Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Prezydent Kaczyński odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, fotoreporterzy natychmiast zaczęli strzelać fotki. Na to Kaczyński:

- Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu "Kaczka i świnie" czy coś takiego...

- Ależ skąd panie Prezydencie! - odpowiadają

reporterzy. Wszystko bedzie cacy.

Nazajutrz ukazuje sie gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń z podpisem:

"Lech Kaczyński (trzeci od lewej)".

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec lat 60-ych, Moskwa, zima, godzina 5 rano. Pusta, nieoświetlona ulica, do pracy w fabryce szybkim krokiem szła Natasza Iwanowna. Gdy przechodziła koło jednej z wielu odrapanych, ciemnych kamienic z bramy wybiegło czterech chłopaków. Przewrócili ją na ziemię, zadarli kieckę, ściągnęli ciepłe barchanowe majty i szybko uciekli. Ponieważ brygada Nataszy brała udział w konkursie na najlepszy socjalistyczny kolektyw robotniczy i wszystkie spóźnienia błly bardzo źle widziane, kobieta nie poszła na milicję, żeby zawiadomić o zajściu, tylko otrzepała się ze śniegu i jeszcze szybciej poszła w stronę swojego zakładu pracy. Przepracowała sumiennie całą dwunastogodzinną zmianę i po 17, zmęczona udała się w drogę powrotną do domu. Gdy szła ośnieżoną ciemną ulicą wydychając z wysiłku kłęby pary, z jednej z bram wypadło znowu czterech chłopaków. Przewrócili ją na ziemię, zadarli kieckę i na dupę naciągnęli jej grube barchanowe majtochy. Najwyższy z nich wcisnął jej jeszcze w rekę kawałek kartki i tak jak rano uciekli. Natasza Iwanowna przestraszona wstała, otrzepała się ze śniegu i pędem pobiegła w stronę domu. Jednak, gdy przebiegała koło jednej z nielicznych latarni zerknęła na kartkę. Było tam napisane niezgrabnymi literami:

- Były brudne. Teraz są czyste. Timur i jego drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA. Blondynka ubiega się o pracę w charakterze zastępcy szeryfa. Ten

> zadaje

> jej kolejno pytania:

> - Ile jest jeden dodać jeden?

> - Jedenaście.

> - Ahaa... A jaki dzień tygodnia zaczyna się na literę "W"?

> - Wczoraj.

> - Taaak... No a może powie mi pani, kto dokonał morderstwa Abrahama

> Lincolna?

> - Nie wiem.

> - No to niech pani pójdzie do domu i zastanowi się nad tym; damy pani

> znać.

> Blondynka wychodzi z pokoju, a tam na korytarzu czekają jej znajome.

> Pytają

> jak jej poszło.

> - Świetnie! - mówi blondynka. - Pierwszy dzień w pracy i przydzielili

mi

> sprawę. I to od razu morderstwo!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tam znalezc lepsze "rodzynki", np. unikatowa garazowke kiedy Enya spiewala jeszcze razem z Prodigy :Dhttp://video.google.com/videoplay?docid=76...63022572&q=enya To bylo chyba jeszcze wtedy jak wszyscy razem dorabiali w Mac-u :szczerbaty:

Edytowane przez escom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy pytacie co w tym smiesznego ja zadaje sobie pytanie co jej w glowie siedzialo i ze smiechu wytrzymac nie moge :banan:

 

No nic, to nie miejsce na dyskusje, sprobuje teraz trafic w szersze gusta :Beer:

 

Kobieta z rana dzwoni do swojego

szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora.

- A co pani jest? - pyta szef.

- Mam jaskrę analną.

- że co!? Czym to się objawia??

- Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.