Skocz do zawartości

Wydruki astrofotek i nie tylko


DarX86

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw muszę zrobić zdjęcia, na które nie szkoda papieru.

 

?

 

A jak z pakowaniem do przesyłki? Przeżyje Kuriera Barbarzyńcę?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zrobię jakieś zdjęcie, które będzie nadawało się do druku, to chętnie skorzystam :)

Dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość u użytkownika z forum. Zapisuję w zakładkach (i w głowie ;)) i będę się odzywał w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Herbert West napisał:

Najpierw muszę zrobić zdjęcia, na które nie szkoda papieru.

 

?

 

A jak z pakowaniem do przesyłki? Przeżyje Kuriera Barbarzyńcę?

Czasem chce się mieć zdjęcie swojego autorstwa na ścianie, mimo świadomości niedociągnięć jakie ono posiada ;) 
Do wysyłki staram się pakować solidnie. Jeśli kurier barbarzyńca nie będzie wyposażony w siekierę, to wydruk powinien dotrzeć cało :) Tej wielkości wydruki da się jeszcze wysłać "na płasko" bez pakowania w tubę. Do usztywnienia używam twardej płyty pilśniowej/hdf i całość zapakowana w karton. 

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu szukam miejsca gdzie mogę wydrukować zdjęcie ale na materiale który przepuszcza światło. Zamierzam zdjęcia podświetlać od spodu coś na wzór plakatów w kinach czy reklam na ulicach. @DarX86 jesteś w stanie coś takiego zaproponować?

 

BTW ostatnia praca ze smokami kosmos!!!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@everr czym zamierzasz podświetlać ? jakaś taśma led dookoła czy coś innego? Na razie nie mam nic konkretnego na myśli, ale spróbuję coś potestować jak będę znał sposób oświetlenia. 
 

14 minut temu, everr napisał:

BTW ostatnia praca ze smokami kosmos!!!

Dzięki, to praca koleżanki z sąsiedniego forum (zdjęcie obrazu przez Nią namalowanego). Można podejrzeć inną Jej twórczość wpisując na instagramie "aleksa.krzemien".

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2022 o 14:33, DarX86 napisał:

@everr czym zamierzasz podświetlać ? jakaś taśma led dookoła czy coś innego? Na razie nie mam nic konkretnego na myśli, ale spróbuję coś potestować jak będę znał sposób oświetlenia. 
 

Dzięki, to praca koleżanki z sąsiedniego forum (zdjęcie obrazu przez Nią namalowanego). Można podejrzeć inną Jej twórczość wpisując na instagramie "aleksa.krzemien".

Dookoła raczej mnie nie zadowala. Chciałbym mieć równe podświetlenie "od tyłu". Najlepiej to wykorzystałbym jakąś matrycę z komputera lub telewizora. Myślałem też nad samoróbką typu głęboka rama, diody i mleczna plexa ale chyba taniej będzie kupić matrycę od starego lapka i wyrzeźbić ramkę.

 

Podejrzałem prace i są niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, everr napisał:

Chciałbym mieć równe podświetlenie "od tyłu".

Są tablety graficzne A3 i A4. Niektórzy (ja też) stosują je jako flatownice. Np. takie. 

https://pl.aliexpress.com/item/33051606687.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.32923a6dDXRecx&algo_pvid=c0d6ccd4-b096-4d87-852e-483af0f3892a&algo_exp_id=c0d6ccd4-b096-4d87-852e-483af0f3892a-12&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"67393571046"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!!100.75!!!!!%402100bdd016581351382154266e64c4!67393571046!sea

Edytowane przez apolkowski
  • Lubię 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ogłoszenie aktualne. 
Trochę mniej standardowe podejście. Wydruk ma rozmiary 64cmx48cm i składa się z trzech elementów naklejonych na piankę. 
Chciałem zrobić zdjęcie wydruku na ścianie, ale córka zaprotestowała, że nie chce mieć smoków w pokoju :)
IMG_9795.thumb.jpg.c45241a741e620e4cb5bb6e2c99da013.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.