Skocz do zawartości

ciacho jak ja


Rekomendowane odpowiedzi

Już niejedna sie złapała na takie ciacho jak ja. Poza tym Sylwia to bardzo pożądna dziewczyna. Napisaliśmy sobie klika maili. Ma jednak pewien problem. Jej kuzyn ma w banku na Wybrzeżu Kości Słoniowej zdeponowane 20mln$. Nie może ich jednak ruszyć, ponieważ zapłaciłby potężny podatek. I dlatego prosi mnie po pożyczkę w wysokości 5000$. Chyba zadzwonię do Providenta i wezmę tę kasę. Dziewczyna w potrzebie, trzeba pomóc. Zwłaszcza, że obiecała się odwdzięczyć po całej sprawie. Mam dostać 1 000 000 $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zwłaszcza, że obiecała się odwdzięczyć po całej sprawie. Mam dostać 1 000 000 $.

Ciekawe, co sobie sprawisz. Ja wybrałbym to

Jeszcze tylko dom z tarasem gdzieś na Suwalszczyźnie albo lepiej na słowackiej Orawie.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko, to jestem ja zanim zacząłem chodzić na siłownię pół roku temu. Mam do tego zdjęcia sentyment. Teraz wyglądam tak:

 

pakerzy.jpg

 

 

Na tym zdjęciu jestem pierwszy z prawej

 

Kolego odstaw koks, wystarczy Ci już masy na noszenie PST :P

teraz zacznij grać w szachy...

 

pozdrawiam

Ori

 

Ps: jak dla mnie to kalectwo. To mówiłam Ja kobieta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to moja wina, że tak wyglądam? Podoba mi się sąsiadka z mieszkania obok. To ona mnie namówiła. "Nabierzesz masy, poćwiczysz, trochę ruchu dobrze ci zrobi" - tak mówiła. I jak ja miałem jej nie zaufać, skoro tak świetnie wygląda:

 

nice_20girl.jpg

 

 

Na początku nie za bardzo chciałem, ale jak już zacząłem.... Wiesz Ori, teraz to ja jestem taki twardziel, że Taurusem to ja kciuki trenuję. Do rozwijania mięśni grzbietu, używałem repliki "Saturn 5" w skali 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie go gdzieś powiesic. Może w toalecie? :rolleyes:

I zatwardzenie murowane!

Janko, to jestem ja zanim zacząłem chodzić na siłownię pół roku temu. ...Teraz wyglądam tak:...

Oj, Sawes, Sawes, tak się wyszkoliłeś w tym komputerowym rasowaniu szkiców, że teraz z chudeusza potrafisz zrobić potwora i to chyba szybciej niż w pół roku. Tylko skąd te negroidalne rysy twarzy?

A co do współczesnej kulturystyki, to niestety tak poszło, że tylko koks, koks i koks.

To już nie ‘Sport dla wszystkich’ ani ‘Jak stać się silnym i sprawnym’ sprzed lat ho,ho, a może jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to moja wina, że tak wyglądam?

[..]

Wiesz Ori, teraz to ja jestem taki twardziel, że Taurusem to ja kciuki trenuję. Do rozwijania mięśni grzbietu, używałem repliki "Saturn 5" w skali 1:2

 

A co do współczesnej kulturystyki, to niestety tak poszło, że tylko koks, koks i koks.

 

kolejnym krokiem będzie nadrozwój mięśni karku, który spowoduje przejęcie przez nie wszystkich funkcji mózgu. Głowa przestanie istnieć, zostaną jedynie oczy. Paszcza będzie niepotrzebna, gdyż odżywianie będzie już wyłącznie dożylne (poza tym, żołądek tylko zabiera miejsce, które można przeznaczyć na kolejną partię mięśni brzucha)...

Dlatego, Sawes, ja Cię proszę, opanuj się póki czas... wróć do swego dawnego wyglądu, no... Czy ty na pewno chcesz tak wyglądać?

hiperpaker.jpg

Ja już się nie czepię awatara, obiecuję, tylko odstaw ten koks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, czekaj, czekaj... pogubiłem się w tej wypowiedzi.

Chodzi ci o to, że awatarek Sawesa jest tak piękny że nie uśniesz - dobrze zrozumiałem? :szczerbaty:

 

Awatarek Sawesa jest swojski.

Koszmary miałem po tym

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...st&id=42150

 

 

Ps.

O matko! znowu na to spojrzałem przez Ciebie. Druga noc z bani. :D

Edytowane przez jacapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga wklejam małą odtrutkę dla wszystkich Panów z traumą po obejrzeniu sąsiadki Sawesa, to balsamik dla duszy i lepszy sen dziś w nocy...

_dsc2091.bsqkbxo3700sgs4koww8swwg8.6ylu316ao144c8c4woosog48w.th.jpeg

 

te dziewczyny to same Polki, może ktoś rozpozna swoją sąsiadkę...

 

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga wklejam małą odtrutkę dla wszystkich Panów z traumą po obejrzeniu sąsiadki Sawesa, to balsamik dla duszy i lepszy sen dziś w nocy...

O... Od razu lepiej. Dziękuję.

 

aż tak cię pociąga? :blink:

Taaaaa. Szczególnie te "twory" w okolicach pachwiny :wymiotuje:

 

Pierwsza z lewej to moja mama. Nic się nie chwaliła :blink:

 

Oj jak dobrze, że nie napisałem tego, co miałem napisać :lol:

 

 

P.S: Ale się nudzi, jak pogody nie ma! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Od razu lepiej. Dziękuję.

Taaaaa. Szczególnie te "twory" w okolicach pachwiny :wymiotuje:

Nie, nie.... to nie tak!

Jak to powiedział kiedyś znajomy podczas spożywania wina typu "Pomona" w skałach podlesickich pod Wielbłądem...

Cytat: "[...] No bo wiesz (czka), wszystkie kobiety są piękne, tylko czasem wina brak [...]"

 

;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.