Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Kubica "łyknął" Heikki Kovalainena. Już jest na 11 tej pozycji.

----------------------------------------------------------------

 

Po przetasowaniach z tankowaniem i po awarii bolidu Raikkonena

Kubica jest już 9.

--------------------

Już 7......

 

------------------

Po wizycie w Pit Stopie ----- 13 ---będize ciężko z "pudłem"

----------------

Na 14 jadących bolidów - czyli przedostatni....

----------------------------

Alonso fantastycznie wyprzedza Massę.....I-love-this-game

------------------------------

Robert -----11

--------------------------------

W czym tkwi tajemnica Teamu Brown??????????????

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Button

2. Vettel, Kubica, Massa,

3. Kubica 3

 

Wersja optymistyczna

 

Adamie - typy należy wpisywać przed rozpoczęciem wyścigu. Stawiasz mnie w niezręcznej sytuacji wpisując je w momencie rozpoczęcia zawodów. Teraz tylko od pozostałych uzależniam, czy je uznać. Jeżeli ktoś jest przeciw proszę wpisać informację tutaj lub przesłać na PW.

 

To jest tylko luźna zabawa i dlatego robię wyjątek i pytam co zrobić, dając szansę uznania typów. Bo im więcej uczestników w grze, tym lepiej. W innym przypadku jako organizator wpisałbym wprost - przykro mi, ale za późno.

 

Jednocześnie dodaję, że nie będzie już takich wyjątków. Jeżeli wyścig rozpoczyna się o 14:00, to typy należy wpisać do 13:59. Nie może być tak, że o 14:03 jeszcze uznajemy, a o 14:07 już nie. Granicą jest - START.

 

A swoją drogą już wiem, że przy następnej edycji trzeba będzie nieco zmienić zasady typowania. Na przykład punkty dla Kubicy przyznawać za plus - minus pięć pozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Hiszpanii - klasyfikacja

 

1. Ania - 5

1. Kamil K - 5

1. meynard - 5

1. mlody 188 - 5

1. M.K. - 5

1. Tomi - 5

7. Adam - 4 (?)

8. m_jq2ak - 1

8. Robert B - 1

 

 

Klasyfikacja po 4 GP

 

1. Ania - 17

2. M.K. - 15

2. mlody188 - 15

4. meynard - 14

5. Tomi - 13

6. Kamil K. - 9

7. m jq2ak - 6

7. Robert_B - 6

9. Adam - 4 (?)

9. jarzbi - 4

 

Proszę sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie - typy należy wpisywać przed rozpoczęciem wyścigu. Stawiasz mnie w niezręcznej sytuacji wpisując je w momencie rozpoczęcia zawodów. Teraz tylko od pozostałych uzależniam, czy je uznać. Jeżeli ktoś jest przeciw proszę wpisać informację tutaj lub przesłać na PW.

 

To jest tylko luźna zabawa i dlatego robię wyjątek i pytam co zrobić, dając szansę uznania typów. Bo im więcej uczestników w grze, tym lepiej. W innym przypadku jako organizator wpisałbym wprost - przykro mi, ale za późno.

 

Jednocześnie dodaję, że nie będzie już takich wyjątków. Jeżeli wyścig rozpoczyna się o 14:00, to typy należy wpisać do 13:59. Nie może być tak, że o 14:03 jeszcze uznajemy, a o 14:07 już nie. Granicą jest - START.

 

A swoją drogą już wiem, że przy następnej edycji trzeba będzie nieco zmienić zasady typowania. Na przykład punkty dla Kubicy przyznawać za plus - minus pięć pozycji ;)

Wpisałem jeszcze przed startem na próbę czy zgadnę - ale najsprawiedliwiej będzie wywalić.

Nie ma co się drobiazgami w życiu przejmować.

Po co zamieszanie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem jeszcze przed startem na próbę czy zgadnę - ale najsprawiedliwiej będzie wywalić.

Nie ma co się drobiazgami w życiu przejmować.

Po co zamieszanie robić.

 

 

faktycznie mogło być przed startem, bo ja na wyścig do domu wpadłem o 14:00 (równiutko, już myślałem że przegapiłem start) :D to dopiero ruszali do rozgrzania opon.

ale nie zmienia faktu, że godzina 14.00 to 14.00 i wtedy powinno się zamknąć zakłady ;D

ale i tak jestem za tym żeby uznać wynik Adama ;) jako pierwszy i ostatni przypadek :)

 

pozdrawiam

 

edit:

odnośnie samego wyścigu...

Liczyłem, że będzie o wiele lepiej, a tutaj nie za dobrze :(. ciekawe czy doczekamy się jakiś porządnych wyników w tym sezonie od BMW Sauber...

Edytowane przez mlody188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem jeszcze przed startem na próbę czy zgadnę - ale najsprawiedliwiej będzie wywalić.

Nie ma co się drobiazgami w życiu przejmować.

Po co zamieszanie robić.

 

I traktuję to jak drobiazg, mając nadzieję, że inni za to nie natrą mi uszu ;)

 

Dosyć poważny ton poprzedniej wypowiedzi miał na celu zdyscyplinowanie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie samego wyścigu...

Liczyłem, że będzie o wiele lepiej, a tutaj nie za dobrze :(. ciekawe czy doczekamy się jakiś porządnych wyników w tym sezonie od BMW Sauber...

 

Już dzisiaj mogło być lepiej. Miejsce Heidfelda i postawa Kubicy w kwalifikacjach świadczą, że BMW odbiło się od dna. Gdyby nie wczorajszy głupi błąd, to i Kubica mógł być na punktowanym miejscu. Zobaczymy co przyniosą kolejne modyfikacje. A następny wyścig w Monako i tak może być znacznie ciekawszy. Bo dzisiaj to mieliśmy mieszankę wyścigu i błędów. Ciekawe jak po wyścigu czuli się Barichello i Massa. Chyba nieciekawie.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Ulice Monte Carlo zostały chwilę po rozpoczęciu drugiej sesji treningowej spowite kłębami dymu. To silnik Roberta Kubicy..."

http://www.formula1.pl/F1_news-6004-Kubica...e_treningi.html

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Awaria-bol...,wiadomosc.html

 

Nie komentuję, mam nadzieję, że będzie pogoda na Kudłaczach i nie będę musiał oglądać kolejnej porażki BMW Sauber i nadal karmić się nadzieją Kubicy na podium, lub chociaż jakiś punkcik ... :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jak zwykle spoczeło na laurach ?! Nie mogli kontynułować poprawek, jak tak będą się zbierać, będzie po sezonie, jeżeli już nie jest.

Jednak w tamtym sezonie zaprzepaścili walkę o tytuł.

O ile nie będzie samochodu bezpieczeństwa.

 

1. Button

2. Raikkonen, Barichello, Massa

3. 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś czarno to widzę

pozostaje chyba zaryzykować na maxa i pojechać na 1 pit stop i liczyć na kilka neutralizacji

w tym sezonie można już zapomnieć o mistrzostwie i skupić się na ciułaniu punktów. W tej chwili BMW jest najsłabszym zespołem w stawce i nic nie wskazuje by miało to ulec radykalnej zmianie. Gdy BMW robi krok do przodu inni w tym czasie robią dwa, a powinno być na odwrót

 

zastanawia mnie tylko dlaczego w Q1 ponownie czekali do ostatniej chwili. Skoro mieli problem z dogrzaniem opon to oznacza, że Robert mógł wykonać jedynie jedno szybkie kółko, a w tłoku nie trudno o błąd. Na takie kozackie zagrywki mogą sobie pozwolić tylko najsilniejsi. W przypadku zespołu z końca stawki to zwykłe pajacowanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Robert jedzie na 1 pit stop.

Odstają coraz bardziej od czołówki.

I jeszcze te bardzo słabe strategie. Ech.

Mam nadzieję, że jeszcze powalczą.

Ale widzę, że odchudzanie Ferrari dało skutek. Kimi będzie jutro groźny, w walce o czołowe pozycje.

GP dalej w świetnej formie.

Vettel ma mało paliwa, jak będzie próbował się oderwać, może być niezły bigos w środku stawki.

Edytowane przez m_jq2ak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, forma BMW Sauber przestała mnie już zaskakiwać a to nawet dobrze, bo przynajmniej się nie stresuje. Nawet jak dzisiaj zapomną Kubicy opony zamontować :unsure: Nic mnie już nie zdziwi w wykonaniu tego zespołu. :angry: No ale oddajmy im sprawiedliwość. Kuriozalne błędy zdarzają się nawet największym. To co zrobiło Ferrari Massie w GP Hiszpanii…

 

 

I teraz mam pytanko do starszych kibiców F1, albo młodszych jeśli wiedzą. :szczerbaty: Męczy mnie ono od chwili jak usłyszałam, że inż. każe Massie paliwo oszczędzać. Otóż takie historie z brakiem paliwa już widywaliśmy w F1, ale pamiętam wyścig w którym coś podobnego tylko z innym zakończeniem przydarzyło się Mice Hakkinenowi, który stanął kilkaset metrów przed metą z powodu braku paliwa właśnie. I teraz moje pytanie, w którym to było roku? Za nic nie mogę sobie przypomnieć . Za to jestem prawie pewna, że to było przed 2000 rokiem.

 

Jeśli ktoś pamięta ten wyścig to :help: bo mnie to strasznie dręczy.

 

A co do samego wyścigu dzisiejszego, to z pewnością będzie on ciekawy, jak to zwykle w Monako, tylko szkoda, że to nie Robert walczy o czołowe lokaty w tym najbardziej prestiżowym wyścigu sezonu. Jestem bardzo ciekawa jak poradzi sobie Hamilton. Mam nadzieję, że Kovalainen wie, że to jest ta chwila w której MUSI się pokazać! Walka w ogonie stawki może być ciekawa. No i Ferrari, wreszcie, nareszcie! Zaczynają się budzić z tego letargu. A Browny, jak Browny jadą dalej i to jadą po tytuły WDC i WTC najprawdopodobniej…

 

 

Typowanie w tym wyścigu to hazard :) Mam nadzieję, że Button i Massa dojadą i mi typowania nie popsują :szczerbaty:

 

1)Button

 

2)Raikkonen, Barrichello, Massa

 

3) Kubica 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nawet nie chciało mi się pisać :( Tak jak napisał ZbyT na ryzykowne, późne wyjazdy BMW mogło sobie pozwolić, gdy miało bardzo dobre bolidy. A nawet wtedy zdarzało się, że przez nadmierne ryzyko gubili punkty. Teraz są jednym z najsłabszych zespołów i powinni szlifować tor niemal od początku sesji kwalifikacyjnych.

 

Na szczęście dzisiaj powinien być ciekawy wyścig. GP Monako ma swoją renomę, urok i nieprzewidywalność.

 

Moje typy:

 

1. Button

2-4. Raikkonen, Massa, Barichello

Kubica - 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, moi mili. Co się dzieje? Zapomnieliście o Vettelu?

moim zdaniem ma spore umiejętności, dobry samochód i ciekawą strategię. Jeśli będzie miał odrobinę szczęścia (SC po jego pierwszym tankowaniu) powinien znaleźć się na podium

nie bez szans są też Webber i Alonso choć nie takich jak Sebastian

będzie ciekawie :Beer:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Robert zjechał do boksu na 3-cim okrążeniu - kłopoty z ogumieniem?

Wiedziałem, że Vettel rozbije bolid - za młody i za nerwowy jest jak na Monako.

 

----------------

Druga wizyta Kubicy w boksie. Koniec wyścigu dla Kubicy - Ciężki rok nas czeka jeżeli chodzi o BMW.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Vettel rozbije bolid - za młody i za nerwowy jest jak na Monako.

pewnie nie widziałeś wyścigu w Monaco gdy Vettel był o rok młodszy :D

 

puki co to wyścig między Brownem a Ferrari

reszta robi sztuczny tłok

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.