Skocz do zawartości

IC 2177 - Mewa


licho52

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bomba, a zwłaszcza gwiazdy !

W sho masz lepszy detal ale gorsze gwiazdy :)

Kolorystycznie bardzie do mnie przemawia twoja wersja autorska kolorów, chociaż SHO też bardzo fajne.

A dasz radę wyciągnąć w wersji 1 detal jak z sho?

Edytowane przez Afur
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Afur napisał(a):

Dla mnie bomba, a zwłaszcza gwiazdy !

W sho masz lepszy detal ale gorsze gwiazdy :)

Kolorystycznie bardzie do mnie przemawia twoja wersja autorska kolorów, chociaż SHO też bardzo fajne.

A dasz radę wyciągnąć w wersji 1 detal jak z sho?

 

Wielkie dzięki, bardzo wątpie by się udało z detalem, w RGB kontrasty są mniejsze a przez to ostrość.  Gwiazdy w SHO nie wybijają się ponieważ są mocne kolory tła.

 

12 godzin temu, simarik napisał(a):

Miodzio :) 

Pięknie wyszło - to moim zdaniem najładniejsza Mewa robiona z Polski. "Wisienką na Mewie są gwiazdki". Przy tak niskim położeniu ciężko się pracuje, a u Ciebie efekt jest świetny.

Też podchodziłem do tego obiektu i wiem, że nie jest tam łatwo.

 

Dziękuję za tak miłą opinię, ten obiekt w czystym RGB byłby bardzo trudny - dlatego też wersja hybrydowa.  W narrowbandzie jesteśmy w stanie skompensować wpływ atmosfery przez dłuższą integrację. 

 

12 godzin temu, Gość na chwilę napisał(a):

Brawo Leszek! Jedna z lepszych prezentacji tego obiektu - bez wątpienia.

Żałuję że już nie ma Polskiego APODa. Byłbyś kolekcjonerem :)

 

Duże dzięku Maćku, robię to dla siebie, pewnie jak większość z nas, ale zawszę cieszę się że się podobają i z wyróżnień.   Każdy też wie że Twoja kolekcja jest imponująca.  Nigdy chyba nie poszukiwałem projektu w archiwach Astropolis którego nie miałby zdjęcia Twojego autorstwa.

 

8 godzin temu, Tuvoc napisał(a):

Postawiłeś wysoko poprzeczkę! Aż się boję pokazać swojego pt..... wróóóóóć - swoją Mewę :D

 

7 godzin temu, mirekk napisał(a):

Dawno człowiek nic tak ładnego nie oglądał...

 

6 godzin temu, Marvaz napisał(a):

Dla mnie SHO.

Super praca :)

 

 

Dziękuję Wam, co do SHO to dlatego dołączyłem tą wersję bo wiem że może się podobać, cieszę się że przypadła Ci do gustu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.