Skocz do zawartości

Problem z Astropolis.pl


dargeo

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach pojawia mi się dość często taki ekran jak na załączniku lub wcale się nie mogę połączyć (komunikat brak strony). Dodatkowo czasami nie mogę wysłać załącznika na forum (właśnie teraz też nie mogę wysłać (dodam załącznik jak bezie możliwość). Czym to może być spowodowane?

serwer.jpg

serwer2.jpg

Edytowane przez dargeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans, według mnie lepiej było kiedyś, kiedy wiadomo było kto dał plusa, bo jak wykonałeś zdjęcie obiektu i dała ci plusa osoba, którą uważasz za autorytet w tej dziedzinie to jak dla mnie jest to lepsze niż 30 plusów, pod względem rangi czy też satysfakcji z zdjęcia, że zostało docenione. :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Tomek96
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans, według mnie lepiej było kiedyś, kiedy wiadomo było kto dał plusa, bo jak wykonałeś zdjęcie obiektu i dała ci plusa osoba, którą uważasz za autorytet w tej dziedzinie to jak dla mnie jest to lepsze niż 30 plusów, pod względem rangi czy też satysfakcji z zdjęcia, że zostało docenione. :)

 

Pozdrawiam

Tomek

 

To akurat działa, ale na około, bo plusy otrzymane za własne posty możesz sprawdzić w ustawieniach profilu (reputacja). Odnośnie "plusów ujemnych" to uważam, że to niepotrzebne wywoływanie negatywnych emocji. Mi wystarczą plusy dodatnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, albo jestem ślepy i nic nie rozumiem albo coś jest nie tak. Jak zaglądam do mojej reputacji to nadal nie widzę od kogo dostałem plusa. Jest to dla mnie w pewnym sensie ważne. Dlaczego?

Dajmy przykład (kompletnie wymyślony): Napisałem na forum artykuł o planetoidach, ty jako osoba powszechnie szanowana i doświadczona w dziedzinie planetoid dzięki licznym odkryciom kolejnych obiektów z tej "rodziny", nagradzasz mnie za ten artykuł plusem.

1. Ja to widzę (ponieważ jest wiadomo kto dał plusa) i się z tego cieszę, ponieważ mogę stwierdzić, że mój artykuł przyda się innym osobom i jest w pewnym sensie dobry, skoro ty jako "autorytet" dla mnie w tej dziedzinie mnie doceniasz.

2. (Przypadek, że nie widać kto dał plusa) Dostaję jednego plusa. Nie wiem czy to jest od Ciebie czy od pewnego użytkownika z forum, który spojrzał na długi artykuł, nie przeczytał go, bądź przeczytał i nie zrozumiał, a dał plusa za to, że "chłopak się dużo napisał". W tej sytuacji nie wiem czy się cieszyć z tego jednego plusa, jak nie wiem od kogo jest.

 

Sądzę że stary porządek na forum powinien zostać przywrócony po naprawie różnych usterek na forum.

 

Załączam obrazek z mojego profilu z reputacją, nie wiem gdzie widać kto mi dał plusa.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

PS. Mam problemy z wklejaniem linków, tekstów podczas pisania postów i z cytowaniem postów. Wam też to nie działa?

Obraz-bez-nazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na tą cyferkę w zielonym kwadraciku (na Twoim przykładzie jedynka) i rozwija się okienko z nickami. U mnie działa. Proponuję jednak cierpliwie poczekać aż Admini naprawią funkcję. Dobrze że to nie było celowe wyłączenie.

 

Schowek-1.jpg

Edytowane przez amber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że polakom wystarczą same minusy, przecież stawianie plusów jest nudne ;)

 

Celna uwaga Hamal - Polak jak komuś nie "dopiecze " lub nie zrobi krzywdy - nie czuje się pełnowartościowym ...

Wiem że to był sarkazm z Twojej strony - ale to co napisałem sam - już nie .

 

Jestem jednak za pozostawieniem samych plusów - ZDECYDOWANIE - niech nareszcie Polacy lubią się wzajemnie albo nauczą się milczeć ... jak mawiał pewien klasyk z Francji

Edytowane przez Boma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomak_P

 

W końcu jestem Polakiem i nie różnię się specjalnie od plejady innych .... :)

 

Napisałem :

"Jestem jednak za pozostawieniem samych plusów - ZDECYDOWANIE - niech nareszcie Polacy lubią się wzajemnie

albo nauczą się milczeć ... jak mawiał pewien klasyk z Francji "

 

Żeby pomóc sobie i innym proponuje nie umieszczać minusów bo widziałem jak całe forum od tego

niemal padło ( nie dotyczy astropolis !) od działań jednego czy dwóch "nawiedzonych" co siadali do kompa i dawali minusy dla zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w ogóle przeciwny istnieniu plusów dawanych osobom za posty. W większości wypadków robi się z tego towarzystwo wzajemnej adoracji. Znacznie lepszym IMHO rozwiązaniem byłoby, jeśli już ma coś takiego istnieć, głosowanie na posty i w ten sposób oznaczenie ich ale z pominięciem nagradzania użytkowników. Jest chyba jednak różnica w randze wypowiedzi w wątkach:

 

http://astropolis.pl/topic/43468-ludzie-czciowo-wykluczeni-ze-spoecznoci-przez-technik/

 

http://astropolis.pl/topic/43436-google-czym-jest-dzi-i-jak-si-rozwinie/

 

http://astropolis.pl/topic/33705-dowcipy/

 

czy chociażby w dzisiejszym:

 

http://astropolis.pl/topic/43689-jak-seeing-wpywa-na-jako-nagrywanych-planet/?do=findComment&comment=522977

 

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Tomek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.