Skocz do zawartości

Fotochemik: M31 i niespieszny postęp


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię takie wątki, gdzie mogę odnaleźć siebie ;) 
Odnieść się do tego gdzie aktualnie jestem (gdzieś tak pomiędzy rokiem 2019 a 2021 z Twojego postu) i gdzie mogę się znaleźć, wraz dalszą nauką i zbieranym doświadczeniem  :)

PS. A pokazany postęp bardzo fajny!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marvaz napisał(a):

Postep cieszy :)

Kolor podkrec Oskar bo to blade strasznie jest :)

 

Zgadzam się, to bardzo przyjemne popatrzeć na siebie w retrospektywie i cieszyć się postępem niż tylko oglądać innych i tylko ścigać się. To pierwsze jest moim zdaniem esencją tej pasji.

 

Co do kolorów to też się zgodzę, chociaż poleciłbym delikatnie podejść. Za dużo landrynek i kiczu wokoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze! Jedyna rzecz, której brakuje to już wiesz co :-)

Edytowane przez Herbert West
  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kriss2022 napisał(a):

I co jednak astroforografia ro w zasadzie 90% grafika/obróbka. Brawo no. 

 

Swoją drogą ciekawy postęp. Eh 

 

Zauważ, że z roku na rok mam inny sprzęt, coraz lepszy. I frajda w trakcie zbierania materiału też jest większa niż przy obróbce - przynajmniej ja tak mam. Oczywiście muszę przyznać, że przejście na pełną wersję Pixa to wielki skok jakościowy. Jest to wspaniałe narzędzie. Ale i tak wolę podglądać kolejne klatki generowane przez AsiAir :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dobrychemik napisał(a):

 

Zauważ, że z roku na rok mam inny sprzęt, coraz lepszy. I frajda w trakcie zbierania materiału też jest większa niż przy obróbce - przynajmniej ja tak mam. Oczywiście muszę przyznać, że przejście na pełną wersję Pixa to wielki skok jakościowy. Jest to wspaniałe narzędzie. Ale i tak wolę podglądać kolejne klatki generowane przez AsiAir :)

 

Ja się troje broni nogami od tego Pixa. Jestem zupełnie ciemny w obróbce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Kriss2022 said:

Jestem zupełnie ciemny w obróbce 

 

Też byłem, zanim nie zacząłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Herbert West napisał(a):

 

Też byłem, zanim nie zacząłem.

Kolego bez przesady. Obserwuję Twoje pracę od jakiegoś czasu i nie zauważyłem zebys byl ciemny w obróbce. 

 

Więcej wiary Chłopaki.

Mowisz, że same plusy po przejściu na Pixa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss, mógłbyś poświecić chwilkę czasu na poprawę tych niechlujnie napisanych postów? Jakoś u Ciebie na FB nie widzę takich gniotów a tutaj trzeba Cię rozszyfrować..

"Ja się troje broni nogami od tego Pixa. " no miej litość !!!  :)

A wracając do narzędzi o których piszecie : one same nie działają- wymagają sporo czasu aby je opanować. I nie zawsze pomagają tu wideotutoriale z neta, bo praktycznie każda fotka to inna obróbka i inne parametry.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość na chwilę napisał(a):

Kriss, mógłbyś poświecić chwilkę czasu na poprawę tych niechlujnie napisanych postów? Jakoś u Ciebie na FB nie widzę takich gniotów a tutaj trzeba Cię rozszyfrować..

"Ja się troje broni nogami od tego Pixa. " no miej litość !!!  :)

Przepraszam za błędy. Poprawie. Będę sprawdzał przed wysłaniem posta. 

 

27 minut temu, Gość na chwilę napisał(a):

Ja się troje broni nogami od tego Pixa. " no miej litość !!! 

Mialobyc :

Ja się bronię rękoma i nogami od tego Pixa. 

 

PRZEPRASZAM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.