Skocz do zawartości

Pierwsze światło Bino w 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem teraz do domu z bananem na twarzy :). Co kryje się za tym, ze czuje jeszcze większy głód obserwacji. A no popatrzyłem przez Bino wykonane przez Bodiego. Mogę powiedzieć tylko jedno - maaaasakra.

 

Poniżej dwa zdjęcia. Niestety pogoda szybko pokazała swoje pazurki i pojawiły się chmury. No cóż. Ważne, ze pierwsze światło w tym roku zaliczone :D

 

001__bino.jpg004.jpg

002.jpg003.jpg

 

PS. W tym temacie będziemy opisywać wszelkie obserwacje za pomocą Bino. Bo naprawdę różnią się one diametralnie od obserwacji przez mono.

 

Pozdrawiam, Howk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, cholernie sie ciesze ze oko zaznalo na chwile spokoju. Bo nosilo mnie strasznie. Jak rozmawialem z Bodim i mowil, ze u niego tez sie przejasnilo i wyciaga swoje cacko to czas dotarcia do garazu, odpalenie samochodu i ruszenie w droge mozna bylo liczyc w milisekundach :szczerbaty:

 

Ostatnio chmury daja popalic i to ostro i kazda obserwacja, nawet w warunkach jakie byly wczoraj cieszy jak wygrana w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie bede mial tego efektu. Ja od urodzenia nie wiem jak to jest widziec "po waszemu" :/

 

Nie martw się! Większość z nas i tak używa do obserwacji jednego oka. Do TEGO, to akurat tylko jedno nam potrzebne ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam hehe

minęło dużo czasu.

Od początku lata praktycznie nie prowadziłem obserwacji......

Wtedy to wjechałem moim Binaczem do garażu, przykryłem go i tak sobie tam stał i czekał aż jego pan łaskawie zabierze go na obserwacje. I tak właśnie dnia wczorajszego poczyniłem pierwsze kroki w tym kierunku i gdy ściągnąłem dekle z luster :blink: .....brak słów :Cry: ...

nie wiem....

przypuszczam że na lustrach jakieś mysie imprezki się odbywały :pijacy: można było na nich znaleźć mysie :kupa: hehe

fajnie fajnie fajnie :wacko:

To jedno z lusterek drugie jest prawie ok

 

lustro.jpg

 

Ciekawe jak będzie wyglądało po kąpieli.

 

AstroPozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, a prosiłem wyyyyyyciąg Binacza. A Ty "robotę mam, dużo roboty" - No to teraz masz !!

 

Heheh. A tak na poważnie to bedzie dobrze. Umyj je i będzie wiadomo co i jak. Może przy okazji jakieś nowe napylanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.