chcąc wychodziła by nam tu (jaka ta logika jest niebezpieczna) taka defincja idiomu forumowego:

 

"Kochany Mistrzu!" = "Ty hieno!" :D :D :D

 

Pozwolę sobie pokazać (na obrazku - labeled:"it is me") jak jak sam siebie widzę.

Nie zgadujcie co jest na obrazku - niech to pozostanie moją i Waszą tajemnicą ;)

 

Pozdrawiam wszystkich

Robak (ale na pewno nie ksiądz ;))

tajemniczy_swiat_muminkow.jpg

dwa_miliardy_dolarow.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.