Skocz do zawartości

Zimowe konstelacje na Wołowcu


orlen

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, flamezz napisał:

Fajne ujęcie, ja bym jednak postawił na mniejsze wyciągnięcie i mniejsze odszumienie bo z nieba się zrobiło lekkie mydełko i przejaskrawione kolory :)

@flamezzproponuję, żebyś wyszedł tam w podobnych warunkach, zrobił mozaikę i wrzucił tutaj. Mniej odszumione, żeby z nieba nie zrobiło się lekkie mydełko i przejaskrawione kolory.

 

@orlen zazdroszczę i zdjęcia i wycieczki. Ale następnym razem weź tlen ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patrix napisał:

@flamezzproponuję, żebyś wyszedł tam w podobnych warunkach, zrobił mozaikę i wrzucił tutaj. Mniej odszumione, żeby z nieba nie zrobiło się lekkie mydełko i przejaskrawione kolory.

 

@orlen zazdroszczę i zdjęcia i wycieczki. Ale następnym razem weź tlen ;)

Co się sapiesz. Napisałem,(nie tylko ja) że fajny kadr i warto obrobić na nowo bo jest duży potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flamezz nie sapie się. Co to za słowo???

 

18 minut temu, flamezz napisał:

Co się sapiesz.

Nie powinno być w tym zdaniu znaku zapytania zamiast kropki? Ale oceniam foty widać inaczej niż Ty. Wyjdź tam, zrób to samo, obrób i wrzuć na forum. Wtedy się będę sapał ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, patrix napisał:

@flamezz nie sapie się. Co to za słowo???

 

Nie powinno być w tym zdaniu znaku zapytania zamiast kropki? Ale oceniam foty widać inaczej niż Ty. Wyjdź tam, zrób to samo, obrób i wrzuć na forum. Wtedy się będę sapał ;)

 

 

 

A to nie mogę wyrazić słów krytyki bo ja nie zrobiłem? xD Tak samo nie mogę ocenić jedzenia w restauracji bo sam nie zrobiłem? XD Czy może nie mogę krytykować bo autor focił w trudnych warunkach? Wiem! Teraz wszystkie moje fotki będę robić tylko w zimę i nikt nie będzie mógł go skrytykować bo powiem ,żeby zrobił sam lepsze u mnie na podwórku i sam obrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowna dyskusja Panowie, obrobilem tak jak obrobilem z bardzo  konkretnego powodu i tym powodem nie jest że inaczej nje umiem. A że części astro fotografów taki styl się nie podoba, so be it. Mam w planach również stylistykę która powinna się spodobać również na astropolis, ale na to będzie inny czas :)

krytykę sobię cenię i biorę do serca i prosiłbym o nie sapanie, bo najbardziej to nie trawię buractwa. Środowisko astro kojarzy mi się z wybitnymi umysłami naukowo artystycznymi i Chciałbym żeby tak zostało. 

 

dziękuję :)

  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, flamezz napisał:

 Wiem! Teraz wszystkie moje fotki będę robić tylko w zimę i nikt nie będzie mógł go skrytykować bo powiem ,żeby zrobił sam lepsze u mnie na podwórku i sam obrobił.

Ależ rób co chcesz. Możesz nawet wyjść na K2 bez tlenu i robić zdjęcia. Ale my tutaj dyskutujemy o tej akurat fotografii, a nie o Twoich predyspozycjach wyjścia w góry i pokazania, że możesz lepiej.

Zrobił człowiek coś fajnego, w sumie nie ktoś tylko @orlen i pomimo wad tego zdjęcia, które pewnie każdy widzi, to powinniśmy takie projekty wspierać, a nie  z góry pisać, że mydło i mniejsze odszumianie.

 

Dla mnie taka wyprawa i taka sesja zdjęciowa byłaby chyba najbardziej wartościową wycieczką w góry w życiu, a to chyba bardziej o to tu chodzi , niż o mydło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patrix napisał:

Ależ rób co chcesz. Możesz nawet wyjść na K2 bez tlenu i robić zdjęcia. Ale my tutaj dyskutujemy o tej akurat fotografii, a nie o Twoich predyspozycjach wyjścia w góry i pokazania, że możesz lepiej.

Zrobił człowiek coś fajnego, w sumie nie ktoś tylko @orlen i pomimo wad tego zdjęcia, które pewnie każdy widzi, to powinniśmy takie projekty wspierać, a nie  z góry pisać, że mydło i mniejsze odszumianie.

 

Dla mnie taka wyprawa i taka sesja zdjęciowa byłaby chyba najbardziej wartościową wycieczką w góry w życiu, a to chyba bardziej o to tu chodzi , niż o mydło?

Na prawdę podziwiam wyczyn autora, może go za skromnie opisałem :) Ale myślę, że przy takim poświęceniu i świetnym kadrze warto dopracować niebo, żeby było jeszcze lepsze. Tylko o to mi chodziło.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.