Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, bez obrazy, co Wy pleciecie...

Wypisuję się ze wszystkich forów na TYM świecie! :([...]

Już rozumiem o co chodzi! Pogłębiona dyskusja z Elwirą i zbigiem otworzyła Cygnusowi oczy na miałkość i ubóstwo poznania racjonalistycznego. Cygnus poznał swój błąd, zakupił okrągły stolik, talię tarota i zaprosił medium na seans spirytystyczny.

Dlatego fora NA TYM ŚWIECIE już go nie pociągają. :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprosił medium na seans spirytystyczny.

 

Chyba, ze spirytusowy to wtedy mozna w warunkach ziemskich osiagnac stan niewazkosci ;-)

Pytanie tylko czy Medium wytrzyma? :Beer:

 

a serio...

Cygnusie, bedzie mi Ciebie brak na Forum... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem u Cygnusa

myśle że będzie dobrze...

 

Ufff..... Miło to słyszeć. Czyli Cygnus podarł swój certyfikat misji New Horizons i na Plutona nie leci!!!

 

A tak na poważnie to nie wyobrażam sobie Tego Forum bez Ciebie Cygnus.

 

Zostańmy razem :Astrobrać:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa tera nazdąpi implozja wszechświata ....  :rolleyes:

Implozja? Wszechświat mniej więcej z nastaniem życia na Ziemi wstąpił na drogę drugiej inflacji. To jest bardzo przygnębiające.

 

Darek:

Ja się użeram ZE SOBĄ, nie z Wami.

Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys , za komuny , to pytanie szybko sie rozwiezalo by .

Zebralis by partijne zbory i postanowilis by - wrucic Cygnusa na forum...i koniec :D

 

A teraz demokracja , nie wolno . Moze zbierac podpisy za wrocenia Milka ?

Ja dwoma rekami ZA , kto przeciw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też odejdę. <_<

 

A tak na poważnie. Każdy w pewnym momencie może poczuć się zmęczony, szczególnie w przypadkach, gdy niepotrzebnie wplącze się w jakąś niezbyt przyjemną wymianę zdań. Ale nie postępujmy zbyt pochopnie. Zanim napiszemy takie słowa jak te na wstępie, policzmy do dziesięciu :D , a najlepiej prześpijmy się, bo jutro okaże się, że też świeci Słońce.

 

Uczestnictwo na tym forum ma być dla nas przyjemnością. Ale pamiętajmy, że także przyjemnością dla innych i zanim napiszemy jakieś "mocne" słowa zastanówmy się dwa razy (a może i trzy :D ).

 

I nawet jeżeli nie spodoba nam się postawa jakiejś osoby, nie obrażajmy się na cały świat, gdyż na forum jest wiele ciekawych osób dla których warto zostać.

 

Nie odnoszę powyższej odpowiedzi do jakiejś konkretnej osoby, choć może tak to wygląda, a do zaistniałej sytuacji, a takie sytuacje pojawiają się co pewien czas.

 

Pora więc pomyśleć, co ciekawego można napisać w temacie ASTRONOMIA. Ja na razie przenoszę się do wątku o koniunkcji Wenus, Merkurego i Saturna, ale w weekend postaram się napisać coś ciekawszego.

 

Na koniec :Beer:

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus na pewno ma powód by odejść ! Nie chcę tego. To smutne. Nie wiem co powiedzieć bo nie znam sytuacji, więc ... cisza.

 

Mam za sobą odejście z forum, nie warto ! To jest zwykłe chowanie głowy w piasek.

 

Tak jak Robert słusznie zauważył, warto pomyśleć o innych, o skutkach odejścia. Zasmucimy w ten sposób inne osoby. Czy one po takim szoku będą już tak jak dawniej pisały, czy popadną w stagnację ?

 

Więc nie róbcie tego w taki sposób, Cygnus :lanie::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus to wielce rozmowny człowiek i nie sądzę żeby tak latwo opuścił miejsce gdzie można pogadać, zwłaszcza że ma szeroką wiedzę nie tylko z zakresu fizyki, ale i wielkie poczucie humoru. Nie było mnie na forum przez kilka dni i nie wiem co wywolało jego decyzję, ale po sobie wiem, że nie warto rezygnować z powodu cudzych wypowiedzi, choćby były nie wiem jak krzywdzące. Chyba że są inne, ważniejsze powody.

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wypisuję się ze wszystkich forów na TYM świecie! :(

...

W cytacie powyzej napisał wszystko . W/g mnie zrozumiale . Przyczyna : los , sila wyzsza . Liczę ,że sie z tego wykreci . Trzymam kciuki . Zbyszek

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a może tak więcej przez szkiełka do góry patrzeć a nie elaboraty filozoficzne po nocach pisać.Jak ktoś woli teorię od praktyki chętnie zaopiekuję się jakimś patrzydłem.

A że mam skromne wymagania to tak lustro od 114 do góry może być nawet bez rury.No dobra pomarzyłem sobie a tu trzeba iść szwagrowi furtkę pospawać i zaraz będę miał super nove przed oczami i to w garażu.Cygnus lubie twoją promienną twarz na zdjęciu nastraja mnie optymistycznie zrobiłbyś karierę w reklamie a Zbiga poznałem osobiście .Też super gość ,mistrz konstrukcji wszelkich, który jak widzi kawałek szkła to nie może się powsatrzymać przed wydrapaniem lustra a każde napotkane łożysko skłania go do budowy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyngus nie wiem co ci dolega, ale ja kiedyś byłem jedną nogą w grobie i dzięki pewnym ludziom i ich modlitwie wyszedlem z tego i żyję-lepiej niż dawniej.

 

Obiecuję modlitwę za Ciebie i wierzę że ona ci pomoże :rolleyes:

DSC_0037b.jpg

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.