Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, czytałem i jakoś tego nie widzę. Podobnie jak permanentna liczba mnoga w wypowiedziach Lulu - postrzegam jako chęć ukrycia się w cieniu podczas gdy nie ma takiej potrzeby. Forum powinno mieć konkretnego właściciela, konkretnego admina itp. Żeby było wiadomo z kim się człowiek zgadza lub nie zgadza.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dobrychemik napisał(a):

Tak, czytałem i jakoś tego nie widzę. Podobnie jak permanentna liczba mnoga w wypowiedziach Lulu - postrzegam jako chęć ukrycia się w cieniu podczas gdy nie ma takiej potrzeby. 

Zwracałem  uwagę na ten styl wypowiedzi - "My, Administracja" przy ogłaszaniu komunikatów już wcześniej i jak pisałem trzeba było nawymieniać pierdyliard postów na AP,AF czy AM żeby lulu przyznał że najnowsze porządki na AM to wyłącznie  jego inicjatywa i wykonanie , że ma dostęp do bazy danych oraz realnie administruje forum na którym też jest moderatorem na dodatek używając konta "Administrator" do którego miał wcześnie dostęp tylko syn Janusza.
A wiec ma wszystkie atrybuty własciciela.

Jednak nadal ma rangę "kierownik techniczny", a Krzysztof "Administrator Forum".
Mógłbym żartobliwie określić ten stan, że  AM obecnie zarządza  Trybun z Parawanem ;)

Ale w tej materii chyba nie ma pola do żartów: 

image.png.926e0619c54926a5e7c27eac3cbb4288.png

Edytowane przez Lukacz
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oicam napisał(a):

Czyli Lulu jest nowym właścicielem? I to chyba już od jakiegoś czasu. Wnioskuję po aktywności Krzysztofa, a raczej jej braku.

a ja sadzilem ze to ekolog, btw zdjecia osoby wygladajacej na pijaka w przykrej sytuacji i Pana z golym siedzeniem nadal sa, denaturatow juz nawet nie sprawdzalem.

 

Godzinę temu, dobrychemik napisał(a):

Tak, czytałem i jakoś tego nie widzę. Podobnie jak permanentna liczba mnoga w wypowiedziach Lulu - postrzegam jako chęć ukrycia się w cieniu podczas gdy nie ma takiej potrzeby. Forum powinno mieć konkretnego właściciela, konkretnego admina itp. Żeby było wiadomo z kim się człowiek zgadza lub nie zgadza.

Moze lulu i ekolog to ta sama osoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piosenki z SUNO mają charakter prześmiewczy. Wzorem poprzednika Mateusza F wrzucam swój wierszyk, w formie do czytania,  który moim zdaniem  personalnie nie dotyka,,,Czy usunąć? pozostawiam Administracji AP.

Ignis

 

Nie boję się drwin, pogardy skowytu.

Bo ja tu panuję w królestwie błękitu.

Mam ci ja w sobie moc niespożytą,

Oto ja, wasz admin, full incognito.

Jak robak w prochu, ja nędzny się kryję,

Tu trolli złośliwych tak trzymam za ryje

.Maniak żyje giełdą, każdy to powie

Sprzętem z drugiej ręki, żyje tu człowiek.

Jak tygrys przyczajony i ukryty smok

Sprawuję swe rządy tak już ponad rok.

Zgadnijcie kim jestem, cóż próżny wasz trud,

Ja w cieniu ukryty ochraniam swój lud.

I giełda nam rośnie od ziemi do chmur,

Z Agory wycinam swe memy na wzór.

A Google podrzuca reklamy bajeczne,

I wiedzcie, że wszystkie wszechświaty są wieczne! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Paether napisał(a):

Ostatni raz: ten wątek nie służy do robienia sobie żartów.

a to wy tu tak na poważnie? w sensie - oczekujecie w kilku typów tłumaczenia się admina na konkurencyjnym forum?

 

Dopóki będziecie mieć takie pomysły i nie wyniesiecie się z tymi inbami na astromaniaka, dopóty będą tu drwiny. Z was, nie astromaniaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wyjaśniałem już w wątku wskazanym przez Marcina na Astromaniaku - cała infrastruktura techniczna forum jest pod moją opieką ponieważ dotychczasowa formuła finansowania związanych z tym kosztów po prostu się wyczerpała. Dotyczy to infrastruktury informatycznej oraz domeny. Jeśli chodzi o domenę to cesja została wykonana na firmę ICOS należącą do mojej żony, zajmującą się konserwacją dzieł sztuki i reklamą. Nie jestem upoważniony aby wdawać się w szczegóły, jeżeli nastąpią jakieś formalne zmiany nadające się publicznego anonsowania, chętnie się nimi podzielę. Na razie pracujemy z właścicielem forum nad znalezieniem odpowiedniej formuły.

 

Ważne jest to, że forum udało się utrzymać, działa. A to że nie działa całkiem tak jak powinno - cóż, jestem pierwszą osobą zainteresowaną aby znaleźć skuteczne i możliwe do finansowego udźwignięcia rozwiązanie. Po przeniesieniu Astromaniaka na mój własny serwer każda jego wywrotka oznacza najczęściej pad całego serwera, razem z moimi pozostałymi serwisami - przede wszystkim www.signs.pl - co jest dla mnie wyjątkowo uciążliwe i bywa kosztowne. Robię co mogę aby zminimalizować ten efekt, ale prawda jest taka, że tak duże dociążenie serwera wymaga eksperymentowania z ustawieniami, a to wymaga pewnego czasu. Bardzo przepraszam za niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lkosz napisał(a):

a to wy tu tak na poważnie? w sensie - oczekujecie w kilku typów tłumaczenia się admina na konkurencyjnym forum?

 

Dokładnie tak, co widać powyżej.

Nie nazwałbym jednak tego "tłumaczeniem się", tylko zwykłym udzieleniem informacji, co miało miejsce w tym wątku wielokrotnie przy różnych okazjach. 

Zdaję jednak sobie sprawę, że ktoś taki jak @lulu może zmienić podejście w kwestii wymiany opinii i informacji (słusznie zresztą) na widok żartów wplecionych w temat.

Możemy się nie zgadzać, ale traktujmy się w tym specyficznym wątku poważnie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, lulu said:

 cóż, jestem pierwszą osobą zainteresowaną aby znaleźć skuteczne i możliwe do finansowego udźwignięcia rozwiązanie.

 

Chyba sobie z nas zartujesz albo gorzej. Wypominane wyzej pato posty nadal na astromaniaku sa widoczne i Ty kompletnie nic sobie z tego faktu nie robisz. Gdyby Ci na astromaniaku zalezalo to zniklby one w  mgnieniu oka - o zlozeniu w ofierze ekologowi killku moderatorow juz nawet nie wspominam. Zastanawiam sie czy to duma i ego pana admina nie pozwala na usuniecie pato-materialow, mimo ze szkodza forum (jak google zbanuje reklamy z adsense to sie wtedy obudzisz) jesli uzytkownik nie dopelni obowiazku klikniecia w przycisk zglos, bo takie "zglaszanie" przez konkurencyjne forum to jak domniemuje szczegolna oznaka braku szacunku dla wielce wielmoznego pana administratora i na starcie powinna zostac zignorowana. Takze lulu nie pisz ze Ci zalezy na astromaniaku, bo kpisz z nas tymi pustymi slowami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mkowalik napisał(a):

Wypominane wyzej pato posty nadal na astromaniaku sa widoczne i Ty kompletnie nic sobie z tego faktu nie robisz. 

Może są potrzebne,  np. po to żeby Ciebie drażnić. Albo pokazać że całe 2 wątki ekologa zostały strollowane przez linczującą gawiedź .
 

8 minut temu, mkowalik napisał(a):

o zlozeniu w ofierze ekologowi killku moderatorow juz nawet nie wspominam. 

Dobre, jako były moderator nie patrzyłem z takiej perspektywy.
Ale trochę skomplikowane- moderatorzy złożeni w ofierze kozłowi ofiarnemu...

:g:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Lukacz said:

Może są potrzebne,  np. po to żeby Ciebie drażnić. Albo pokazać że całe 2 wątki ekologa zostały strollowane przez linczującą gawiedź .
 

 

Nie draznia mnie, nie moje forum. Jesli nie znikna to nie ma co liczyc na to ze poziom tresci na maniaku podniesie sie.  Od taki to barometr jakosci forum i jak adminowi bardzo zalezy.

 

24 minutes ago, Lukacz said:

Dobre, jako były moderator nie patrzyłem z takiej perspektywy.
Ale trochę skomplikowane- moderatorzy złożeni w ofierze kozłowi ofiarnemu...

 

Zauwaz fakt, ze Ekolog na maniaku radosnie pisze, a Was tam nie ma.

 

Biorac pod uwage, ze kilka miesiecy temu adminiatracja maniaka (w tym lulu) stanela przed wyborem albo moderatorzy albo ekolog, porownanie ze zlozeniem w ofierze na oltarzu jest chyba trafione.

 

Ekolog w swej radosnej i niczym nie ograniczonej tworczosci zapomnial o swoim slubie milczenia do konca maja i dalej postuje 🙂

Edytowane przez mkowalik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mkowalik napisał(a):

Ekolog w swej radosnej i niczym nie ograniczonej tworczosci zapomnial o swoim slubie milczenia do konca maja i dalej postuje 🙂

Nie  no, jakieś ograniczania są - zwróciłeś uwagę  jak maniakowy Hyde Park został opalikowany wytycznymi (regulaminem)?

Co do "ślubu" , zwróciłem uwagę na tę, najwyraźniej zbyt pośpieszną deklarację  https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?p=635928#p635928.
Ale chyba coś nabroiłem tym wpisem, dostałem za to od "Kierownika  technicznego" ostrzeżenie, wyjątkowe bo pierwsze odkąd jestem zarejestrowany na AM.

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lukacz said:

Nie  no, jakieś ograniczania są - zwróciłeś uwagę  jak maniakowy Hyde Park został opalikowany wytycznymi (regulaminem)?

 

Nie, bo i po co? We wcześniejszej wersji regulaminu był zakaz komentowania ofert na giełdzie, ale zupełnie nie przeszkadzał on administratorom w komentowaniu ofert ich  znajomych :-).

 

1 minute ago, Lukacz said:


Co do "ślubu" , zwróciłem uwagę na tę, najwyraźniej zbyt pośpieszną deklarację  https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?p=635928#p635928.
Ale chyba coś nabroiłem bo dostałem za to wyjątkowe bo pierwsze ostrzeżenie, odkąd jestem zarejestrowany na AM.

 

Czy można wiedzieć jak szanowna administracja uzasadniła ostrzeżenie? Może jest jakieś nie pisane prawo, żeby nie drażnić użytkowników ze znajmościami u administracji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mkowalik napisał(a):

 

Chyba sobie z nas zartujesz albo gorzej. Wypominane wyzej pato posty nadal na astromaniaku sa widoczne i Ty kompletnie nic sobie z tego faktu nie robisz. Gdyby Ci na astromaniaku zalezalo to zniklby one w  mgnieniu oka - o zlozeniu w ofierze ekologowi killku moderatorow juz nawet nie wspominam. Zastanawiam sie czy to duma i ego pana admina nie pozwala na usuniecie pato-materialow, mimo ze szkodza forum (jak google zbanuje reklamy z adsense to sie wtedy obudzisz) jesli uzytkownik nie dopelni obowiazku klikniecia w przycisk zglos, bo takie "zglaszanie" przez konkurencyjne forum to jak domniemuje szczegolna oznaka braku szacunku dla wielce wielmoznego pana administratora i na starcie powinna zostac zignorowana. Takze lulu nie pisz ze Ci zalezy na astromaniaku, bo kpisz z nas tymi pustymi slowami.

Może chodzić  o Google adds... Ekoś smętnymi  pierdami generuje ruch. Sprawa z ekologią przyśnie i nasz Romciu znów rozwinie skrzydła.

Nie ma co pozbywać się to kury, która znosi złote jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mkowalik napisał(a):

Czy można wiedzieć jak szanowna administracja uzasadniła ostrzeżenie? Może jest jakieś nie pisane prawo, żeby nie drażnić użytkowników ze znajmościami u administracji?


Nie jestem tego pewnien,   pkt 11 regulaminu AM brzmi:
Indywidualne decyzje Moderatora lub Administratora dotyczące konkretnych użytkowników, wpisów lub tematów nie podlegają publicznej dyskusji. Aby uzyskać wyjaśnienia lub interweniować w sprawie takich decyzji, prosimy o kontakt z Moderatorem lub administracją Serwisu za pośrednictwem Poczty Prywatnej lub korzystając ze strony Zespół i kontakt

Teoretycznie po ujawnieniu treści uzasadnienia mógłbym otrzymać kolejne ostrzeżenie o treści np.

"W związku z napisanym przez Ciebie postem na Forum Astropolis.pl otrzymales ostrzeżenie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignisdei napisał(a):

Może chodzić  o Google adds... Ekoś smętnymi  pierdami generuje ruch. Sprawa z ekologią przyśnie i nasz Romciu znów rozwinie skrzydła.

Nie ma co pozbywać się to kury, która znosi złote jaja...

Może tak być.

BTW - "Romciu" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Lukacz said:


Nie jestem tego pewnien,   pkt 11 regulaminu AM brzmi:
Indywidualne decyzje Moderatora lub Administratora dotyczące konkretnych użytkowników, wpisów lub tematów nie podlegają publicznej dyskusji. Aby uzyskać wyjaśnienia lub interweniować w sprawie takich decyzji, prosimy o kontakt z Moderatorem lub administracją Serwisu za pośrednictwem Poczty Prywatnej lub korzystając ze strony Zespół i kontakt

Teoretycznie po ujawnieniu treści uzasadnienia mógłbym otrzymać kolejne ostrzeżenie o treści np.

"W związku z napisanym przez Ciebie postem na Forum Astropolis.pl otrzymales ostrzeżenie..."

 

Czy ten paragraf 22 (znaczy 11) to jakiś nowy wytwór naszej administracji?

 

 

 

Moim zdaniem ten punkt to typowa korpo CENZURA. Dobrze, że przy rejestracji nie każą weksla wysłać pod zastaw, żeby przymuszać do pozytywnego mówienia o adminach pod groźbą kary finasowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkowalik myślę że te pytania czy zastrzeżenia byłoby dobrze zadać przede wszystkim  na AM. 

Ja tam odważyłem się trochę podyskutować  o regulaminie, o powodach (celach) udzielania licencji na treści użytkowników .
Ale nie gwarantuję że odpowiedzi  czy sposób prowadzenia dyskusji mogą Cię usatysfakcjonować, zresztą sam zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Lukacz said:

@mkowalik myślę że te pytania czy zastrzeżenia byłoby dobrze zadać przede wszystkim  na AM. 

Ja tam odważyłem się trochę podyskutować  o regulaminie, o powodach (celach) udzielania licencji na treści użytkowników .
Ale nie gwarantuję że odpowiedzi  czy sposób prowadzenia dyskusji mogą Cię usatysfakcjonować, zresztą sam zobacz.

 

OMG. Pisać jak do ściany (i marnować swój czas), że Ci się chce jeszcze, podziwiam. To podzielisz się powodem ostrzeżenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.