Skocz do zawartości

Michał Kałużny w Sky and Telescope !!!


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Michał,

 

Chciałem serdecznie pogratulować.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: Michała zdjęcie komety McNaughta zostało wydrukowane w najnowszym numerze S&T.

 

Serdeczne Gratulacje jeszcze raz!

 

Tiamat

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

Ufff.... Bardz dziękuję za wszystkie gratulacje, oczywiście strasznie się cieszę z tej publikacji i sprawiła mi ona ogromną radość. Pewni to co powiem będzie banałem, ale tak naprawdę to trafiłem po prostu w odpowiednie miejsce i o odpowiednim czasie - często jest tak, że takie zdjęcia po prostu się trafiają.

Myślę za to, że dużo ważniejsze jest to, że zdjęcie nie jest robione jakimś super drogim sprzętem a na dokładkę teleskop wisi na zwykłym statywie foto. Druga sprawa to to, że nie należy się pękać i zdjęcia trzeba pokazywać. Jest sporo for asto, czy galerii gdzie można swoje zdjęcia publikować, a to jedno jedyne, które jak się okazuje może być wydrukowane nawet w S&T może być nastepnym zrobionym przez każdego z nas, czego tak naprawdę życzę wszystkim !

 

s. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.... Bardz dziękuję za wszystkie gratulacje, oczywiście strasznie się cieszę z tej publikacji i sprawiła mi ona ogromną radość. Pewni to co powiem będzie banałem, ale tak naprawdę to trafiłem po prostu w odpowiednie miejsce i o odpowiednim czasie - często jest tak, że takie zdjęcia po prostu się trafiają.

Myślę za to, że dużo ważniejsze jest to, że zdjęcie nie jest robione jakimś super drogim sprzętem a na dokładkę teleskop wisi na zwykłym statywie foto. Druga sprawa to to, że nie należy się pękać i zdjęcia trzeba pokazywać. Jest sporo for asto, czy galerii gdzie można swoje zdjęcia publikować, a to jedno jedyne, które jak się okazuje może być wydrukowane nawet w S&T może być nastepnym zrobionym przez każdego z nas, czego tak naprawdę życzę wszystkim !

 

s. pozdrawiam :)

 

Nie bądź przesadnie skromy. Wszyscy wiemy, że jest to suma wszystkiego, co było wcześniej. Wbrew pozorom - nic nie dzieje się przypadkowo. A kto zły z zazdrości, niech się o ścianę ubije (a wiemy, że tacy niestety są)!

 

Szczerze mówiąc, jak już na blogu pisałem, to jedna z najpiękniejszych fotografii komet jakie moje oczy widziały. Chcę taką odbitkę. Michał - proszę - sprzedaj mi jedną kopię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Michała :helo: . Cieszymy się razem z nim, bo jest członkiem naszej polskiej astromiłośniczej społeczności :).

 

I bardzo ważne to co napisał. Często nie trzeba mieć super sprzętu, aby zrobić bardzo dobrą i ciekawą fotkę. Trzeba być w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu i mieć pomysł na dobre ujęcie. Michał od lat szuka takich odpowiednich miejsc, a że ma pomysły na astro-fotki, to i efekty przychodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.