Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu zauważyłem, że w Operze zniknęła obwódka wokół obrazków, w której są strzałki "poprzedni", "następny", pola "zapisz", "zamknij', itd. Musiała wyparować podczas wprowadzania którejś wersji zmian, bo jeszcze nie tak dawno to działało w tej przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
<br />A co to znaczy? Możesz rozwinąć?<br />

Robi się pooda w całej Polsce i w aktywnych ośrodkach ludzie zaczynają się zwoływać poprzez wątki na forum. Warszawskie trolle coś napiszą, to zaraz Tąpadła to przesłonią, zaś za chwilę chłopaki z Rzeszowa dołożą swój post na wierzchu. Jak ktoś tylko zerka na stronę góówną, to łatwo przegapi, że coś się "kmini" w jego ośrodku. Może te najaktywniejsze wątki przerobić na fora dedykowane czy coś w tym rodzaju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co jest z powiadomieniami na maila ? Temat widzę poruszany już w kwietniu 2010 i do dziś nie działa, przynajmniej u mnie. Mail jest okej. Kiedyś wyskakiwał pop-up z powiadomieniem np o PW. To też nie działa.

Czy ja mam coś skopane czy po prostu te funkcjonalności nie są dostępne ?

 

Forum Astropolis.pl Panel kontrolny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które Ci konkretnie nie działają notyfikacje? Większość masz wyłączoną (np powiadomienia postów, wątków, etc).

Głównie PW ale i te dot. profilu i znajomych. Są zaznaczone.

A co do postów to celowo wyłączone.

 

Ani maila nie dostaję ani popup nie wyskakuje, a kiedyś wyskakiwał, dlatego pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy można wstawić na forum działające .swf'y? Mam na myśli coś działającego jak "lightbox" dla zwykłych obrazków.

Jest co prawda taki przycisk jak "wstaw media" ale nie dzieje się potem nic, poza wstawieniem znaczników [media] wokół linku (który do tego jest nieaktywny).

Edytowane przez Marek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jest możliwośc by zrobic tak aby w GALERII ASTROFOTOGRAFII wstawic miniaturki przy TEMACIE.

Np:

Tematy wielozdjęciowe np. JOWISZ, SATURN itp. -ostatnio dodane zdjęcie.

Pojedyńcze tematy - pierwsze zdjecie autora.

Nie zawsze jest się w stanie zapamiętac tematu z daną fotografią, a wiadomo, wielu z nas jest wzrokowcami i łatwiej by się szukało.

Przykładowy obrazekw załączniku:

 

Może się przyda sugestia :g:

np.JPG

Edytowane przez mago83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak mieliśmy i częściowo to przywróciliśmy na głównej stronie (pojawiają się miniaturki przy tematach astrofoto). W działach fotograficznych też przywrócimy tę funkcjonalność, ale pewnie dopiero po upgradzie na najnowszy silnik. Upgrade będzie prawdopodobnie do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Forum po aktualizacji bardzo mi się podoba. Dziwi mnie tylko jedna rzecz a mianowicie dlaczego w zakładce "Wiadomości" oprócz newsów ze świata astronomii znajdują się zdjęcia, które to powinny znajdować się w "Galerii Astrofotografii". Tak mamy wymieszane newsy wraz ze zdjęciami co w moich oczach powoduje bałagan.Chcąc przeglądać wiadomości muszę mijać kolejne to zdjęcia , których jest więcej jak newsów. Czy po prostu zdjęcia użytkowników tego forum są promowane w miejscu przeznaczonym na wiadomości?? Nie powiem zdjęcia są piękne i zachwycające. W związku z tym moja sugestia jest taka: niech w "Wiadomościach" znajdują się newsy i aktualne wydarzenia ze świata astronomii a zdjęcia w galerii.

Pozdrawiam Jakub M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problemy z oglądaniem forum w Operze. Strony działów, profile użytkowników i niektóre wątki wyświetlają się jako puste strony. W praktyce mogę przeglądać tylko ostatnie tematy. Testowałem w FireFoxie i wygląda wszystko ok.

Coś nie tak z Operą, z ustawieniami, czy z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z oglądaniem forum w Operze. Strony działów, profile użytkowników i niektóre wątki wyświetlają się jako puste strony. W praktyce mogę przeglądać tylko ostatnie tematy. Testowałem w FireFoxie i wygląda wszystko ok.

Coś nie tak z Operą, z ustawieniami, czy z forum?

 

Zgadza się. U mnie na Operze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.