Skocz do zawartości

Zimny napój w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Behlur_Olderys napisał:

Jakby coś do mnie numer:

Sześć dziewięć trzy 

Sto osiemdziesiąt osiem 

Sto dwadzieścia

 

Postaram się być wcześniej i zatroszczyć się o miejsce

 

 

Sprytny sposób z tym numerem (dobrze, że nie dałeś całki oznaczonej do wyliczenia ;)).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.08.2021 o 00:09, dobrychemik napisał:

Rozwijamy się, tym razem skład był pięcioosobowy :)

 

To może zacznijcie pisać na jakimś forum AA? I nie mam na myśli żadnej Astronomi Amatorskiej :stout:Często bywam ostatnio w Kraku, więc może i do Was zawitam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam pytanie od kolegi @Mareg: jak wyjaśnić swojej babci, że prędkość światła się nie zmienia w różnych układach odniesienia? (o ile dobrze pamiętam...?)

Wciąż aktualne ale proszę się na forum nie produkować tylko przy stoliku ;)

 

 

 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tuvoc napisał:

Jestem bardzo chętny - w ramach szeroko zakrojonych działań związanych z profilaktyką uzależnień chętnie poprowadzę pogadankę pt.: "Dlaczego Astronomia i jak nie dać się złapać".

 

Sądząc z bogatego opisu sprzętu w stopce (GSO 254/1000, SW 200/1000, TS APO 65Q, NEQ6 i HEQ5, ASI 294MC Pro, ASI 462MC, ASI 290MM, EOS 800d mod.) twierdzę, że NIE MASZ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI, bo nadal jesteś na etapie zbieractwa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobrychemik napisał:

 

Sądząc z bogatego opisu sprzętu w stopce (GSO 254/1000, SW 200/1000, TS APO 65Q, NEQ6 i HEQ5, ASI 294MC Pro, ASI 462MC, ASI 290MM, EOS 800d mod.) twierdzę, że NIE MASZ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI, bo nadal jesteś na etapie zbieractwa :D

Oskarze, no właśnie - park maszynowy wciąż się powiększa, a ja nie dałem się jeszcze przyłapać ;) Poza tym znasz święte zaklęcie każdego zbieracza? - "ale to już naprawdę finalny, docelowy setup!".

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dobrychemik napisał:

 

Na zdjęciu są, alfabetycznie, Bartek, Lech, Maciek, Marek i Oskar.

 

OK. Ale wymieniasz pięciu, a ten szósty? Rozumie, że rodo, ale bez przesady. Masz przecież na 100% filtr, który przepuszcza jeszcze nicki z forum ;)

IMG_20210828_214009.jpg.b68d0bfc553bbe01d75dfe16469e4655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dobrychemik napisał:

Na zdjęciu jesteśmy nie do rozpoznania, bo Bartek zrobił odbicie lustrzane. Zrób flipa zdjęcia i wszystko będzie oczywiste :)

 

Na zdjęciu są, alfabetycznie, Bartek, Lech, Maciek, Marek i Oskar.

 

 

Bartek nie ma zegarka. Lech nie jest ubrany na szaro. Maciek nie trzyma w ręku piwa, Marek nie jest autorem zdjęcia, a Oskar nie pił herbaty. 

 

Prościej się już nie da ;)

  • Lubię 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek mi pasuje. W sobotę nie dam rady.

 

Gdybyśmy wybrali czwartek, to wtedy proponuję lokal, który zamykają o 22:00 - nie będzie problemu, że ktoś nie może, bo nazajutrz do pracy. Znam jedno bardzo fajne miejsce na południu Krakowa pasujące na takie krótsze spotkanie - Tutti Santi przy Zakopiance.

Edytowane przez dobrychemik
  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.